0

Widocznie chcą na nim nic nie zarobić..

0

Yaya nie będę się łudził, że wrócisz do Barcy, ale tutaj praktycznie dojrzałeś do takiego gracza jakim jesteś obecnie.

0

Świetne spotkanie. Teraz Mamy rewanżyk w naszej hali. Liczę, że dadzą radę..

0

Jakieś światełko w tunelu pozostaje, że V.V zmieni decyzję, ale to jest mało prawdopodobne.

0

Na pewno czas El Guaje w Barcelonie dobiega końca. Obiektywnie patrząc chciałbym żeby został, ale Sanchez prędzej zostanie niż Villa.

0

Bartra ma przyszłość przed sobą. Mam nadzieję, że będzie dostawał więcej szans.

0

Świetna ta druga część. Olu dobra robota!

0

Nie sądziłem, że ta bramka przesądzi o awansie. Brawo!

0

Zdecydowanie to byłby bardzo emocjonujący finał, ale pewnie będzie ciężko awansować na Wembley.

0

Spokojnie. Wydaje mi się, że po odejściu Llorente będą łatwiejsze negocjacje.

0

Na pewno powinni powiększyć klauzurę. 10 mln to śmieszna kwota.

0

Sanchez i Cuenca muszą zostać.

0

Spokojnie czekam na drugą część. Ciekawy wywiad z Jackiem.

0

Trenował nawet w dzień wolnego. Świetna wiadomość, że przeszedł testy. To jest chłopak.

0

Nie przesadzajmy wybrali taką drogę ich sprawa. Pewnie przekonają się po kilku latach błędu swojej decyzji.

0

Nie widzę innej możliwości niż przedłużenie umowy z tym chłopakiem. Jeżeli woda mu do głowy nie uderzy może być jednym z najlepszych.

0

Jeżeli chodzi o sytuacje Songa to nie powinno być mowy o karnym po prostu zastawił piłkę ciałem. Kolejna ciekawa wypowiedz Roury.

0

Alexis i Tello brylowali z obrońcami w drugiej połowie. Szkoda jedynie Chilijczyka, że nie radził sobie tak jak jego kompan z drugiego skrzydła. Zdecydowanie Tello zawodnik spotkania.

0

Dobre spotkanie Masipa. Wyciągał sytuację Alvareza. Będą z niego ludzie. Asysta kolejki:)

0

Ten pociąg jest bardzo ekskluzywny jednak zdjęcia rozwalają widać dobry nastrój przed spotkaniem..

0

Masakra jakaś.

0

Oceny adekwatne do gry. Don Andres zdecydowanie zawodnik spotkania. Szkoda, że zabrakło mu miejsca była by piękna bramka po jego indywidualnej akcji.

0

Zapowiada się bardzo ciekawy dwumecz. Ciężko będzie stawić czoła Bayernowi. Grają wyśmienicie.

0

Masło maślane.
Sanchez nie ruszy się z Barcy. Mimo tego Agent robi wszystko by tak się stało..

0

Robi się ciekawie. Mimo tego myślę, że V.V nie zmieni swojej decyzji...

0

Szykuje się ciężkie starcie. Dobrze, że rewanż będzie na Camp Nou.

0

Cesc powinien wyjść od początku a Leo na ławce. Ciekawe jakie będzie zestawienie defensywy.

0

Co wy macie z tym Neymarem. Liczy się stoper i ewentualny następca V.V

0

Bardziej interesuje mnie zestawienie defensywy na PSG.

0

Jeszcze bardziej ciekawie się robi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?