0

Villa w porównaniu z całym atakiem wyglądał tak słabo, że aż mi go było szkoda. Fala krytyki i stres w takich sytuacjach jak wczoraj widocznie na niego podziałał. Po za tym Alexis zagrał kolejne dobre zawody i Tello się rozpędził brakowało chłopakowi tylko kropki nad i a czasem szczęścia, bo według mnie z tej sytuacji co miała miejsce to bramka była tylko jej nie uznali. Mel powiedział, że Tello już teraz się nadaję do kadry VDB coś w tym jest:)

0

W przebiegu całego spotkania można stwierdzić, że Song zagrał kolejne dobre zawody. Ten chłopak udowadnia, że może dać klubowi wiele możliwości.

0

0

0

Betis ma problemy z obroną, ale Mel zawsze coś wymyśli. Na pewno chłopaki będą zmotywowani.

W walce Nejmana z Ozdobą. Zdecydowanie stawiam na Dawida.

0

Tak Rysiu ''Pozdo''.

Remis uratowany dla Lugo rzutem na taśmę. Szkoda tego remisu. Niefart, bo chłopaki by zgarnęli pełną pulę...

0

Alberto to chłopak, którego chciałbym w Barcelonie na dłużej.

0

Cieszy mnie powrót do treningów poszczególnych graczy.
Pinto ma szansę wystąpić przynajmniej w meczu z Betisem jednak chciałbym go na dłużej...

0

Ciężko będzie wyciągnąć Silvę z PSG. Nie wiem co jest w głowie Tito. Zobaczymy. Będzie ciekawe lato.

0

Dwóch? Czyżby kariera naszego dobrego ducha Pinto była jeszcze krótsza. Cóż wieku nie oszukasz, ale będzie ciekawe okienko..

0

Już wcześniej było wiadomo, że to są plotki. Sam deklarował, że zostaje teraz to potwierdził. Nie można powiedzieć ekstra apartament sobie sprawił.

0

Kilku graczy na pewno odejdzie, ale Alexis raczej zostanie.

0

Mam nadzieję, że Abi zostanie. Z El Guaje można było się tego spodziewać. Nie wiarygodne źródło, ale trochę prawdy zawsze jest nawet w najgorszej plotce.

0

Śmieszne info. Taką kasę to mogą sobie w buty włożyć. Zwłaszcza, że Fabs zostaje. To jest gracz, którego odejścia najmniej się spodziewam.

0

Tak, jest potrzebna rywalizacja w zespole. To może wyjść wszystkim na dobre. Wreszcie mam nadzieje na udane transfery a nie bezmyślne wydanie kasy na wynalazki typu Henrique, Czychryński.

0

Świeża krew w postaci kilku graczy.

0

Don Andres dobrze prawi. Trzeba wyciągnąć wnioski i skupić się na tym co pozostało.

0

Sanchez zostaje. Co innego z Davidem. Montoya albo Bartra wypożyczenie tylko i wyłącznie.

0

Już po pierwszej połowie wszystko było jasne, ale, że przegramy to spotkanie 3-0 tego się prawie nikt nie spodziewał. Najbardziej szkoda Pique w pierwszej odsłonie dla mnie najlepszy na boisku, ale potem ten samobój..

0

Edmilson z tym Ronim to przesadził. Nigdy raczej Neymar nim nie będzie, ale oby jego przyjście wypaliło. Mam nadzieje, że poradzi sobie w Barcelonie.

0

Pięknie i tak wiele nie grał a teraz jeszcze ta kontuzja. Ma chłopak wielkiego pecha..

0

Na pewno dzisiejsze spotkanie będzie jeszcze bardziej interesujące niż wszystkie dotychczas. Obrona musi dać z siebie wszystko. Jeżeli Pique zagra tak jak w Monachium to nawet 5 bramek nie pomoże.

0

Zdecydowana ocena dla Pique z którą trudno się nie zgodzić. Kolejne dobre spotkanie Sancheza. Chłopak się stara jak tyko może...

0

Szczere brawa dla Kloppa i BVB.

0

Ważne żeby walczyć do końca. Mimo tego jeżeli Barca odpadnie.

0

To co poniżej piszecie na temat Pedro jest śmieszne. . ''Jest na siłe upychany do składu bo ma status wychowanka.'' Gdyby tak było to dlaczego VDB stawia na niego w kadrze. Po prostu jest świetnym graczem i tylko w tym sezonie nie może złapać formy na dłużej..

0

Rozsądek podpowiada, że już jest po dwumeczu, ale trzeba wierzyć..

0

Ustawienie defensywy będzie kluczowe. Tito musi stanąć na wysokości zadania. Mimo iż będzie bardzo ciężko odrobić straty z pierwszego spotkania.

0

Będzie niezmiernie ciężko, ale trzeba wierzyć do końca..

0

Wreszcie uświadomili sobie, że Alexis zostaje..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?