0

Myślę, że Villa zagra kilka minut z Francją i dzięki temu będzie dobry prognostyk na sobotni mecz ligowy..

0

Brawo chłopaki!
Dongou znowu strzelił bramkę. Dobry mecz w wykonaniu Alberto ten chłopak z Sevilli naprawdę ma potencjał..

0

Te zdjęcie mówi wszystko. Świetnie, że mogli się spotkać.
Gratulacje także dla Henry'ego, który został ojcem.
Mam nadzieję, że Abi pojawi się wreszcie na meczu Hiszpania-Francja..

0

Na pewno każdy wyczekuje jego powrotu. Jeżeli wróci pod koniec tego miesiąca da nam dużo świeżości w grze na skrzydle..

0

Lubię to święto w Katalonii..
Już kiedyś było info, że Pique ma zamiłowanie do grzybobrania jednak Fontas to niespodzianka.

0

Właśnie słuszna uwaga myślę, że Thiago powinien więcej grać obok Xaviego mógł by się wiele nauczyć..

0

Bardzo dobry bramkarz.
Dzięki niemu była by większa konkurencja w drużynie jednak teraz to już po ptakach, bo wylądował w Anglii..

0

Już nie ma wątpliwości, że stary dobry Pedrito powraca..

0

Mam nadzieję, że z Muniesą będzie jak w przypadku Xaviego:)

0

Z czasem powróci do optymalnej formy..

0

Znowu się zaczęło.. Panie Laporta z całym szacunkiem da pan już spokój..

0

W zimie podobno ma nie być żadnego transferu jednak podzielam zdanie Bakero. Na pewno Stoper powinien być priorytetem dla Dumy Katalonii..

0

Typuję kogoś z trójki Drogba, Toure Yaya, Song..

0

Fotka musi być.. Czekamy Puyi!

0

Dziennikarz pewnie przesadził. Mimo wszystko nie dziwi mnie decyzja Christo..

0

Pamiętam jak Messi podpatrywał Deco i Roniego na treningach:)

0

Pique mądrze. Po prostu widać, że Mou jest bardziej zainteresowany spięciami niż innymi aspektami gry..

0

Myślał o zawieszeniu butów na kołku jednak Puyi to jest walczak jak ich mało.
Postanowił się starać aby powrócić i pomóc zespołowi.
Czekamy z cierpliwością Carles!

0

Wypowiedź Iniesty szczera jednak Pepe odpowiadając myślę, że tylko pogłębił spór. Zwłaszcza, że sam robi z siebie idiotę..
Ciekawe kiedy to się skończy...

0

Szczerze już nie mogę się doczekać jego przyjścia na świat..

0

Sandro świetny interes zrobił tylko pogratulować..

0

Widać, że się stara aby jak najszybciej powrócić na boisko.
Brawo Abi!..

0

Deco i Roni dwaj wielcy gracze.. Jedni z moich wielbicieli za czasów Rijkaarda..

0

To ładnie miałem nadzieję, że nie będzie go tylko w jednym spotkaniu z Celtikiem, ale dobrze, że mamy Songa..
Na pewno Alex sobie świetnie poradzi. Wreszcie powróci na swoją nominalną pozycję..

0

Mecze będą bardzo ciekawe i już zapierają dech w piersiach.
Szczególnie spotkanie Hiszpanii z Francją. Szkoda, że mecz Albicelestes jest o 2.00 jednak mam nadzieję, że uda mi się wstać..
Bardzo liczę na to, że wszyscy gracze wrócą zdrowi, bo kolejnych kontuzji nie zniosę..

0

Jak na razie to Radamel nigdzie się nie rusza. Tym bardziej do rywala zza miedzy. Jego Agent zdementował plotki o przejściu do Realu..

0

Wczoraj ten chłopak był jednym z najlepszych zawodników na boisku..

0

Teraz nadchodzą kolejne mecze reprezentacyjne..
Oby każdy powołany zawodnik wrócił zdrowy nie zniosę kolejnej kontuzji.
Zwłaszcza, że mamy wąską kadrę..

0

W drugiej połowie ten rajd w wykonaniu Messiego był świetny tylko szkoda, że podanie do Pedro było nieprecyzyjne..

0

Tito mądrze na temat spotkania. Adekwatnie do gry Pepe. Ten zawodnik popełnił dzisiaj kilka błędów. Jeden faul na Don Andresie po którym mógł być karny..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?