0

Być może Almeria zagra swój mecz życia. Na pewno nie trzeba ich lekceważyć jednak taka pewność Rodrigueza może ich zgubić.

0

Przyjemnie się czytało. Graty dla autora artykułu!

0

Oglądam Major League Soccer ze względu na New York Red Bulls i Titiego. Oriol naprawdę nawet w spotkaniach z tą ekipą wyglądał bardzo dobrze. Sezon zakończył z niezłymi wynikami, ale nie spodziewałem się, że zgarnie nagrodę dla najlepszego gracza do lat 21.. Jeżeli tak się stało to widać jakie postępy zrobił i trzeba się cieszyć. Być może zagra jeszcze kiedyś w barwach Barcelony..

0

Niech to się wreszcie zakończy. Messi zawsze musi kryć swego Ojca..

0

Don Andres zawsze specyficznie podchodzi do wywiadów. Cieszy mnie jego deklaracja ws. nowej umowy, ale to było do przewidzenia:)

0

Trzeba przyznać, że dzięki niektórym aspektom przywróconym przez Martino wszystko lepiej funkcjonuje..

0

Być może nie ubrał bym tego w takie oto słowa, ale trudno się z Pique nie zgodzić..

0

Dobra wiadomość. Carles będzie mógł się oswoić z meczowymi realiami i wreszcie po długiej przerwie powącha zapach spotkania..

0

Świetny pomysł. To byłoby idealne dla kwintesencji zakończenia jego piłkarskiej kariery..

0

Szkoda Maschete jednak to niebywała okazja dla Bartry. Cały czas wierzę w tego chłopaka. Ten gol z Sociedad być może da mu więcej wiary we własne umiejętności.

0

Mimo wszystko wydaje się, że V.V nie zmieni swojej decyzji. Zawsze chciał spróbować sił w innej lidze i najprawdopodobniej teraz ma nie lada okazję..

0

Ten szkoleniowiec to prawdziwy profesjonalista. Do każdej sprawy podchodzi z rozmachem..

0

Szkoda Alexa jednak mimo tego skład jest optymalny. Zobaczymy jak dzisiaj Martino będzie zarządzał zmianami. Jeżeli Fabs odpoczywa to być może Sergi dostanie szansę..

0

Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Wszystko w rękach Martino..

0

Zobaczymy jak tym razem Sociedad wypadnie na Camp Nou. Każde spotkanie może być zupełnie inne. Być może wreszcie Neymar zdobędzie swoją premierową bramkę w La Liga, bo chłopak już zagrał kilka bardzo dobrych spotkań. Brakuje tylko kropki nad i...

0

Pomarzyć mogą jednak Don Andres jest nie do ruszenia. Najprawdopodobniej zakończy karierę w barwach Barcelony.

0

Na pewno trochę podupadł na zdrowiu. Cieszy mnie jednak to, że trenuje razem z wszystkimi a nie na uboczu. To zwiastuje szybszy powrót na boisko niż się spodziewano. Puyi to prawdziwy walczak..

0

Co z tego, że przydarzyło się to, że Barca miała mniejsze posiadanie piłki niż rywal. Z tego powinniście się cieszyć, że gra i wynik jest świetna. Za Tito było czasami widać bezsensowne klepanie i nie było zbyt wielu okazji..

0

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Rayo na pewno się nie podda jednak Barca jest zdeterminowana. Liczę, że Leo na 250 występ:)

0

Nigdy nie zapomnę takiego gracza jakim był Rafa. Niezwykle cenny chłopak, który zawsze był gotowy do gry. Jeżeli chodzi o Moreno to może coś w tym jest. Bez niego Espanyol sobie nie radzi. Barca mogła by się zwrócić po usługi tego stopera...

0

Żałosna plotka. Szczerze po co obecnie Barcelonie Faraon. Chłopak w Milanie ma wszystko chyba, że ktoś z dwójki Alexis/Pedro by odszedł..

0

Po prostu geniusz. Nigdy nie będzie drugiego takiego świetnego magika jak Roni. Druga część jest niesamowita!

0

Wspaniale. Nie tylko są ładne to i jeszcze świetnie grają. Marzenie na żonę:)

0

To zdanie mi się podoba „Grałem na wielu pozycjach i teraz czuję się komfortowo. Najważniejsze, że fizycznie jest ze mną bardzo dobrze”. Fabs wreszcie może ustabilizować formę a to dzięki temu, że wrócił na swoją naturalną pozycję..

0

Czuję, że to będzie jego sezon. Cieszy mnie to, że Martino stawia na Fabsa i Xavi odpoczywa..

0

Johan mógł w pewien sposób oszczędzić sobie tych komentarzy. To, że odrzucił propozycję zaproszenia na obiad nie było niespodzianką..

0

Marecaldi ma tylko 9 lat. Ten dzieciak musi mieć nietuzinkowe umiejętności. Zobaczymy jak się będzie rozwijał. Za kilka lat jego ojciec będzie z niego dumny.

0

Ciekawi mnie to spotkanie z Ajaxem jednak o wynik jestem spokojny. Podajże od 97 Barca nie przegrała pierwszego spotkania w LM.

0

Piękny jubileusz. Pewnie jutro Messi coś wpakuje..

0

Surowe oceny, ale adekwatne do gry. Generał powinien odpoczywać i przy okazji Fabs i Roberto by sobie częściej pograli. Spotkanie z Sevillą jest tego dowodem..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?