DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę, że Villa zagra kilka minut z Francją i dzięki temu będzie dobry prognostyk na sobotni mecz ligowy..
0
Brawo chłopaki!
Dongou znowu strzelił bramkę. Dobry mecz w wykonaniu Alberto ten chłopak z Sevilli naprawdę ma potencjał..
0
Te zdjęcie mówi wszystko. Świetnie, że mogli się spotkać.
Gratulacje także dla Henry'ego, który został ojcem.
Mam nadzieję, że Abi pojawi się wreszcie na meczu Hiszpania-Francja..
0
Na pewno każdy wyczekuje jego powrotu. Jeżeli wróci pod koniec tego miesiąca da nam dużo świeżości w grze na skrzydle..
0
Lubię to święto w Katalonii..
Już kiedyś było info, że Pique ma zamiłowanie do grzybobrania jednak Fontas to niespodzianka.
0
Właśnie słuszna uwaga myślę, że Thiago powinien więcej grać obok Xaviego mógł by się wiele nauczyć..
0
Bardzo dobry bramkarz.
Dzięki niemu była by większa konkurencja w drużynie jednak teraz to już po ptakach, bo wylądował w Anglii..
0
Już nie ma wątpliwości, że stary dobry Pedrito powraca..
0
Mam nadzieję, że z Muniesą będzie jak w przypadku Xaviego:)
0
Z czasem powróci do optymalnej formy..
0
Znowu się zaczęło.. Panie Laporta z całym szacunkiem da pan już spokój..
0
W zimie podobno ma nie być żadnego transferu jednak podzielam zdanie Bakero. Na pewno Stoper powinien być priorytetem dla Dumy Katalonii..
0
Typuję kogoś z trójki Drogba, Toure Yaya, Song..
0
Fotka musi być.. Czekamy Puyi!
0
Dziennikarz pewnie przesadził. Mimo wszystko nie dziwi mnie decyzja Christo..
0
Pamiętam jak Messi podpatrywał Deco i Roniego na treningach:)
0
Pique mądrze. Po prostu widać, że Mou jest bardziej zainteresowany spięciami niż innymi aspektami gry..
0
Myślał o zawieszeniu butów na kołku jednak Puyi to jest walczak jak ich mało.
Postanowił się starać aby powrócić i pomóc zespołowi.
Czekamy z cierpliwością Carles!
0
Wypowiedź Iniesty szczera jednak Pepe odpowiadając myślę, że tylko pogłębił spór. Zwłaszcza, że sam robi z siebie idiotę..
Ciekawe kiedy to się skończy...
0
Szczerze już nie mogę się doczekać jego przyjścia na świat..
0
Sandro świetny interes zrobił tylko pogratulować..
0
Widać, że się stara aby jak najszybciej powrócić na boisko.
Brawo Abi!..
0
Deco i Roni dwaj wielcy gracze.. Jedni z moich wielbicieli za czasów Rijkaarda..
0
To ładnie miałem nadzieję, że nie będzie go tylko w jednym spotkaniu z Celtikiem, ale dobrze, że mamy Songa..
Na pewno Alex sobie świetnie poradzi. Wreszcie powróci na swoją nominalną pozycję..
0
Mecze będą bardzo ciekawe i już zapierają dech w piersiach.
Szczególnie spotkanie Hiszpanii z Francją. Szkoda, że mecz Albicelestes jest o 2.00 jednak mam nadzieję, że uda mi się wstać..
Bardzo liczę na to, że wszyscy gracze wrócą zdrowi, bo kolejnych kontuzji nie zniosę..
0
Jak na razie to Radamel nigdzie się nie rusza. Tym bardziej do rywala zza miedzy. Jego Agent zdementował plotki o przejściu do Realu..
0
Wczoraj ten chłopak był jednym z najlepszych zawodników na boisku..
0
Teraz nadchodzą kolejne mecze reprezentacyjne..
Oby każdy powołany zawodnik wrócił zdrowy nie zniosę kolejnej kontuzji.
Zwłaszcza, że mamy wąską kadrę..
0
W drugiej połowie ten rajd w wykonaniu Messiego był świetny tylko szkoda, że podanie do Pedro było nieprecyzyjne..
0
Tito mądrze na temat spotkania. Adekwatnie do gry Pepe. Ten zawodnik popełnił dzisiaj kilka błędów. Jeden faul na Don Andresie po którym mógł być karny..