0

Ten chłopak potrzebuje czasu. Władze klubu dobrze postąpiły głosząc, że nie jest na sprzedaż.

0

Dobrze, że Puyol i Pique już trenują więc defensywa będzie wyglądała lepiej..

0

Nawet już ma kartę z fotografią jak miło :)

0

Miño dla mnie był lepszy czasami od Oiera. Szkoda chłopaka.
Wypowiedź dotycząca V.V jest bardzo zgodna z prawdą przydała by się konkurencja..

0

Mimo tej taktyki to trzeba przyznać, że Matthews dawał sobie radę z Danim. Szkoda, bo ataki prawym skrzydłem mogły poskutkować jednak wyszło jak wyszło..

0

Mam nadzieję, że każdy powołany gracz wróci zdrowy.
Cieszy powołanie Montoyi może dostanie szansę gry..

0

Wiadomość dnia wraca serce Blaugrany..
Cieszymy się, że już jesteś Puyi!

0

Brawo dla podopiecznych Pascuala za świetną grę.. i to jeszcze na hali w Moskwie. To wróży bardzo dobry prognostyk na rewanż..

0

Szczerze gratuluje Celticowi dobrej defensywy i ducha walki w tym spotkaniu. 125 lecie klubu udane..

0

Kolejna taka afera dobrze, że tym razem sprawcy zostali zidentyfikowani..

0

@paweł1111
Z tego co mi wiadomo to 3 Marca..

0

Mecz z Mallorcą będzie ciekawy. Mam nadzieje, że chłopaki odbiją sobie właśnie wysokim zwycięstwem chociaż na pewnie łatwo nie będzie..

0

Tito bardzo dobrze powiedział. Chłopaki walczyli do końca niestety zabrakło szczęścia. Czego nie można odmówić Celticowi to woli walki i świetnej defensywy zwłaszcza obsady bramki..

0

Ciesze się, że Mickeal jedzie do Moskwy z zespołem. To wspaniała wiadomość, ponieważ to wartościowy gracz. Na pewno pomoże zespołowi w spotkaniu ze CSKA. Mam nadzieję jednak, że to Joe Ingles wystąpi od początku..

0

Myślę, że Pique nie wyjdzie od początku. Nie wiadomo czy w ogóle zagra w tym spotkaniu. Mam nadzieję na kolejny występ Bartry..

0

Racja można się o tym przekonać jadąc ogólnie do Barcelony nie tylko na mecz, ale także można zwiedzić dużo ciekawych miejsc. Bardzo polecam m.in Kościół Santa Maria del Mar jak się nie mylę był wybudowany w stylu gotyckim..

0

Celtic Park to trudny teren, więc będzie ciężko o zwycięstwo. Mimo wszystko mam nadzieję na trzy punkty. Wspaniale by było wyrównać osiągnięcie Louisa van Gaala..

0

Mam nadzieję, że Maschete poprawi swoją grę niż choćby w spotkaniu z Celtą..

0

Nie jest taka zła, ale mogli by powrócić do tradycyjnych pasów o równych wymiarach..

0

Dlatego Hummels kosztował tylko ponad 4 mln Borussię, bo wtedy jeszcze był młody. Zwłaszcza, że tak szczerze rozwinął się pod skrzydłami Dortmundu a szczególnie Jürgena Kloppa..

0

Z Cuenką muszą być bardzo ostrożni. Szkoda mi tego chłopaka. Ciekawe kiedy powróci do piłki..

0

Abidal to wyjątkowy człowiek. W pełni go rozumiem, że chce powrócić do zdrowia. Dopiero potem może zastanowić się o pewnym powrocie do piłki nożnej..

0

Świetna wiadomość, ale jednak pewnie nie zagra od początku tylko usiądzie na ławce. Bardzo liczę na występ Bartry..

0

Osobiście podoba mi się ten podział. Lubię koszykówkę nie tylko NBA, ale także inne ligi więc więcej wiadomości o Barcy Regal będzie mile widziane..

0

To wszystko wydaje się mało prawdopodobne..
Pep nie obejmie City. Prędzej bym się spodziewał, że Neymar będzie chciał grać dla Barcy i nie wybierze gry w Anglii chyba, że będzie świetna kasa..
Wtedy będzie większa szansa dla innych zawodników np. Deulofeu.

0

Ciekawe jak wygląda sytuacja Messiego i jego kolano..

0

Mecz Valencii z Atletico będzie dzisiaj kapitalnym zakończeniem sobotniego dnia. Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie..

0

Ciężko powiedzieć czy Thiago albo Benjamín jeżeli wybiorą drogę futbolu będą mogli dorównać swoim ojcom.
Tylu znakomitych piłkarzy ma synów którzy mimo iż wybrali życie piłkarskie to się im nie powiodło..Tak w temacie to bardzo mnie zastanawia czy synowi Romario a mianowicie 18-letniemu Romarinho się powiedzie..

0

Z jednej strony dobrze zrobili, bo pewnie są wszyscy wyczerpani po dzisiejszym emocjonującym dniu :D

0

Nadszedł moment na który wszyscy niewątpliwie czekaliśmy. Mam nadzieję, że już fakt bycia ojcem dla Leo będzie dobrym pretekstem do tego aby jutro był w świetnym nastroju. Dzięki temu Barca może wysoko wygrać z Celtą.. Szczere Gratulacje!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?