DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetny Thiago, który rozegrał pełne spotkanie dzięki czemu Iniesta będzie wypoczęty na spotkanie z Realem..
0
Powrócił stary dobry Pedro. To bardzo dobrze rzutuje przed meczem z Realem..
0
Wsparcie, które okazali kibice wobec V.V powinno zaprocentować w jego pewności siebie do końca kontraktu..
0
Świetna druga połowa w wykonaniu podopiecznych Eusebio.. Trzeba pochwalić w szczególności Grimaldo, Rafinhe czy młodego Ledesa. Zdecydowanie Araujo zawodnik spotkania!
0
Mam nadzieję, że nie zgodzą się na taki obrót sprawy..
0
Mamy wiele opcji w ataku. Neymar na chwilę obecną nie jest potrzebny. Jeżeli V.V odejdzie to w lato powinni zakupić bramkarza i dobrego ŚO..
0
Osasuna to solidny zespół, który potrafi utrzeć nosa. Będzie ciężko o spokojną grę jednak myślę, że chłopaki zdają sobie z tego sprawę i są na to przygotowani..
0
Mimo wszystko mógłby wreszcie odpocząć i rozpocząć spotkanie z Osasuną na ławce. Mimo tego to jest Messi i on będzie chciał grać:)
0
Powinni oszczędzić ważnych graczy na mecz z Osasuną żeby byli gotowi na pierwszą batalię z Realem..
0
Świetnie na liście powołanych wreszcie mamy El Guaje!
Jutro wywalczymy awans po ciężkim spotkaniu..
0
Roni znowu w kadrze to jest świetne info..
0
Miło patrzeć na trenującego Abidala wśród kolegów..
0
Brawo za walkę do końca. Cenny punkt z trudnego terenu dla drużyny Eusebio. Dopisujemy kolejne spotkanie bez porażki..
0
W czwartek będą podwójnie zmotywowani czuję to..
0
Każdemu może się zdarzyć wypadek przy pracy. Chłopaki na pewno będą zmotywowani na to rewanżowe spotkanie z Malagą.. Zwłaszcza, że Tito nie będzie mógł poprowadzić zespołu, więc zwycięstwo dla niego będzie mile widziane.
0
Dobrze, że potrafi publicznie wszystko wyjaśnić..
0
Ciekaw jestem czy Alexis dzisiaj wreszcie coś pokaże, bo jak patrzę na jego grę to mi go szkoda..
0
Dzisiejsze spotkanie zapowiada się kapitalnie. Mam nadzieję na pobity rekord!
0
Chłopak się stara, podaje i tylko bramek brakuje..
0
Pech go nie omija.. Zdrowiej El Guaje!
0
Dobrze, to jego decyzja więc trzeba to uszanować. Mimo wszystko spędził tyle lat w Barcelonie i moim marzeniem było żeby zawiesił tutaj buty na kołku..
0
Jak najbardziej na zmiennika..
0
Tyle lat spędził w Barcelonie. Dziwne, że chcę zmienić otoczenie, ale to jego decyzja. Być może chce sprawdzić swoje siły w innej lidze. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś wróci. Ciekaw jestem jak na taką decyzję zareagują inni w klubie. Zubi znajdzie godnego następcę..
0
Oczywiście trzeba się cieszyć z dzisiejszej postawy Polaków, ale tutaj jest mowa o Rafinhi, który w pewien sposób już odniósł sukces. Bardzo mnie cieszy jego postawa i na pewno jeszcze wiele osiągnie w barwach Canarinhos..
0
Świetny artykuł.. Często tęsknie za Eto'o. Na szczęście Dongou bardzo mi go przypomina:)
0
Roberto ma trochę racji. Alexis musi się oswoić z tą sytuacją, bo chłopak się stara, ale nie wychodzi..
0
Kontrolowaliśmy spotkanie, ale cóż jest remis i awans pozostaje sprawą otwartą...
0
Dobry skład jest Thiago oraz Montoya od początku. Zwłaszcza, że Pellegrini odesłał większość swoich podstawowych graczy na trybuny..
0
Na pewno będzie to ''jakiś'' dobrze znany człowiek ze stażem w klubie z Bawarii.. Jeszcze raz powodzenia!
0
To jest bardzo popularny portal..