DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obiektywne oceny. Brawo za solidną pracę dla autora.
0
Czyżby Mou jednak pomógł. Dzisiaj mamy przecież pierwszy kwietnia:)
0
Cochise
Nie każdy musi być tak przewidujący jak ty...
0
Mam nadzieję, że przynajmniej jak strzeli bramkę nie będzie jej celebrował..
0
Zaczyna się intensywny tydzień. Czwartek to jedyny dzień odpoczynku. Szykuję się znakomite widowisko na Parc des Princes.. Z Mallorcą znów Bartra mógłby dostać szansę.
0
Świetnie. Ciekawe czy Alba wyjdzie od początku.
0
Leo strzelił już 19 ekipom. Ciekawe na ilu się zatrzyma..
0
Zwróćmy uwagę na to, że gracze są zmęczeni po przerwie reprezentacyjnej. Świetne wiadomości napływają Tito wróci na PSG i być może Abi zasiądzie na ławce.
0
Tello zawodnik meczu.
0
Widać było, że oszczędzają swoje siły na PSG. Szykuję się ciekawy wtorek.
0
Szczerze PSG nie grało dobrze bez swoich kilku ważnych graczy i to przecież spotkanie przeciwko Montpellier. Mimo tego zdobyli cenne punkty.
0
Ciągłe spekulacje będą się pojawiały. Być może wreszcie jakieś konkrety..
0
Ależ spam.
Odnosząc się do tematu to bardzo dobre info. Myślałem, że będzie dłużej pauzował. Brakowało Eusebio Planasa. Teraz ma już swoją wymarzoną lewą stronę.
0
Spokojnie i powoli Tito będzie powracał do pracy. Na spotkanie z PSG powinien już zasiąść na ławce.
0
Ciekawy artykuł o tym cudownym grajku. Dzięki zawodnikom z Brazylii zaczęła się moja przygoda z Barceloną. Romario, Rivaldo, Ronaldo czy Roni Każdy z nich zapisał się w historii.
0
To typowe dla takiego człowieka jak Mou. Żenada.
0
Będzie to wyjątkowe spotkanie dla Pinto. Czyste konto mile widziane.
0
Cuenca powróci jest w planach Tito na następny sezon. Icardi ma wszystko aby stać się jednym z najlepszych. Od kilku lat zadziwia Serie A w barwach Sampdorii.
0
Jeżeli będzie strzelał z taką intensywnością i tak regularnie to na pewno pobije ten rekord..
0
Jeżeli uda mu się zregenerować siły na PSG to będzie świetnie..
0
Bardzo jestem ciekawy co na to V.V?! Słaba liga Rosyjska i kaska..
0
Odpoczynek dla podstawowych szansa dla młodych..
0
Z PSG i tak by nie zagrał, bo w przeciwieństwie do Zlatana jest zawieszony. Miejmy nadzieję, że uda mu wrócić w ciągu tego okresu.
0
To jest standard. Obawiałem się kontuzji i niestety się nie przeliczyłem. Wielu graczy musi odpocząć i regenerować swoje siły. Być może nie każdy zdąży na spotkanie z PSG.
0
Zdecydowanie V.V w grze 1 na 1 jest niesamowity. Wczoraj można tylko podziwiać spotkanie z Francją w jego wykonaniu. Ciężko będzie go zastąpić. Mimo tego ciągle wierzę, że jednak zostanie. Wenger jeżeli chcę go ściągnąć to Kanonierzy muszą wyłożyć konkretną gotówkę..
0
Zdecydowanie cały zespół Argentyny w takich warunkach dał z siebie wszystko. Nie rozumiem tych dzieciaków z rm jak mogą obrażać kogokolwiek. Co z Di Marią żyje.. także miał problemy. Wszyscy powinni odpocząć..
0
Za nami ciężkie spotkania w których każdy zawodnik dał z siebie wszystko. Przydał by się im odpoczynek..
0
Już Pedro ma 12 gola w kadrze. Czekam kiedy w klubie uda mu się zabłysnąć..
0
Nie przesadzał bym, że Varane będzie tak wszystko czyścił. Zobaczymy ile jest wart na arenie międzynarodowej.
0
Odważne słowa. Bardzo ładnie odpowiedział na krytykę.
Teraz tylko czekać aż Alexis udowodni to na boisku..