DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pep czuję się dobrze w Nowym Jorku i nie widzę powodu aby miał na siłę coś zmieniać..
Ostatnie zdanie najbardziej ciekawe ''dodał, że chciałby wyjechać do Francji, aby nauczyć się języka francuskiego.'' Czyżby Leonardo go przekonał..
0
Messi w tym meczu znowu pokazuje swoją wyższość jednak podania były świetne patrząc na Sancheza czy Tello..
0
Pinto już dawno zajmował się muzyką, ale Abi to jest zaskoczenie jednak kozacko..
0
Puyi jest zdeterminowany powrócić w październiku na GD także Pique podążaj śladami kolegi..
0
Mimo wszystko Bartra powinien wystąpić przeciwko Granadzie..
0
Największa niespodzianka to oczywiście wygrana Malagi z Zenitem.
Hulk i reszta nie poradzili sobie z drużyną Pellegriniego.
W tym meczu największe brawa dla Isco chłopak jest niesamowity..
0
Szkoda Pique i Alvesa jednak mimo wszystko spotkanie udane dla Barcy..
0
Zawsze miałem ogromny szacunek dla tego Pana czy to w Almerii czy w Valencii. Mimo iż Spartak ma znikome szanse na wygraną to życzę powodzenia..
0
Dobry pomysł wyleczenia z nałogu. Jak najbardziej popieram..
0
Podchodzi do tego ze stoickim spokojem..
0
Będzie dobrze.. życzenia złożone! ;)
0
Chłopaki muszą być skoncentrowani jeżeli chcą zachować tą 8pkt przewagę do meczu z Realem. Obiektywnie patrząc mają duże szansę na jej powiększenie wygrywając GD, ale teraz jak mówił Xavi trzeba skupić się na Spartaku..
0
Song i Alves mam nadzieję, że wyjdą od początku na mecz ze Spartakiem..
0
Dobrze, że odgwizdał faul na Pedro jednak karny na Messim był ewidentny więc nie rozumiem decyzji sędziego..
0
Szkoda Puyola znowu będzie pauzował jednak dzisiejszy wieczór mimo wszystko może być udany..
0
Z Montoyą dobra opcja, ale Messi na ławce myślę, że to jest związane z urazem jaki odczuwa..
0
Pamiętam to spotkanie. Wtedy mieliśmy złą passę na wyjazdach. W tamtej chwili myślałem, że to koniec Rijkaarda a jednak został do 2008..
Dzisiaj na pewno będzie ciężko, ale mam nadzieje na trzy punkty!
0
Sierpień, mimo wszystko był dla Barcy trudnym okresem gry. Mimo Pięciu punktów przewagi w lidze. Lubię takie podsumowania każdego miesiąca brawa dla Autorów..
0
Wiadomo, że wyjdzie Tello. David może wejść jedynie na drugą część spotkania..
0
Pedro ostatnio szaleje mam nadzieję, że chłopak utrzyma formę..
0
Getafe się wzmocniło. Przecież przegraliśmy tam rok temu mam nadzieję, że teraz będzie komplet punktów jednak przeciwnika nie trzeba lekceważyć..
0
Mam nadzieję na powrót MVP jednak szkoda Alexisa najpierw Don Andres teraz on wirus FIFA powraca..
0
To był znakomity piłkarz nie tylko w barwach Blaugrany, ale także Milanu.. Nie ma raczej wątpliwości, że jednak trenerem na pewno nie był by tak dobrym jak zawodnikiem..
0
Mam nadzieję, że David powróci do formy. Czekamy!
0
Dobrze, że Thiago już trenuje jednak jest szansa dla Fabsa. Oby tylko szybko wrócił zdrowiej Andres!
0
Było ciężko, ale się udało ładna akcja Pedro-Fabs i wykończenie Soldado..
0
Wayne dla mnie jest także jednym z najlepszych zawodników na świecie..
0
Chłopak ma potencjał stale się rozwija. Cieszę się, że wybrał grę w Stolicy Katalonii ponieważ dużo klubów się nim interesowało m.in Manchester City, Real, Rayo i Osasuna.
0
Dani tutaj dobrze się zachował. Każdy ma słabszy okres swojej gry..
0
Ciekawy wywiad. Gratuluję zdobycia Superpucharu Katalonii.
Pani Redaktor naprawdę niczego sobie..