0

Ten chłopak przede wszystkim potrzebuje gry.. U nas jedynie byłby zmiennikiem V.V

0

Aj szkoda jednak nie wytrzymali do końca i nie odrobili strat..
Mam nadzieję, że La Bomba niedługo wróci!

0

Wielki Roni jedyny w swoim rodzaju..

0

Capdevila dobrze zrobił wracając na ''stare śmieci'' z Benfiki.
Szczerze mówiąc jeżeli Espanyol zagra z Barceloną z taką determinacją jak z Realem to możemy się obawiać. Mimo wszystko myślę, że chłopaki podejdą do tego meczu z respektem przecież to są derby.

0

O wiele lepiej teraz wygląda lista kontuzjowanych graczy..

0

Wynik mimo wszystko zadowala jednak szkoda setki Tello.

0

Kurde a jednak. Chłopaki muszą sobie poradzić bez La Bomby. Zdrowiej szybko Navarro!

0

Mam nadzieję, że to już koniec kontuzji na dzisiaj..

0

Dzisiaj szykuje się świetne spotkanie. Najbardziej nie mogę się doczekać powrotu Bojana i szkoda, że V.V nie zagra. W barwach Katalonii zobaczymy kilku zawodników Espanyolu z którymi przyjdzie się zmierzyć w niedziele:)

0

Kolejna świetna wiadomość na Nowy Rok. Fabs a teraz Tito!

0

Zaje*isty Pleguezuelo magia..
Deulofeu także wyrośnie na gwiazdę..

0

Nieoceniony Messi nie zna granic. Brawo także dla Neymara..

0

Życzę Marcowi jak najlepiej, bo ma w sobie wszystko żeby być jednym z najlepszych..

0

Jest forma! Navarro mistrzu grasz jak za dawnych lat..

0

Następca SAF nadchodzi..

0

TVP się postarało LM a teraz Copa del Rey.. Brawo!

0

Dzięki za info.

0

Prędzej pójdzie do Liverpoolu niż do zespołu z Manchesteru..

0

Ja pieprze, ale dzieciak ma talent. Ciekawe jakie kroki poczynią władze klubu w celu sprowadzenia go..

0

Trzeba docenić jego pracę. Fabs robi wszystko aby powrócić na boisko.
Mam nadzieję, że wykuruje się na Derby Barcelony..

0

Busi to chłopak w którym mało osób dostrzega jaką pracę wykonuje na boisku. Przykład chociażby ostatni mecz z Valladolid..

0

Bojan chciał uniknąć Barcelony, bo wiedział, że przygoda Milanu z LM może dłużej potrwać a tak skończy się na 1/8. Mimo tego wierzę, że spotkanie będzie zacięte przecież zawsze pomiędzy tymi drużynami jest świetne widowisko..

0

Cieszę się zadowoleniem Don Andresa i szczególnie jego grą, która daje mu tyle radości..

0

Szczerze nie będzie miał szans na regularne występy. Zobaczymy jak to będzie..

0

Brawo a jednak się udało!

0

Na pewno nie spoczną na laurach. Być może będzie jednostronnie, ale to przecież jednak AC Milan. Zapowiada się ciekawe spotkanie.

0

Drugi raz Rimkevičius jest w czołówce. Ten chłopak robi furorę. Mimo 29 lat na karku..

0

Ciekawy artykuł. Nic w tym dziwnego, że Patrick jest bardziej przywiązany do Barcelony..

0

Jedenastka bardzo dobra. Wprowadził bym jedną zmianę Pirlo za Alonso. Nie ma takiej możliwości żeby Andrea nie był w tym składzie..

0

Z całym szacunkiem dla tego Pana, ale lepiej żeby się nie wypowiadał..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?