DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podoba mi się zachowanie Taty. Trzeba zakupić stopera za rozsądną cenę. Być może Sakho albo Inigo. Jeżeli uznają, że można zakupić kogoś w zimę to będzie nieudolność i katastrofa..
0
Po prostu nie chciał robić szumu, ale może rozmawiał z władzami Chelsea..
0
Na pewno chłopaki chcą dobrze wypaść w pierwszym meczu inauguracyjnym w La Liga. Cały tydzień intensywne treningi bez żadnego wolnego dnia..
0
Ten tydzień będzie kluczowy. Ciekawe, czy Luiz naprawdę poprosi o transfer..
0
Tak, Fernando jest świetny, ale po prostu ciężko będzie go wyciągnąć z Galatasaray. Zwłaszcza, że zdarzy mu się czasem błąd, ale jest zazwyczaj perfekcyjny. Jeżeli chodzi o Ter Stegena tutaj sytuacja jest łatwiejsza. Zubi jest ponoć dogadany z Monchengladbach.
0
Bardzo mądra decyzja.Wreszcie Cesc spokojnie się wyleczy i nie będzie problemu aby zagrał w Superpucharze.
0
Nic dziwnego, że Florek tak się wnerwił jednak ten artykuł jest bez sensu, bo cała sprawa z Neymarem się wyjaśniła. Jeżeli była taka możliwość mogliście opublikować wcześniej.
0
Cała sprawa związana z Luizem będzie kluczowa w nadchodzącym tygodniu..
0
Kilka urazów graczy po tym spotkaniu, ale stan murawy nie rozpieszczał. Na spotkanie z Levante być może się wykurują Neymar i Cesc, bo ich dzisiejsza współpraca była imponująca.
0
Szkoda chłopaka. Poziomem nie odstawał od reszty..
0
Cholera.. Cesc miał dobry progres a teraz taki uraz. Mam nadzieje, że szybko się wyleczy.
0
Chciałbym zobaczyć Bagnacka. Najlepiej za Pique.
0
Z tym hat-trickem tekst najlepszy. To było śmieszne.
0
Bardzo dobra wiadomość, bo JDS zostaje w klubie. Ciekaw jestem jak zagra z Malezją.
0
Mam nadzieję, że pod wodzą Taty Cesc będzie miał więcej szans na występy w pierwszym składzie.
0
Oby było trochę prawdy w tym newsie. Transfer Luiza staje się bardziej realny..
0
Jeszcze wiele razy będą artykuły o kolejnej ofercie, która rzekomo została odrzucona. Spokojnie czekamy na konkrety..
0
Na pewno to dla Bartry najlepsza opcja w obecnej sytuacji. Mam nadzieję tylko i wyłącznie na wypożyczenie lub sprzedaż z opcją wykupu..
0
Spodziewałem się, że w drugiej jeszcze coś ustrzelą jednak spotkanie było świetne. Pedrito zaskoczył mnie pozytywnie. Xavi nie zagrał aż tak słabo. Jak można już po nim jeździć..
0
Patrząc na Bilbao to ładnie się wzmocnili jednak już dwóch klasowych graczy odeszło do włoskiej i angielskiej ligi w poszukiwaniu walki o trofea..
0
Wiedziałem, że będzie ciężko. Jedno jest pewne musimy kupić stopera, bo kolejny sezon bez obrońcy zdaje się nie do osiągnięcia..
0
Ciekawa ta promocja marki nike w Bangkoku. Szaleją za Neymarem, ale wcale Alexis nie gorszy:) Zdjęcia wyglądają elegancko.
0
Ciekawie o wszystkim Eusebio sądzi jednak w pewnym stopniu nie ma racji. Dziwię się, że zarząd go zostawił na kolejny sezon..
0
Ciekawe jak Mou będzie ustępował przy swoim to Luiz czym prędzej odejdzie. Z niewolnika nie ma pracownika.
0
Dla Cr zarabiać więcej od Leo to poczucie wartości. Nie chodzi tutaj o samego piłkarza, ale o klub. Real przekonał go zarobkami.
0
Racja. Szkoda Atletico jednak nie przesadzajmy liga nie jest jeszcze wygrana...
0
Ciekawa kandydatura. Za rok będzie ciekawie. Wiadomo też, że Zubi dogadał się z Ter Stegenem.
0
Nie wyobrażam sobie innego obrotu sprawy niż pozostanie Cesca w Barcelonie. Przecież wiele razy udowadniał, że chcę zostać, bo Barca to jego dom jednak pewnie będzie musiał znów to potwierdzić żeby media uspokoiły ten natłok. Całe środowisko chcę uświadomić wszystkich, że Fabs zostanie więc dziwię się, że niektórzy domagają się jeszcze wypowiedzi samego zainteresowanego...
0
Wątpię żeby Masche odszedł. Chłop jest szczęśliwy w Barcelonie i klub go nie puści.
0
Oby Eusebio na niego stawiał.