DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że David będzie reprezentował barwy Barcy jeszcze przez wiele sezonów..
0
Szczerze patrząc na to co wyczynia Don Andres nie zdziwił bym gdyby to on dostał Złotą Piłkę. 1.Iniesta 2.Messi 3.C.Ronaldo
0
Brawo Adriano!
0
Dobrze by było jakby zagrał na środku. Mimo wszystko przypomnijmy sobie poprzednie spotkanie z Alavés gdzie zagrał na skrzydle..
0
Szkoda, że akurat oni dostali kontuzji. Jeżeli by nie zdążyli się wykurować to Eusebio na spotkanie z Lugo ma kim zastąpić Dongou. W świetnej formie jest Alberto. Także może zagrać Araujo..
0
Niestety można było się tego spodziewać. Typowałem w gronie finalistów Isco, Eriksena i El Shaarawiego. Jak widać byłem bardzo blisko. Myślę, że na tą nagrodę zasługuje zdecydowanie pomocnik Malagi..
0
Świetnie, że Villa czuje się dobrze. Mam nadzieję, że jutro wyjdzie od początku na boisko..
0
Może Villa stanie się drugim Larssonem, bo w tym sezonie sprawiał takie wrażenie a Neymar wskoczy do składu..
0
Dobrze, że David został powołany. Reszta ważnych zawodników sobie odpocznie. Natomiast Villa złapie rytm meczowy..
0
Brawo wreszcie otrzymał powołanie do kadry..
0
Marzeniem Van Gaala było ujrzeć całą jedenastkę wychowanków w oficjalnym spotkaniu. Wczoraj tak się stało szczerze byłem dumny i sam się nie mogłem nacieszyć mimo kontuzji Alvesa..
Tak odbiegając od tematu Villa trenuje na pełnych obrotach więc po urazie nie ma śladu:)
0
Ten Rimkevicius to kapitalny grajek myślę, że jeżeli utrzyma pewien poziom jego kariera pójdzie w górę..
0
Szkoda Alvesa kolejny uraz. Ma pecha chłopak. Plusem jest to, że Montoya jeszcze więcej będzie grał..
0
Mocna obrona więc mimo wszystko może będzie zero z tyłu..
0
Brawo! Atletico z Sevillą gra jak z nut. Aż się boję jak przyjdzie się mierzyć z nimi w grudniu..
0
Chłopaki będą grać do końca. Szykuje się ciekawe spotkanie..
0
Deulofeu dzisiaj brylował na skrzydle kapitalne spotkanie. Alberto strzelił kolejną bramkę. Szkoda Araujo praktycznie nic nie wniósł w dzisiejszym spotkaniu.
0
Trzy punkty.. ach Deulofeu kapitalne zawody..
0
Pamiętam jak Roni się cieszył kiedy odzyskaliśmy Mistrza po wielu latach przerwy:)
0
Masakra. Mimo iż jutro czeka Barcelonę trudne spotkanie. Chłopaki będą bardzo zmotywowani grając do końca..
0
Masakra. Isco wyrasta na kapitalnego gracza..
0
Szczerze Primera Division już kilka lat jest uboga jeżeli chodzi o budżety poszczególnych klubów. Sandro wielki szacunek. Przytoczę ciekawy fragment: ''pragnie przede wszystkim zwiększyć znaczenie byłych kapitanów zespołu, jako przedstawicieli wartości, takich, jak: praca, solidarność czy fair play.''
0
Na pewno to spotkanie nie będzie należało do łatwych. Levante potrafi grać w piłkę. Mam nadzieję, że stan murawy będzie odpowiedni..
0
Szkoda Villi. Mam nadzieję, że nie będzie długo pauzował..
0
Na pewno Cesc nie odejdzie. Sam powiedział, że wrócił między innymi po to żeby zakończyć karierę na Camp Nou. Najbardziej dziwi mnie zainteresowanie Valdesem. Z całym szacunkiem, ale mają Joe Harta. Żaden zawodnik nie odejdzie z klubu, bo kasa to nie wszystko..
0
Przyjście Alberto było strzałem w dziesiątkę. Mam nadzieję, że postarają się o wykupienie go z Sevilli. Szkoda Araujo może Boca nie będzie chciała tak dużej kwoty za niego. Sandro ma łep na karku, bo Sergio jest wypożyczony na dwa lata..
0
Już dawno się zastanawiałem kto będzie następcą Menezesa. Szczerze od razu na myśl przyszedł mi właśnie Guardiola jednak są nikłe szanse na powodzenie. Mimo iż to by było ciekawe rozwiązanie..
0
Jesteście nudni po prostu. Tito nie wprowadzi rewolucji, bo kontynuuję filozofię gry wprowadzonej zresztą przez Pepa. Czego się spodziewaliście.. Zresztą błędy w obronie są spowodowane kontuzjami i formą poszczególnych zawodników (np. w meczu ze Spartakiem wszyscy się starali i jak wyglądał blok defensywny niemal idealnie..)
0
Szczerze nie mogę się doczekać ich powrotu. Szczególnie Isaaca. Wiele może dać drużynie kiedy wróci. Niestety jak myślę o Marcu to od razu przypomina mi się spotkanie z HSV w wykonaniu Rudnevsa. Bardzo mi szkoda tego chłopaka..
0
Ten Pan nigdy nie przywyknie mi do gustu pamiętam co on wyrabiał. Mam nadzieję, że tym razem będzie w miarę spokojne spotkanie..