DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dobrze. Navarro powinien odpocząć nie tylko w spotkaniu z Lagun. W półfinale z Realem zagrał jak na lidera przystało i dał z siebie wszystko.
0
Wreszcie doszli do sedna. Barca zgarnie Neymara.
0
Zgodzę się. Frank był szanowany, bo potrafił się z każdym dogadać i znał się na grze. Roni byłeś najlepszy w tym teamie. Dla mnie zawsze będzie wielki!
0
Cóż niech sobie teraz odpoczywa. W pełni na to chłopak zasłużył..
0
Wreszcie doczekaliśmy się rozpoczęcia fiesty :)
Jedyny najgorszy moment przychodzi wtedy, kiedy piłkarze dowiadują się kto ma odejść z zespołu...
0
Wspaniała wiadomość. Rodziców to on ma niezłych, ale wszystko poszło dobrze. Na pewno to rozsądny chłopak. Myślę, że nie skończy jak GDS. Jego przykład powinien dać mu do myślenia.
0
Zubi podchodzi do całej sprawy bardzo stanowczo i myślę, że Abi zostanie na następny sezon. Nie wyobrażam sobie innej możliwości. Pewnie analizowali już wszystkie aspekty dotyczące jego przyszłości.
0
Atletico zawsze miało nosa do napastników.
0
Każdy się cieszy, ale zobaczycie, że Dani coś dzisiaj odwali po meczu. Będzie wielki szpaler na Calderon. Tello podkreślił, że trzeba skoncentrować się na ostatnich kolejkach. Chłopaki zostali nagrodzeni za wysiłek w tym sezonie. Viva Barca!
0
Brawa dla Espanyolu i jutro ciężkie starcie na Calderon przed Barceloną.
Campeones!
0
Być może przesadził z Pele, ale ma chłop poczucie humoru trzeba mu to przyznać..
0
@Kapitan hawk
Szczerze to liczę na przynajmniej remis. Benfica jest blisko zdobycia mistrza i życzę im tego.
0
@mariben85
Na pewno Tito będzie chciał wprowadzić jakąś rewolucję, więc to zdanie jest jak najbardziej na miejscu. Tym, którzy chcieli jego odejścia mówimy...
0
Widać, że chłopak chcę zagrać dla Barcy jednak Mats nie jest priorytetem dla Tito..
0
Zgadzam się Real miał efektywniejszą ławkę. Cóż pozostaje spotkanie z CSKA i liczę na Olympiakos.
0
Wielki Roni! I jeszcze Deco z Messim na ławce oklaski dla mistrza. Ach to były czasy. Także Bramka Titi'ego oraz Rivaldo cudowna..
0
Zaczyna się kolejna opera mydlana..
0
Jedyna okazja aby zarobić na El Guaje. Jeżeli to prawda to bym się cieszyć wolę żeby David zagrał dla Spurs niż dla Arsenalu.
0
Wiadome, że Pep będzie chciał mieć kilku ludzi z Barcy u siebie, ale mam nadzieję, że Tito podejdzie do tego na trzeźwo.
0
Lepszej wiadomości dzisiaj nie mogło być. Czyżby Abi i Pedrito od początku na Atletico..
0
Jedno jest pewne odejdzie z Man Und, bo z Moyes'em to on nie pociągnie tego zespołu. Od lat za nim nie przepada.
0
Cuenca w Ajaxie może się jeszcze bardziej rozwinąć. To dobry klub dla młodych graczy. Pod okiem De Boera nabierze pewności siebie i pewnie wielu szans na grę. Na pewno wróci do Barcy...
0
Garcia to świetny trener. Nic dziwnego, że po tylu latach postanowił spróbować w innym terenie. Pod jego wodzą Tel Awiw wzniosło się na wyżyny. Ostatnie pytanie mi się podoba. ''Najlepsi są w Barcelonie: Messi, Xavi, Iniesta, Piqué, Valdés... Ale swoich bym nie ruszył... ''
0
Dobre oceny. Przykuwam uwagę do Songa. Chłopak zagrał kolejne dobre spotkanie. Udowodnił swoją wartość, że jest przydatny tej ekipie.
0
To jest chłop z krwi i kości, który spędził w Barcelonie całe życie i zostaje tutaj do końca kariery. Puyol walczak jakich mało..
0
To były plotki wyssane z palca. Carles to prawdziwy kapitan!
0
Dla mnie Reina nie ma równej formy. Na chwilę obecną jego najmniej widzę w bramce Barcelony w przyszłym sezonie..
0
Puchar Katalonii to zawsze wielka szansa na pokazanie swoich umiejętności wśród młodych graczy..
0
Pod okiem De Boera Isaac nabierze doświadczenia i na pewno będzie miał więcej pożytku z gry w Ajaxie..
0
To był fantastyczny prezes. Drugiego takiego długo Barca nie będzie miała. Trzeba mu przyznać, że świetnie się zachował składając rezygnację po tak długiej kadencji..