0

Alves ma wielkiego pecha od jakiegoś czasu jednak dzisiaj to Montoya według mnie zagrał kapitalne spotkanie..

0

Jak Adriano zagra tak jak w SuperPucharze to mam złe przeczucia..

0

Dobre jedenastki. Potem wchodzą Iniesta, Villa, Pique za Fabsa, Alexisa, Songa ewentualnie Busquetsa i git..

0

Zapowiada się bardzo ciekawy wieczór..

0

Raczej bym dał szansę Songowi, bo nie warto ryzykować jednak to dobra wiadomość..

0

C.Ronaldo być może poszedł by na kasę, ale Messiego tym nie skuszą. W ogóle żaden zawodnik tego pokroju raczej nie ma szans na transfer..

0

Laporta dobrze prawi przynajmniej już nie nadskakuje na Rosella..

0

Trzeba przyjąć to ze spokojem wtedy będzie dobrze..
Wypowiedzi Xaviego zawsze dodają otuchy..

0

Trochę za surowo dla Pedro, ale fakt, że ten mecz nie był najlepszy w jego wykonaniu..

0

Cały Johan Cruyff z jego osobą artykuły zawsze są ciekawe..

0

To dodatkowa motywacja dla naszych zawodników, więc mam nadzieję na 3pkt..

0

Na pewno będzie ciężko jak to w GD, ale myślę, że sobie poradzimy nawet z parą Mascherano-Song w obronie..

0

Bardzo dobra decyzja stawiać na Bartrę..

0

Mam taką nadzieję, że Gerard da radę wykurować się na mecz z Realem jednak jeżeli nie to Song da radę..
Jonathan Dos Santos jaka fota.. :]

0

Trzymaj się kaptanie! Te dwa miesiące bez niego będą jak wieczność..

0

Szykuje się kolejna znakomita mozaika nie mogę się doczekać..

0

Ale pech biedny Puyol ciekawe co dokładnie z jego ręką..

0

Ładna klepka..
Aimar wszedł od razu akcja bramkowa..

0

Swoją drogą dzisiaj Szachtar ładnie gra w starciu z Juve..
Powracając do meczu Blaugrany to dla mnie dzisiejszy mecz w wykonaniu Chilijczyka jest dobry. W przeciwieństwie do ligowego spotkania stara się a w dodatku strzelił bramkę..

0

Mam nadzieję, że dzisiaj Tito trochę poeksperymentuje z wyjściową jedenastką ze względu na niedzielne GD..

0

Messi skromny jak zwykle. Miło i ciekawie czytało się wywiad..

0

Na pewno jutro będzie trzeba się postarać żeby pokonać Benficę..

0

Nie lekceważmy Benfiki. Rok temu wyszli z pierwszego miejsca z drużyną FC Basel pozostawiając za sobą Man Und..

0

Wspaniała wiadomość.. Mimo wszystko jednak wolałbym oszczędzić na mecz z Benficą szczególnie Puyola żeby był gotowy w 100 % na Gran Derbi..

0

Dobry turecki sędzia. Mam nadzieję na dobrą grę bez niepotrzebnych fauli i sprawiedliwe sędziowanie ze strony Pana Cakira..

0

Piękny obrazek walka do końca i mamy to na co chłopaki liczyli..

0

Walka do końca i wielka remontada brawo Chłopaki!

0

Piękna końcówka normalnie grali jak ze Spartakiem..

0

Silne jedenastki więc będzie ciekawy meczyk.
Liczą się trzy punkty o które będzie dzisiejszego wieczora bardzo ciężko..

0

Mam nadzieję, że pogoda podczas meczu będzie odpowiednia..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?