DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wolę Aggera niż Songa zwłaszcza, że mamy JDS..
0
Dobra wiadomość nie poleciał na mecz Francji z Hiszpanią to teraz będzie..
0
Dobre są w 2006–07 też były pomarańczowe zwłaszcza, że te nowe nieźle się prezentowały w meczu piłki ręcznej..
0
Typowałem 15 dla Bartry lub 19 jednak numery nie grają na pewno jakiś numer włącznie od 1 do 25 będzie dla Muniesy oraz nowego zawodnika (ŚO)
0
O tuż to..
0
Zgadza się, ale myślę, że Puyol ze względu na zdrowie powinien zacząć mecz na ławce mimo iż nie mamy lewego obrońcy..
0
Co to za lamentowanie Montoya dobrze grał po prostu Mata za bardzo indywidualnie i wiadomo jak to się skończyło jednak wyjaśniło się dlaczego Tello w ostatnim meczu siedział na ławce jego dziadek zmarł..
0
Nie warto się sugerować Wikipedią jednak Agger nie zagrał z FK Homel to dobre info, bo są duże szansę na powodzenie..
0
Na pewno Tito wymyśli wariant na PSG także bym nie ryzykował Puyola..
0
Solidny zawodnik i człowiek z klasą na pewno wróci do Barcelony ponieważ chcę tutaj na stałe zamieszkać co sam dużo razy podkreślał..
0
Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to na pewno chłopaki będą triumfować. Podoba mi się godzina rozegrania Superpucharu wtedy zawsze jest bardziej podgrzana atmosfera..
0
To był zawodnik uderzenie miał niesamowite to m.in cechuje tego gracza, ale spędził w Stolicy Katalonii 6 lat.. dla mnie jest podobieństwo jego z Rafą Marquezem spędził w Barcelonie także długi okres czasu i został zapamiętany na długo..
0
Oby wrócili zdrowi..
0
Ciekawe czy w tym jest garstka prawdy..
0
Gerard dobrze prawi Bartra bardzo przypomina mi właśnie Pique..
0
Alternatywą wydaję się być Agger więc nie trzeba na siłę ściągać Javiego 40mln to ogromna suma..
0
Dobra wiadomość jest taka, że operacja Muniesy przebiegła bez komplikacji..
0
Wiadomość dnia świetny ruch ze strony klubu!
0
Jak tu go nie kochać po prostu się nie da genialny człowiek i wspaniały gracz dziękuje Bogu, że wyzdrowiał..
0
Chciałbym pojechać jeszcze raz..
0
Właśnie słuszna uwaga tego nie zapomnę oby nie w tym meczu nie było wpadek..
0
Znowu się zaczyna mam nadzieję, że w ogóle ten mecz się odbędzie..
0
Bardzo dobra wiadomość El Capitano powrócił jednak trzeba będzie się liczyć z tym, że nie długo zawiesi buty na kołku ech..
0
Dobrze, że już wrócili teraz będzie..
0
Mam nadzieję, że to nie zwykła plotka, ale coś jest na rzeczy..
0
Szkoda Hiszpanów mimo tego, że nasi szybko wrócą (Alba,Montoya,Tello) to pozostaje niedosyt, bo mieli nadzieję dojść do finału..
Siatkarze po prostu mistrzowsko na koniec Kurek as i pozamiatane..
0
Wszystko wczoraj grało aż miło..
0
Znowu to samo... Mam nadzieję, że jednak zdążą na czas...
0
Prawda bardzo przyjemnie się oglądało Bartra poezja z daleka przypominał Pique chłopak jest niesamowity..
0
Szkoda, ale dobrze zrobił..