0

Czuję, że zrezygnują i postawią na Aggera a szkoda, bo Luiz chcę obniżyć warunki finansowe by grać dla Barcelony.

0

Spokojnie. Mam nadzieję, że wyleczy się z tego. Powodów do anemii może być wiele.

0

Świetna wiadomość. Maciej da nową jakość ekipie Pascuala.

0

Media mają poczucie humoru. Większej głupoty nie słyszałem...

0

Świetnie spotkanie dla oka. Wreszcie dobry pressing powrócił. Brawo dla Martino i całego zespołu..

0

Chociaż w taki sposób można oddać hołd Ramalletsowi. Koszulki fajnie wyglądają i czcionka jest ciekawa.

0

Szykuje się ciekawe spotkanie dla oka. Nie tylko przez szacunek do Gampera, ale poprzez debiut Martino na ławce Barcelony.

0

Bardzo dobrze. Widać, że Tata ma pojęcie o każdym graczu..

0

Na pewno Fifa 14 także znajdzie się w mojej kolekcji..

0

Zarząd się postarał. Brawa za opcję pierwokupu kolejnych diamentów Santosu.

0

Bardzo ciekawa ta pierwsza konferencja Neymara. Widać świetną atmosferę na dzisiejszym porannym treningu.

0

Ciekaw byłem konferencji Generała po wakacjach z racji Pucharu Konfederacji i jestem zadowolony. Xavi wie nad czym trzeba pracować i to mi się podoba. Wiadomo, że już młodszy nie będzie, ale nie przesadzajmy. Kika spotkań jeszcze zagra na najwyższym poziomie.

0

Szkoda, że nie zobaczę duetu Messi-Neymar na żywo jednak jest jeszcze jakaś nadzieja.

0

Widać świetną atmosferę, ale zazwyczaj tak jest na konferencji jednak Alexis może dużo skorzystać na przybyciu Taty do Barcelony..

0

Bardzo dobra wiadomość. Z czasem Dongou zacznie częściej pukać do drzwi pierwszego zespołu..

0

Ciekawe czy Tata zdecyduje się na Ter Stegena. Mam nadzieję, że nie będzie chciał Reiny w Barcelonie..

0

Ideą jest sprowadzenie doświadczonego gracza. To mi się podoba. Wreszcie robi się ciekawie w sprawie sprowadzenia stopera..

0

Myślę, że poradzi sobie w Barcelonie. Zresztą Tata miał oferty z Sociedad i Realu jako alternatywa dla Carlo a to świadczy o klasie tego szkoleniowca.

0

Świetny mecz. Sześć bramek obejrzeli kibice zgromadzeni na stadionie. Zresztą Bayern miał szansę wyrównać stan meczu jednak strzał Muellera uratowała poprzeczka. Brawo Borussia!

0

Wreszcie jakieś konkrety jednak realnie patrząc to ciężko będzie wyciągnąć Luiza z Chelsea. Tym bardziej po deklaracjach Mou. Sam zawodnik musi się zdecydować...

0

Bardzo dobrze. Jestem ciekaw jakie wnioski wyciągnął. Niedługo zapewne już poprowadzi trening..

0

Dobra inwestycja na przyszłość. Zapewne trafił by do ekipy Eusebio.

0

Omar to świetny zawodnik. Wygląda na obiecującego. Nic dziwnego, że Wegner już zarzuca swoje sidła na tego chłopaka.. Jeżeli udało by się go ściągnąć to byłoby świetnie jednak czy on miałby szansę na grę..

0

Nie tylko Adriano jest szczęśliwy z przedłużenia umowy, bo to solidny zawodnik.

0

Z cierpliwością czekam na jego debiut. Czuję, że sobie poradzi. Dobrym sprawdzianem będą spotkania z Santosem i Atletico. Bardzo jestem ciekaw, bo już poznaliśmy wszystkie plany Taty..

0

Najlepszym piłkarzem jest Messi, ale nikt nie będzie grał tak bajecznie dla oka jak Roni. Te strzały po długim rogu to była poezja. Faktem jest, że gdyby nie on to Frank nie doprowadził by Barcelony do pięknego finału w Paryżu. Jedyną rzeczą, którą do dzisiaj mi brakowało to tego, że Leo nie zagrał w tamtym spotkaniu z Arsenalem. Wiadomo dlaczego jednak to był magiczny wieczór i szkoda było, że na murawie nie było aktora tylko reżyser zespołu. Nigdy nie zapomnę ile R10 zrobił dla Barcy. Dzięki niemu przecież zacząłem swoją przygodę...Wiadomo Messi i nawet Neymar osiągną jeszcze wiele dla tej ekipy i wszystko będzie znów w zasięgu jednak Roni będzie jedyny i niezastąpiony więc gadanie, że ktoś go jest w stanie zastąpić to tylko osiągnięciami można tego dokonać, ale na pewno nikt nie będzie taki jak R10.

0

Szczerze to ładnie to wygląda. Zobaczymy na boisku. A w ogóle to o 18:30 odbyły się zdjęcia Martino przed budynkiem klubu.. a nie ma nic wspomnianego na stronie.

0

Już od początku starań MU wiedziałem, że wszystko skończy się szybciej niż się zaczęło. Barca musiała wiele zrobić żeby Cesc wrócił i jest tutaj szczęśliwy..

0

Dani zaimponował z tym numerem. Nie spodziewałem się tego miły gest jednak z dwójką było mu do twarzy..

0

Właśnie na to liczyłem, że Tata znajdzie jakiegoś młodego utalentowanego chłopaka. Będzie z niego pożytek. Mam nadzieję, że postarają się ściągnąć tego Verginiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?