0

Wolę Aggera niż Songa zwłaszcza, że mamy JDS..

0

Dobra wiadomość nie poleciał na mecz Francji z Hiszpanią to teraz będzie..

0

Dobre są w 2006–07 też były pomarańczowe zwłaszcza, że te nowe nieźle się prezentowały w meczu piłki ręcznej..

0

Typowałem 15 dla Bartry lub 19 jednak numery nie grają na pewno jakiś numer włącznie od 1 do 25 będzie dla Muniesy oraz nowego zawodnika (ŚO)

0

O tuż to..

0

Zgadza się, ale myślę, że Puyol ze względu na zdrowie powinien zacząć mecz na ławce mimo iż nie mamy lewego obrońcy..

0

Co to za lamentowanie Montoya dobrze grał po prostu Mata za bardzo indywidualnie i wiadomo jak to się skończyło jednak wyjaśniło się dlaczego Tello w ostatnim meczu siedział na ławce jego dziadek zmarł..

0

Nie warto się sugerować Wikipedią jednak Agger nie zagrał z FK Homel to dobre info, bo są duże szansę na powodzenie..

0

Na pewno Tito wymyśli wariant na PSG także bym nie ryzykował Puyola..

0

Solidny zawodnik i człowiek z klasą na pewno wróci do Barcelony ponieważ chcę tutaj na stałe zamieszkać co sam dużo razy podkreślał..

0

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to na pewno chłopaki będą triumfować. Podoba mi się godzina rozegrania Superpucharu wtedy zawsze jest bardziej podgrzana atmosfera..

0

To był zawodnik uderzenie miał niesamowite to m.in cechuje tego gracza, ale spędził w Stolicy Katalonii 6 lat.. dla mnie jest podobieństwo jego z Rafą Marquezem spędził w Barcelonie także długi okres czasu i został zapamiętany na długo..

0

Oby wrócili zdrowi..

0

Ciekawe czy w tym jest garstka prawdy..

0

Gerard dobrze prawi Bartra bardzo przypomina mi właśnie Pique..

0

Alternatywą wydaję się być Agger więc nie trzeba na siłę ściągać Javiego 40mln to ogromna suma..

0

Dobra wiadomość jest taka, że operacja Muniesy przebiegła bez komplikacji..

0

Wiadomość dnia świetny ruch ze strony klubu!

0

Jak tu go nie kochać po prostu się nie da genialny człowiek i wspaniały gracz dziękuje Bogu, że wyzdrowiał..

0

Chciałbym pojechać jeszcze raz..

0

Właśnie słuszna uwaga tego nie zapomnę oby nie w tym meczu nie było wpadek..

0

Znowu się zaczyna mam nadzieję, że w ogóle ten mecz się odbędzie..

0

Bardzo dobra wiadomość El Capitano powrócił jednak trzeba będzie się liczyć z tym, że nie długo zawiesi buty na kołku ech..

0

Dobrze, że już wrócili teraz będzie..

0

Mam nadzieję, że to nie zwykła plotka, ale coś jest na rzeczy..

0

Szkoda Hiszpanów mimo tego, że nasi szybko wrócą (Alba,Montoya,Tello) to pozostaje niedosyt, bo mieli nadzieję dojść do finału..

Siatkarze po prostu mistrzowsko na koniec Kurek as i pozamiatane..

0

Wszystko wczoraj grało aż miło..

0

Znowu to samo... Mam nadzieję, że jednak zdążą na czas...

0

Prawda bardzo przyjemnie się oglądało Bartra poezja z daleka przypominał Pique chłopak jest niesamowity..

0

Szkoda, ale dobrze zrobił..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?