DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten chłopak przede wszystkim potrzebuje gry.. U nas jedynie byłby zmiennikiem V.V
0
Aj szkoda jednak nie wytrzymali do końca i nie odrobili strat..
Mam nadzieję, że La Bomba niedługo wróci!
0
Wielki Roni jedyny w swoim rodzaju..
0
Capdevila dobrze zrobił wracając na ''stare śmieci'' z Benfiki.
Szczerze mówiąc jeżeli Espanyol zagra z Barceloną z taką determinacją jak z Realem to możemy się obawiać. Mimo wszystko myślę, że chłopaki podejdą do tego meczu z respektem przecież to są derby.
0
O wiele lepiej teraz wygląda lista kontuzjowanych graczy..
0
Wynik mimo wszystko zadowala jednak szkoda setki Tello.
0
Kurde a jednak. Chłopaki muszą sobie poradzić bez La Bomby. Zdrowiej szybko Navarro!
0
Mam nadzieję, że to już koniec kontuzji na dzisiaj..
0
Dzisiaj szykuje się świetne spotkanie. Najbardziej nie mogę się doczekać powrotu Bojana i szkoda, że V.V nie zagra. W barwach Katalonii zobaczymy kilku zawodników Espanyolu z którymi przyjdzie się zmierzyć w niedziele:)
0
Kolejna świetna wiadomość na Nowy Rok. Fabs a teraz Tito!
0
Zaje*isty Pleguezuelo magia..
Deulofeu także wyrośnie na gwiazdę..
0
Nieoceniony Messi nie zna granic. Brawo także dla Neymara..
0
Życzę Marcowi jak najlepiej, bo ma w sobie wszystko żeby być jednym z najlepszych..
0
Jest forma! Navarro mistrzu grasz jak za dawnych lat..
0
Następca SAF nadchodzi..
0
TVP się postarało LM a teraz Copa del Rey.. Brawo!
0
Dzięki za info.
0
Prędzej pójdzie do Liverpoolu niż do zespołu z Manchesteru..
0
Ja pieprze, ale dzieciak ma talent. Ciekawe jakie kroki poczynią władze klubu w celu sprowadzenia go..
0
Trzeba docenić jego pracę. Fabs robi wszystko aby powrócić na boisko.
Mam nadzieję, że wykuruje się na Derby Barcelony..
0
Busi to chłopak w którym mało osób dostrzega jaką pracę wykonuje na boisku. Przykład chociażby ostatni mecz z Valladolid..
0
Bojan chciał uniknąć Barcelony, bo wiedział, że przygoda Milanu z LM może dłużej potrwać a tak skończy się na 1/8. Mimo tego wierzę, że spotkanie będzie zacięte przecież zawsze pomiędzy tymi drużynami jest świetne widowisko..
0
Cieszę się zadowoleniem Don Andresa i szczególnie jego grą, która daje mu tyle radości..
0
Szczerze nie będzie miał szans na regularne występy. Zobaczymy jak to będzie..
0
Brawo a jednak się udało!
0
Na pewno nie spoczną na laurach. Być może będzie jednostronnie, ale to przecież jednak AC Milan. Zapowiada się ciekawe spotkanie.
0
Drugi raz Rimkevičius jest w czołówce. Ten chłopak robi furorę. Mimo 29 lat na karku..
0
Ciekawy artykuł. Nic w tym dziwnego, że Patrick jest bardziej przywiązany do Barcelony..
0
Jedenastka bardzo dobra. Wprowadził bym jedną zmianę Pirlo za Alonso. Nie ma takiej możliwości żeby Andrea nie był w tym składzie..
0
Z całym szacunkiem dla tego Pana, ale lepiej żeby się nie wypowiadał..