0

Świetny Thiago, który rozegrał pełne spotkanie dzięki czemu Iniesta będzie wypoczęty na spotkanie z Realem..

0

Powrócił stary dobry Pedro. To bardzo dobrze rzutuje przed meczem z Realem..

0

Wsparcie, które okazali kibice wobec V.V powinno zaprocentować w jego pewności siebie do końca kontraktu..

0

Świetna druga połowa w wykonaniu podopiecznych Eusebio.. Trzeba pochwalić w szczególności Grimaldo, Rafinhe czy młodego Ledesa. Zdecydowanie Araujo zawodnik spotkania!

0

Mam nadzieję, że nie zgodzą się na taki obrót sprawy..

0

Mamy wiele opcji w ataku. Neymar na chwilę obecną nie jest potrzebny. Jeżeli V.V odejdzie to w lato powinni zakupić bramkarza i dobrego ŚO..

0

Osasuna to solidny zespół, który potrafi utrzeć nosa. Będzie ciężko o spokojną grę jednak myślę, że chłopaki zdają sobie z tego sprawę i są na to przygotowani..

0

Mimo wszystko mógłby wreszcie odpocząć i rozpocząć spotkanie z Osasuną na ławce. Mimo tego to jest Messi i on będzie chciał grać:)

0

Powinni oszczędzić ważnych graczy na mecz z Osasuną żeby byli gotowi na pierwszą batalię z Realem..

0

Świetnie na liście powołanych wreszcie mamy El Guaje!
Jutro wywalczymy awans po ciężkim spotkaniu..

0

Roni znowu w kadrze to jest świetne info..

0

Miło patrzeć na trenującego Abidala wśród kolegów..

0

Brawo za walkę do końca. Cenny punkt z trudnego terenu dla drużyny Eusebio. Dopisujemy kolejne spotkanie bez porażki..

0

W czwartek będą podwójnie zmotywowani czuję to..

0

Każdemu może się zdarzyć wypadek przy pracy. Chłopaki na pewno będą zmotywowani na to rewanżowe spotkanie z Malagą.. Zwłaszcza, że Tito nie będzie mógł poprowadzić zespołu, więc zwycięstwo dla niego będzie mile widziane.

0

Dobrze, że potrafi publicznie wszystko wyjaśnić..

0

Ciekaw jestem czy Alexis dzisiaj wreszcie coś pokaże, bo jak patrzę na jego grę to mi go szkoda..

0

Dzisiejsze spotkanie zapowiada się kapitalnie. Mam nadzieję na pobity rekord!

0

Chłopak się stara, podaje i tylko bramek brakuje..

0

Pech go nie omija.. Zdrowiej El Guaje!

0

Dobrze, to jego decyzja więc trzeba to uszanować. Mimo wszystko spędził tyle lat w Barcelonie i moim marzeniem było żeby zawiesił tutaj buty na kołku..

0

Jak najbardziej na zmiennika..

0

Tyle lat spędził w Barcelonie. Dziwne, że chcę zmienić otoczenie, ale to jego decyzja. Być może chce sprawdzić swoje siły w innej lidze. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś wróci. Ciekaw jestem jak na taką decyzję zareagują inni w klubie. Zubi znajdzie godnego następcę..

0

Oczywiście trzeba się cieszyć z dzisiejszej postawy Polaków, ale tutaj jest mowa o Rafinhi, który w pewien sposób już odniósł sukces. Bardzo mnie cieszy jego postawa i na pewno jeszcze wiele osiągnie w barwach Canarinhos..

0

Świetny artykuł.. Często tęsknie za Eto'o. Na szczęście Dongou bardzo mi go przypomina:)

0

Roberto ma trochę racji. Alexis musi się oswoić z tą sytuacją, bo chłopak się stara, ale nie wychodzi..

0

Kontrolowaliśmy spotkanie, ale cóż jest remis i awans pozostaje sprawą otwartą...

0

Dobry skład jest Thiago oraz Montoya od początku. Zwłaszcza, że Pellegrini odesłał większość swoich podstawowych graczy na trybuny..

0

Na pewno będzie to ''jakiś'' dobrze znany człowiek ze stażem w klubie z Bawarii.. Jeszcze raz powodzenia!

0

To jest bardzo popularny portal..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?