DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widocznie chcą na nim nic nie zarobić..
0
Yaya nie będę się łudził, że wrócisz do Barcy, ale tutaj praktycznie dojrzałeś do takiego gracza jakim jesteś obecnie.
0
Świetne spotkanie. Teraz Mamy rewanżyk w naszej hali. Liczę, że dadzą radę..
0
Jakieś światełko w tunelu pozostaje, że V.V zmieni decyzję, ale to jest mało prawdopodobne.
0
Na pewno czas El Guaje w Barcelonie dobiega końca. Obiektywnie patrząc chciałbym żeby został, ale Sanchez prędzej zostanie niż Villa.
0
Bartra ma przyszłość przed sobą. Mam nadzieję, że będzie dostawał więcej szans.
0
Świetna ta druga część. Olu dobra robota!
0
Nie sądziłem, że ta bramka przesądzi o awansie. Brawo!
0
Zdecydowanie to byłby bardzo emocjonujący finał, ale pewnie będzie ciężko awansować na Wembley.
0
Spokojnie. Wydaje mi się, że po odejściu Llorente będą łatwiejsze negocjacje.
0
Na pewno powinni powiększyć klauzurę. 10 mln to śmieszna kwota.
0
Sanchez i Cuenca muszą zostać.
0
Spokojnie czekam na drugą część. Ciekawy wywiad z Jackiem.
0
Trenował nawet w dzień wolnego. Świetna wiadomość, że przeszedł testy. To jest chłopak.
0
Nie przesadzajmy wybrali taką drogę ich sprawa. Pewnie przekonają się po kilku latach błędu swojej decyzji.
0
Nie widzę innej możliwości niż przedłużenie umowy z tym chłopakiem. Jeżeli woda mu do głowy nie uderzy może być jednym z najlepszych.
0
Jeżeli chodzi o sytuacje Songa to nie powinno być mowy o karnym po prostu zastawił piłkę ciałem. Kolejna ciekawa wypowiedz Roury.
0
Alexis i Tello brylowali z obrońcami w drugiej połowie. Szkoda jedynie Chilijczyka, że nie radził sobie tak jak jego kompan z drugiego skrzydła. Zdecydowanie Tello zawodnik spotkania.
0
Dobre spotkanie Masipa. Wyciągał sytuację Alvareza. Będą z niego ludzie. Asysta kolejki:)
0
Ten pociąg jest bardzo ekskluzywny jednak zdjęcia rozwalają widać dobry nastrój przed spotkaniem..
0
Masakra jakaś.
0
Oceny adekwatne do gry. Don Andres zdecydowanie zawodnik spotkania. Szkoda, że zabrakło mu miejsca była by piękna bramka po jego indywidualnej akcji.
0
Zapowiada się bardzo ciekawy dwumecz. Ciężko będzie stawić czoła Bayernowi. Grają wyśmienicie.
0
Masło maślane.
Sanchez nie ruszy się z Barcy. Mimo tego Agent robi wszystko by tak się stało..
0
Robi się ciekawie. Mimo tego myślę, że V.V nie zmieni swojej decyzji...
0
Szykuje się ciężkie starcie. Dobrze, że rewanż będzie na Camp Nou.
0
Cesc powinien wyjść od początku a Leo na ławce. Ciekawe jakie będzie zestawienie defensywy.
0
Co wy macie z tym Neymarem. Liczy się stoper i ewentualny następca V.V
0
Bardziej interesuje mnie zestawienie defensywy na PSG.
0
Jeszcze bardziej ciekawie się robi..