DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves ma wielkiego pecha od jakiegoś czasu jednak dzisiaj to Montoya według mnie zagrał kapitalne spotkanie..
0
Jak Adriano zagra tak jak w SuperPucharze to mam złe przeczucia..
0
Dobre jedenastki. Potem wchodzą Iniesta, Villa, Pique za Fabsa, Alexisa, Songa ewentualnie Busquetsa i git..
0
Zapowiada się bardzo ciekawy wieczór..
0
Raczej bym dał szansę Songowi, bo nie warto ryzykować jednak to dobra wiadomość..
0
C.Ronaldo być może poszedł by na kasę, ale Messiego tym nie skuszą. W ogóle żaden zawodnik tego pokroju raczej nie ma szans na transfer..
0
Laporta dobrze prawi przynajmniej już nie nadskakuje na Rosella..
0
Trzeba przyjąć to ze spokojem wtedy będzie dobrze..
Wypowiedzi Xaviego zawsze dodają otuchy..
0
Trochę za surowo dla Pedro, ale fakt, że ten mecz nie był najlepszy w jego wykonaniu..
0
Cały Johan Cruyff z jego osobą artykuły zawsze są ciekawe..
0
To dodatkowa motywacja dla naszych zawodników, więc mam nadzieję na 3pkt..
0
Na pewno będzie ciężko jak to w GD, ale myślę, że sobie poradzimy nawet z parą Mascherano-Song w obronie..
0
Bardzo dobra decyzja stawiać na Bartrę..
0
Mam taką nadzieję, że Gerard da radę wykurować się na mecz z Realem jednak jeżeli nie to Song da radę..
Jonathan Dos Santos jaka fota.. :]
0
Trzymaj się kaptanie! Te dwa miesiące bez niego będą jak wieczność..
0
Szykuje się kolejna znakomita mozaika nie mogę się doczekać..
0
Ale pech biedny Puyol ciekawe co dokładnie z jego ręką..
0
Ładna klepka..
Aimar wszedł od razu akcja bramkowa..
0
Swoją drogą dzisiaj Szachtar ładnie gra w starciu z Juve..
Powracając do meczu Blaugrany to dla mnie dzisiejszy mecz w wykonaniu Chilijczyka jest dobry. W przeciwieństwie do ligowego spotkania stara się a w dodatku strzelił bramkę..
0
Mam nadzieję, że dzisiaj Tito trochę poeksperymentuje z wyjściową jedenastką ze względu na niedzielne GD..
0
Messi skromny jak zwykle. Miło i ciekawie czytało się wywiad..
0
Na pewno jutro będzie trzeba się postarać żeby pokonać Benficę..
0
Nie lekceważmy Benfiki. Rok temu wyszli z pierwszego miejsca z drużyną FC Basel pozostawiając za sobą Man Und..
0
Wspaniała wiadomość.. Mimo wszystko jednak wolałbym oszczędzić na mecz z Benficą szczególnie Puyola żeby był gotowy w 100 % na Gran Derbi..
0
Dobry turecki sędzia. Mam nadzieję na dobrą grę bez niepotrzebnych fauli i sprawiedliwe sędziowanie ze strony Pana Cakira..
0
Piękny obrazek walka do końca i mamy to na co chłopaki liczyli..
0
Walka do końca i wielka remontada brawo Chłopaki!
0
Piękna końcówka normalnie grali jak ze Spartakiem..
0
Silne jedenastki więc będzie ciekawy meczyk.
Liczą się trzy punkty o które będzie dzisiejszego wieczora bardzo ciężko..
0
Mam nadzieję, że pogoda podczas meczu będzie odpowiednia..