DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajna sprawa. Dobrze by było jakby powrócił na trenera kadry, ale pewnie tak się nie stanie..
0
W rewanżu z Milanem musimy od początku przejąć inicjatywę ponieważ potem może być ciężko..
0
Czekałem na ten artykuł. Sandro dobrze prawi Tito nadal będzie naszym szkoleniowcem. Będę zadowolony jak w ogóle wróci w czasie tego sezonu..
0
Mimo wszystko takie dziadki jak Mexes i Zapata byli świetni w spotkaniu z Lazio..
0
Podziękowania również należą się tobie Jordi wykonałeś kapitalną pracę..
0
V.V bardzo mądrze się zachował. Na zmiennika Pinto typuję Masipa. Szkoda, że Oier także jest zawieszony..
0
Tito na pewno by rotował składem. Natomiast Roura nie ma do tego skłonności. Zobaczymy jak zawodnicy do tego podejdą..
0
Po prostu niech się cieszą. Zobaczymy na koniec sezonu..
0
Szkoda tego wyniku. Deulofeu jest w formie. Wielkimi krokami puka do drzwi pierwszego zespołu.
0
Milan zagrał dobre spotkanie z Lazio. Nie spodziewałem się takiej postawy drużyny z Rzymu. Ciekawe w jakim będzie stanie na mecz z Barcą..
0
Ciekawe czy Tito zdąży wrócić na rewanż z Milanem. Nadzieja umiera ostatnia..
0
Dla niego nie ma granic.
0
V.V zachował się kapitalnie. Prawdziwy wojownik..
0
Dzisiaj powinni dostać szansę gracze, którzy nie zagrają z Milanem od początku. Song, Thiago, Adriano.
0
Szkoda chłopaka. Oby tylko ta kontuzja nie zahamowała jego rozwoju..
0
Po takiej pustce może wywieje kilka osób z tej strony:)
0
Marzec powinien być lepszy..
0
Z całym szacunkiem, ale Figo wyrobił sobie markę w Hiszpanii więc siedzi w Interze..
0
Obaj to świetni gracze, ale Zidane w obecnej sytuacji jest gorszy od Iniesty..
0
Cóż można się było tego spodziewać zero szacunku..
0
Dziękuje za drugą część miło się oglądało..
0
Barca w swoich szeregach posiada świetnych młodych obrońców Bartra czy Muniesa. Jeżeli gotowa jest zapłacić taką kwotę (25mln) to powinna kupić doświadczonego stopera..
0
Jesteście żałośni. Tito już wiele przeszedł i będę zadowolony jak w ogóle wróci na ławkę w tym sezonie..
0
Iniesta musi wrócić do środka..
0
Fakt. Barca na swoim obiekcie jest pewna siebie i do tego ma wsparcie kibiców. Piękna kartoniada musi być..
0
Świetna postawa zespołu. Gratulacje! Oby piłkarze też dokonali historycznej Remontady w spotkaniu LM..
0
Ciężki tydzień..
0
Nie to jest młody bramkarz już jako 3 w drużynie Eusebio..
0
Wczoraj kluczem do zwycięstwa była determinacja zespołu do końca.
0
Grimaldo będzie przechodził wszystko taką drogą jak Muniesa. Wielka szkoda..