DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dobre info. Przynajmniej nie żałuje, że spóźniłem się z zakupem biletu na ten mecz. Zresztą i tak pewnie Barca zagra z Lechią rezerwowym składem, ale Messi musi być, bo dostaną mniej kasy jeżeli jednak nie zagra..
0
Bardzo mnie ta wiadomość ucieszyła. Scolari ma świetny patent na młodych graczy. Będzie pewnie bacznie obserwował poczynania Rafinhii. Chłopak przez najbliższe lata może się bardzo rozwinąć. Warunkiem jest oczywiście gra jednak wypożyczenie do Celty może wyjść mu tylko na dobre..
0
Nigdy nie zapomnę ile El Guaje zrobił dla Barcy przez pierwszy sezon, ale niestety w obecnej chwili Barca nie będzie robiła mu problemów z odejściem. Tym bardziej, że AVB widzi go w kadrze Spurs na przyszły sezon.
0
Z całą pewnością chyba nie wiesz co piszesz. Eriksen jest jednym z najlepszych graczy młodego pokolenia na rynku, więc nic dziwnego, że Borussia się nim interesuje jednak nie od dzisiaj wiadomo, że ten chłopak ma słabość do Barcelony.
0
Ciekawe tylko, czy JDS zgodzi się odejść. Za taką kwotę to oddałbym z pocałowaniem ręki. Przynajmniej w Anderlechcie będzie miał szanse na regularne występy. Doria to ciekawy pomysł za te 3 mln..
0
W sumie szkoda Villi. Na pewno AVB będzie na niego stawiał. Taki piłkarz jak El Guaje potrzebuje gry.. jednak w Barcelonie tego nie będzie miał gwarantowanego.
0
Isco w Realu, Benat w Athletic. Chciałbym aby Thiago został jednak jeżeli odejdzie to można zaufać Roberto lub spróbować kupić Illarramendiego z Sociedad bądź Herrerę z Bilbao.. tak to widzę.
0
Dobry artykuł. Mam nadal wielką nadzieję, że wróci stary dobry Pedro może nie w stu procentach, ale będzie ''szalał'' jak w barwach La Roja..
0
Neymar zaliczył dzisiaj niezły występ. Dwie asysty i podobała mi się próba walki z Maxim o piłkę tylko niestety odbił się od niego jak od ściany...
0
Priorytet to stoper, ale w praktyce jeszcze daleko.. Zakup kolejnego napastnika nie wchodzi w grę. Typuje jednak, że Rooney odejdzie w ogóle z Premier League.
0
Trzeba przyznać, że ten młody jest świetny... Ciekawe co będzie za kilka lat.
0
Mogłem się tego spodziewać, ale to nie jest taka zła inwestycja. Zapewne sporządzą takie warunki żeby obie strony były zadowolone. Sandro mimo wszystko ma głowę na karku..
0
Ten wywiad pojawił się na wielu portalach i powiem tylko tyle, że Johan przesadził. Messi po transferze Neymara nie krył swego zadowolenia i wierzę, że mogą stworzyć niezły duet..
0
Niech Rzymianie złożą konkretną ofertę za V.V tego lata..
0
Ostatnie pytanie zabójcze. Don Andres jak zwykle skromnie i z rozwagą..
0
Słuchajcie się Onetu...
Chciałbym aby Thiago został jednak w obecnej chwili to mało prawdopodobne. The Sun informuje o tym, że Barca włącza się do walki o Rooneya..
0
Także jestem za niech Mou pluje się w brodę..
0
Jeżeli chcę odejść to teraz a nie za rok. Ciekawe co zadecyduje..
0
Mam takie wrażenie, że ten duet może okazać się zabójczy jeszcze do tego dodać Alexisa w formie z końcówki sezonu...
0
Świetnie. Mamy w La Liga Żółtą Łódź Podwodną oraz Elche teraz Almeria. Ciekawy sezon się zapowiada. Villarreal to jeden z wymagających rywali. Grających fajną piłkę dla oka. Brakowało tej drużyny. Mam nadzieję, że każdy beniaminek się utrzyma.
0
Bardzo dobra decyzja Luisa. Chłopak w Liverpoolu będzie miał szansę na rozwój. Powodzenia..
0
Mecz z kategorii widowiskowych. Świetne spotkanie dla oka. Kolejny dobry występ Neymara w przeciągu całego turnieju. Słabszy Daniego z uwagi, że Brazylia atakowała częściej lewą flanką...
0
Viola szuka konkretnych wzmocnień. Mogą negocjować, ale kwota 13 mln jest mała za samego El Guaje, a chcą jeszcze JDS.
0
Po prostu każdemu trzeba dać szansę. Dobrze, że Tito zostaje. Zobaczymy co będzie za sezon...
0
Bardzo dobry mecz dla oka. Fantastyczny Thiago i ja się pytam co na to zarząd...
0
Wreszcie jakaś zmiana. Być może Tito poszedł po rozum do głowy. Oczywiście, że transfer Aggera jest bardziej realny niż Thiago Silvy. Zresztą Duńczyk podkreślał, że chciałby zagrać w Barcelonie.
0
Ładnie życzenia ma AVB. Co do Villi to jednak wolę żeby trafił do Spurs, bo widać, że były trener Chelsea by na niego stawiał. Co z tego, że Arsenal gra w LM, ale jeżeli Igła do nich przejdzie to raczej są marne szanse na pozyskanie El Guaje.
0
Mam nadzieję, że ten plan wyjdzie Neymarowi na dobre. Już nie mogę się doczekać jego spotkań w barwach Barcy.
0
Raczej Thiago odejdzie a Mou bardziej broni własnego ego dlatego nic chcę Maty, bo wie jakie są jego stosunki z zawodnikami La Roja. Chciałbym aby Mata dołączył do Barcelony, ale nie na siłę. Priorytetem jest zakup stopera..
0
Nic bardziej mylnego Bartra na Mistrzostwach U-21 gra bardzo dobrze i powinien dostać więcej szans na grę. Jeżeli jednak znów ma większość sezonu przesiedzieć na ławce to oczywiście wypożyczenie jest najlepsze.