0

A wy już chcecie transferu. Mamy dobry atak. Tito po prostu go pochwalił za dobrą grę i tyle a co miał mówić? zwłaszcza, że nie pasuje do stylu gry..

0

Ten Bask to by była bardzo ciekawa opcja tym bardziej za darmo. Jeżeli negocjacje ws. transferu Neymara by nie wypaliły..
Mimo iż nie wyobrażam sobie innej możliwości niż przedłużenie umowy Villi..

0

Ciekawe jak Essien sprawdzi się w Primera Division pewnie sytuacja tego zawodnika będzie podobna do sytuacji z Adebayorem..

0

Ciekawe jak Roura się spisze na ławce niestety kara dla Tito została podtrzymana..

0

@piachuFCB

Chodziło mi o to że mamy większe szansę na pozyskanie Neymara ponieważ Sandro przepada za Brazylijczykami..

0

Gratulacje dla Atletico! Falcao udowodnił wczoraj na co go stać cieszy mnie to bo mają następce Kuna chociaż taki zawodnik to by się przydał w Barcelonie. Mimo tego jednak nie zapominajmy, że Rosell ma chrapkę na Brazylijczyków..

0

Cieszę się, że JDS zostaje mimo iż Fontas nie będzie miał szans na grę jednak Jonathan czasami może dostać szansę..

0

Wreszcie wrócił do Primera Division z całego serca życzę mu powodzenia jednak myślałem, że wyląduje w Sevilli..

0

Tam przynajmniej ma szansę na regularną grę i może się dalej rozwijać jednak mam nadzieję, że kiedyś udowodni nam, że zasługuję na grę w Barcelonie..

0

Mam nadzieję na powrót dawnego El Guaje.. Cieszy powołanie aż dziewięciu zawodników.

0

W odpowiednim momencie wraca Thiago mam nadzieję, że Fabregas złapie formę pod wpływem dobrej gry..

0

Wielkie Brawa dla Don Andrésa należało się chłopakowi..
Mam nadzieję, że dostanie w tym roku Złotą Piłkę..

0

Dobra decyzja lepiej żeby grał w Schalke niż w Arsenalu, bo tam by się marnował a w Niemczech przynajmniej będzie grał regularnie.
Mam nadzieję, że jednak to tylko wypożyczenie, bo dobrze by było żeby wrócił w formie i udowodnił, że zasługuje na grę w Barcelonie..

0

Bardzo dobry transfer Bayernu na pewno się przyda swoją drogą ciekawe jak się sprawdzi w Bundeslidze jednak wolę Songa..

0

Mam nadzieję, że dostanie więcej minut w nadchodzącym spotkaniu ligowym..

0

Na pewno będą chcieli wygrać to spotkanie jednak Barca będzie grać do końca..

0

Zagrali w ogóle inną drugą połowę jestem dumny z ich postawy grali do końca chciałbym wyróżnić Montoyę, Songa, Valdesa i Messiego..

0

W drugiej połowie zagraliśmy w ogóle inne zawody gdyby w jednej sytuacji zamiast Montoyi był np. Alves kto wie nie ma co polemizować jestem dumny chłopaki walczyli do końca!

0

Za surowo jednak adekwatnie do gry ważne trzy punkty szkoda Carlesa mam nadzieję, że dzisiaj nie będą ryzykować jego zdrowia..

0

Tym razem może być podobnie historia lubi się powtarzać..

0

Mam nadzieję, że liga mimo wszystko odwoła się od tej decyzji..

0

Mam nadzieję przynajmniej na remis od kilku ostatnich lat mamy dobry bilans na Bernabéu, więc myślę, że jutro będzie podobnie..

0

Mimo wszystko powodzenia w Mediolanie Bojan!

0

Mam nadzieję, że nie zagra całego spotkania, bo ważniejsze jest zdrowie i to jeszcze w starciu z Realem..

0

Najbardziej interesuje mnie sprawa JDS. Ten chłopak w przyszłości może być świetny mam nadzieję, że zarząd wie co robi i będzie to tylko wypożyczenie..

0

Zdrowie kapitana jest najważniejsze nic na siłę..

0

Pique dobrze prawi nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Widać jednak, że Real nie jest w formie miejmy nadzieję, że chłopaki będą świętować na Bernabéu..

0

Powrócił stary dobry Samuel tęsknie za nim, ale widać, że dobrze wszedł w nowy sezon..

0

Jeżeli wynik byłby korzystny i mecz by się już dawno układał po naszej myśli to na pewno by zaliczył debiut. Myślę, że ze względu na taki obrót spraw w tym spotkaniu nie ma pretensji..

0

W meczu z Osasuną po wielkiej męczarni na trudnym terenie chłopaki osiągnęli swój cel..
Na pewno łatwo nie będzie w rewanżowym spotkaniu z Realem, ale mam nadzieję, że będą świętować na Bernabéu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?