0

Fajna sprawa. Dobrze by było jakby powrócił na trenera kadry, ale pewnie tak się nie stanie..

0

W rewanżu z Milanem musimy od początku przejąć inicjatywę ponieważ potem może być ciężko..

0

Czekałem na ten artykuł. Sandro dobrze prawi Tito nadal będzie naszym szkoleniowcem. Będę zadowolony jak w ogóle wróci w czasie tego sezonu..

0

Mimo wszystko takie dziadki jak Mexes i Zapata byli świetni w spotkaniu z Lazio..

0

Podziękowania również należą się tobie Jordi wykonałeś kapitalną pracę..

0

V.V bardzo mądrze się zachował. Na zmiennika Pinto typuję Masipa. Szkoda, że Oier także jest zawieszony..

0

Tito na pewno by rotował składem. Natomiast Roura nie ma do tego skłonności. Zobaczymy jak zawodnicy do tego podejdą..

0

Po prostu niech się cieszą. Zobaczymy na koniec sezonu..

0

Szkoda tego wyniku. Deulofeu jest w formie. Wielkimi krokami puka do drzwi pierwszego zespołu.

0

Milan zagrał dobre spotkanie z Lazio. Nie spodziewałem się takiej postawy drużyny z Rzymu. Ciekawe w jakim będzie stanie na mecz z Barcą..

0

Ciekawe czy Tito zdąży wrócić na rewanż z Milanem. Nadzieja umiera ostatnia..

0

Dla niego nie ma granic.

0

V.V zachował się kapitalnie. Prawdziwy wojownik..

0

Dzisiaj powinni dostać szansę gracze, którzy nie zagrają z Milanem od początku. Song, Thiago, Adriano.

0

Szkoda chłopaka. Oby tylko ta kontuzja nie zahamowała jego rozwoju..

0

Po takiej pustce może wywieje kilka osób z tej strony:)

0

Marzec powinien być lepszy..

0

Z całym szacunkiem, ale Figo wyrobił sobie markę w Hiszpanii więc siedzi w Interze..

0

Obaj to świetni gracze, ale Zidane w obecnej sytuacji jest gorszy od Iniesty..

0

Cóż można się było tego spodziewać zero szacunku..

0

Dziękuje za drugą część miło się oglądało..

0

Barca w swoich szeregach posiada świetnych młodych obrońców Bartra czy Muniesa. Jeżeli gotowa jest zapłacić taką kwotę (25mln) to powinna kupić doświadczonego stopera..

0

Jesteście żałośni. Tito już wiele przeszedł i będę zadowolony jak w ogóle wróci na ławkę w tym sezonie..

0

Iniesta musi wrócić do środka..

0

Fakt. Barca na swoim obiekcie jest pewna siebie i do tego ma wsparcie kibiców. Piękna kartoniada musi być..

0

Świetna postawa zespołu. Gratulacje! Oby piłkarze też dokonali historycznej Remontady w spotkaniu LM..

0

Ciężki tydzień..

0

Nie to jest młody bramkarz już jako 3 w drużynie Eusebio..

0

Wczoraj kluczem do zwycięstwa była determinacja zespołu do końca.

0

Grimaldo będzie przechodził wszystko taką drogą jak Muniesa. Wielka szkoda..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?