DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villa w porównaniu z całym atakiem wyglądał tak słabo, że aż mi go było szkoda. Fala krytyki i stres w takich sytuacjach jak wczoraj widocznie na niego podziałał. Po za tym Alexis zagrał kolejne dobre zawody i Tello się rozpędził brakowało chłopakowi tylko kropki nad i a czasem szczęścia, bo według mnie z tej sytuacji co miała miejsce to bramka była tylko jej nie uznali. Mel powiedział, że Tello już teraz się nadaję do kadry VDB coś w tym jest:)
0
W przebiegu całego spotkania można stwierdzić, że Song zagrał kolejne dobre zawody. Ten chłopak udowadnia, że może dać klubowi wiele możliwości.
0
0
0
Betis ma problemy z obroną, ale Mel zawsze coś wymyśli. Na pewno chłopaki będą zmotywowani.
W walce Nejmana z Ozdobą. Zdecydowanie stawiam na Dawida.
0
Tak Rysiu ''Pozdo''.
Remis uratowany dla Lugo rzutem na taśmę. Szkoda tego remisu. Niefart, bo chłopaki by zgarnęli pełną pulę...
0
Alberto to chłopak, którego chciałbym w Barcelonie na dłużej.
0
Cieszy mnie powrót do treningów poszczególnych graczy.
Pinto ma szansę wystąpić przynajmniej w meczu z Betisem jednak chciałbym go na dłużej...
0
Ciężko będzie wyciągnąć Silvę z PSG. Nie wiem co jest w głowie Tito. Zobaczymy. Będzie ciekawe lato.
0
Dwóch? Czyżby kariera naszego dobrego ducha Pinto była jeszcze krótsza. Cóż wieku nie oszukasz, ale będzie ciekawe okienko..
0
Już wcześniej było wiadomo, że to są plotki. Sam deklarował, że zostaje teraz to potwierdził. Nie można powiedzieć ekstra apartament sobie sprawił.
0
Kilku graczy na pewno odejdzie, ale Alexis raczej zostanie.
0
Mam nadzieję, że Abi zostanie. Z El Guaje można było się tego spodziewać. Nie wiarygodne źródło, ale trochę prawdy zawsze jest nawet w najgorszej plotce.
0
Śmieszne info. Taką kasę to mogą sobie w buty włożyć. Zwłaszcza, że Fabs zostaje. To jest gracz, którego odejścia najmniej się spodziewam.
0
Tak, jest potrzebna rywalizacja w zespole. To może wyjść wszystkim na dobre. Wreszcie mam nadzieje na udane transfery a nie bezmyślne wydanie kasy na wynalazki typu Henrique, Czychryński.
0
Świeża krew w postaci kilku graczy.
0
Don Andres dobrze prawi. Trzeba wyciągnąć wnioski i skupić się na tym co pozostało.
0
Sanchez zostaje. Co innego z Davidem. Montoya albo Bartra wypożyczenie tylko i wyłącznie.
0
Już po pierwszej połowie wszystko było jasne, ale, że przegramy to spotkanie 3-0 tego się prawie nikt nie spodziewał. Najbardziej szkoda Pique w pierwszej odsłonie dla mnie najlepszy na boisku, ale potem ten samobój..
0
Edmilson z tym Ronim to przesadził. Nigdy raczej Neymar nim nie będzie, ale oby jego przyjście wypaliło. Mam nadzieje, że poradzi sobie w Barcelonie.
0
Pięknie i tak wiele nie grał a teraz jeszcze ta kontuzja. Ma chłopak wielkiego pecha..
0
Na pewno dzisiejsze spotkanie będzie jeszcze bardziej interesujące niż wszystkie dotychczas. Obrona musi dać z siebie wszystko. Jeżeli Pique zagra tak jak w Monachium to nawet 5 bramek nie pomoże.
0
Zdecydowana ocena dla Pique z którą trudno się nie zgodzić. Kolejne dobre spotkanie Sancheza. Chłopak się stara jak tyko może...
0
Szczere brawa dla Kloppa i BVB.
0
Ważne żeby walczyć do końca. Mimo tego jeżeli Barca odpadnie.
0
To co poniżej piszecie na temat Pedro jest śmieszne. . ''Jest na siłe upychany do składu bo ma status wychowanka.'' Gdyby tak było to dlaczego VDB stawia na niego w kadrze. Po prostu jest świetnym graczem i tylko w tym sezonie nie może złapać formy na dłużej..
0
Rozsądek podpowiada, że już jest po dwumeczu, ale trzeba wierzyć..
0
Ustawienie defensywy będzie kluczowe. Tito musi stanąć na wysokości zadania. Mimo iż będzie bardzo ciężko odrobić straty z pierwszego spotkania.
0
Będzie niezmiernie ciężko, ale trzeba wierzyć do końca..
0
Wreszcie uświadomili sobie, że Alexis zostaje..