DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sam się uśmiałem z plotek dziennikarzy i wpisów Daniego na Twitterze. Trzeba przyznać, że posiada ciekawy sposób na plotki i ma świetny humor..
0
Przypominam, że UNICEF jest cały czas z tyłu koszulki..
Bez przesady to, że umowa z Qatar Foundation się skończyła i przyszło zmienić na Airways to nie jest wcale takie najgorsze. Wolę oczywiście bez, ale ma to swoje dobre strony pozwoli zniwelować w pewien sposób dług klubu i na pewno jest to lepsze niż Bwin..
0
Wiadomość dnia!
Szczerze to była tylko kwestia czasu jednak szkoda, że klauzura w kontraktach się nie powiększyła, ale mimo tego jest dobrze..
0
Opanowany, spokojny a przy tym skromny człowiek. Taki właśnie jest Tito. Zawodników traktuje jak ''swoich dzieci'' nic dziwnego ten klub to jedna wielka Rodzina..
0
Atmosfera dopisuje. Miłej zabawy na przedświątecznym posiłku wystarczy życzyć. Sergio wymiata :D
0
Wspaniała wiadomość. Mimo, że wczorajszym spotkaniu prawie każdy chyba miał takie odczucie, że czas Villi w barwach Barcy się kończy. Miejmy nadzieję, że nie odejdzie w najbliższych latach. To samo Dani..
0
Takiego walczaka i człowieka o takim charakterze nie znajdziemy. Puyi ty jesteś zawsze ważny. Mam nadzieję, że pograsz jak najdłużej:)
0
Najlepiej by było trafić na klub z wyższej półki aby się pomęczyć i złapać rytm w meczach z wielkimi rywalami. Chociaż nie mam nic przeciwko mistrzowi Turcji..
0
Pewnie ten kibic co wpadł na stadion dostanie zakaz na spotkania rozgrywane na CN. Szkoda..
0
Powinny być owacje na stojąco. Szczerze nie mogę się doczekać. Mój wspaniały Deco!
0
Na pewno chłopaki będą grać do końca o zwycięstwo. Wszystko zależy od tego pod jakim kontem ułoży się to spotkanie..
0
Corinthians klubowym mistrzem świata. Brawo dla Paolo Guerrero!
Chelsea się nie postarała:)
0
Galeria z treningu zabójcza. Wspaniała atmosfera przed meczem z Atlético to rzutuje świetnym spotkaniem..
0
Z całym szacunkiem dla Yaya Toure, ale Sergio go ''wygryzł'' z pierwszego składu m.in dlatego odszedł.
0
Eusebio dobre zmiany. Brawa dla Luisa. Ten chłopak jest niesamowity..
0
Z całym szacunkiem, ale Panie Mou mówiłeś pan, że Ronaldo nie jest w stanie grać meczu z Levante, bo ma problemy ze wzrokiem i rzekomo nie widzi. Za duże słowa jak na zakrwawione oko. Wszyscy wiemy grał w następnym spotkaniu..
0
Miło widzieć trenujący zespół. Szczególnie Abi wraz z Seydou, który uśmiecha się od ucha do ucha..
0
Znakomity gracz ach.. Barca miała patent na Brazylijczyków. Każdy gracz zapisał się w historii. Romario, Rivaldo, Ronaldo, Roni być może Neymar..
0
Federacja FIFA są żałosna. Bezmyślnie umywają ręce od tego szumu medialnego..
0
Pasy powrócą. Koszulki wreszcie wyglądają tradycyjnie. Sponsor nie prezentuje się aż tak strasznie. Wizualnie wyglądają elegancko żółty kołnierz jak w 2010:)
0
Falcao zagra z Barcą, ale ostatnio miał uraz więc może zagrać słabe spotkanie. Natomiast Atlético to jeden z ulubionych rywali Messiego.
0
Brawo Leo!
Najlepsza jedenastka Roku 2012. Prawie taka jaką sobie wyobraziłem..
0
Ciekawy byłem czy Messi znowu ją dostanie a tutaj Abi Gratulacje!
Mam nadzieje, że wróci na boisko reprezentując dalej barwy Barcy.
0
''Na razie cieszę się z tego, co jest i mam nadzieję, że będę mógł to robić do 2016 roku.'' Xavi piłka to twoje życie..
Barca to twój dom. Piękne słowa.
0
Ciekawe nominacje reprezentacja USA w NBA i La Roja w piłce nożnej.. Mimo iż chciałbym aby to wygrali Hiszpanie, ale nie miał bym nic przeciwko kadrze USA Bryant i Durant..
0
To jest dobre rozwiązanie. Pójdzie na wypożyczenie i wróci silniejszy.. Najlepiej by było gdyby to był klub z La Liga..
0
Nie wygląda to na nic poważnego, ale to jest piłka nożna a nie walka w parterze..
0
Alexis dał bardzo dobrą zmianę. Mam nadzieje, że docenią dzisiaj jego pracę i wyjdzie na spotkanie z Atlético..
0
Jeden słabszy mecz Davida i już go hejtują. Przypominam, że dostaje mało minut i jest po cieżkiej kontuzji. Zwłaszcza, że uratował nam dupę m.in z Seviilą czy Celtą.. Żadna sprzedaż nie wchodzi w grę.
0
Mocny skład, ale przede wszystkim MVP w ataku widać, że Tito chcę tutaj uzyskać korzystny rezultat..