0

Obiektywne oceny. Brawo za solidną pracę dla autora.

0

Czyżby Mou jednak pomógł. Dzisiaj mamy przecież pierwszy kwietnia:)

0

Cochise
Nie każdy musi być tak przewidujący jak ty...

0

Mam nadzieję, że przynajmniej jak strzeli bramkę nie będzie jej celebrował..

0

Zaczyna się intensywny tydzień. Czwartek to jedyny dzień odpoczynku. Szykuję się znakomite widowisko na Parc des Princes.. Z Mallorcą znów Bartra mógłby dostać szansę.

0

Świetnie. Ciekawe czy Alba wyjdzie od początku.

0

Leo strzelił już 19 ekipom. Ciekawe na ilu się zatrzyma..

0

Zwróćmy uwagę na to, że gracze są zmęczeni po przerwie reprezentacyjnej. Świetne wiadomości napływają Tito wróci na PSG i być może Abi zasiądzie na ławce.

0

Tello zawodnik meczu.

0

Widać było, że oszczędzają swoje siły na PSG. Szykuję się ciekawy wtorek.

0

Szczerze PSG nie grało dobrze bez swoich kilku ważnych graczy i to przecież spotkanie przeciwko Montpellier. Mimo tego zdobyli cenne punkty.

0

Ciągłe spekulacje będą się pojawiały. Być może wreszcie jakieś konkrety..

0

Ależ spam.
Odnosząc się do tematu to bardzo dobre info. Myślałem, że będzie dłużej pauzował. Brakowało Eusebio Planasa. Teraz ma już swoją wymarzoną lewą stronę.

0

Spokojnie i powoli Tito będzie powracał do pracy. Na spotkanie z PSG powinien już zasiąść na ławce.

0

Ciekawy artykuł o tym cudownym grajku. Dzięki zawodnikom z Brazylii zaczęła się moja przygoda z Barceloną. Romario, Rivaldo, Ronaldo czy Roni Każdy z nich zapisał się w historii.

0

To typowe dla takiego człowieka jak Mou. Żenada.

0

Będzie to wyjątkowe spotkanie dla Pinto. Czyste konto mile widziane.

0

Cuenca powróci jest w planach Tito na następny sezon. Icardi ma wszystko aby stać się jednym z najlepszych. Od kilku lat zadziwia Serie A w barwach Sampdorii.

0

Jeżeli będzie strzelał z taką intensywnością i tak regularnie to na pewno pobije ten rekord..

0

Jeżeli uda mu się zregenerować siły na PSG to będzie świetnie..

0

Bardzo jestem ciekawy co na to V.V?! Słaba liga Rosyjska i kaska..

0

Odpoczynek dla podstawowych szansa dla młodych..

0

Z PSG i tak by nie zagrał, bo w przeciwieństwie do Zlatana jest zawieszony. Miejmy nadzieję, że uda mu wrócić w ciągu tego okresu.

0

To jest standard. Obawiałem się kontuzji i niestety się nie przeliczyłem. Wielu graczy musi odpocząć i regenerować swoje siły. Być może nie każdy zdąży na spotkanie z PSG.

0

Zdecydowanie V.V w grze 1 na 1 jest niesamowity. Wczoraj można tylko podziwiać spotkanie z Francją w jego wykonaniu. Ciężko będzie go zastąpić. Mimo tego ciągle wierzę, że jednak zostanie. Wenger jeżeli chcę go ściągnąć to Kanonierzy muszą wyłożyć konkretną gotówkę..

0

Zdecydowanie cały zespół Argentyny w takich warunkach dał z siebie wszystko. Nie rozumiem tych dzieciaków z rm jak mogą obrażać kogokolwiek. Co z Di Marią żyje.. także miał problemy. Wszyscy powinni odpocząć..

0

Za nami ciężkie spotkania w których każdy zawodnik dał z siebie wszystko. Przydał by się im odpoczynek..

0

Już Pedro ma 12 gola w kadrze. Czekam kiedy w klubie uda mu się zabłysnąć..

0

Nie przesadzał bym, że Varane będzie tak wszystko czyścił. Zobaczymy ile jest wart na arenie międzynarodowej.

0

Odważne słowa. Bardzo ładnie odpowiedział na krytykę.
Teraz tylko czekać aż Alexis udowodni to na boisku..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?