0

Mówiłem, że Villa nie zagra. Mimo wszystko jednak to dobra decyzja nie warto go od razu stawiać na taki ciężki mecz. Na pewno w następnym zagra wchodząc z ławki ..

0

Sprawa jak z Fabsem no zobaczymy co z tego wyniknie w każdym razie zapraszamy do Stolicy Katalonii..

0

Na pewno Villa nie wyjdzie na początku nie wiadomo czy w ogóle zagra..

0

Na pewno klub się na to nie zgodzi. W grę może wejść jedynie wypożyczenie..

0

To nieoceniony gracz i świetny ambity człowiek!
Chciałbym aby w tym roku wygrał Złotą piłkę nie ubliżając innym graczom..

0

Na pewno będzie się starał zobaczymy co z tego wyniknie pozostaje wierzyć w chłopaka..

0

Będzie ciekawie jak zawsze nie trudno o dobre spotkanie..

0

Wszystko jest na dobrej drodze jednak oby wrócili zdrowi nie chcę kolejnych urazów...

0

Obiektywnie patrząc Andrés ma rację jednak będzie bardzo trudno zdobyć ten puchar, ale idąc tą samą drogą co przez cztery lata jest to możliwe..

0

Jeżeli będzie mu odpowiadała rola w zespole to na pewno szykuję się transfer..

0

Pomijając trening otwarty dla kibiców dobrą wiadomością jest, że Villa trenuje na pełnych obrotach..

0

Wreszcie przedłużył należy mu się..

0

Dani jak zwykle odwala mistrz!

0

Szczerzę wątpię w to, że Abi tak szybko albo w ogóle wróci na boisko. Przecież jest po ciężkiej operacji mimo to pozostaje wierzyć jednak wolałbym nie dmuchać na zimne i spróbować ściągnąć Aggera jednak Song to też niezła opcja..

0

Czekamy z cierpliwością na powrót Abiego!

tadzik447

Racja Hernandezka jest urocza^^

0

To był piękny okres w historii Blaugrany..

0

Ciekawe są fajny wzór na ogół wolę korki Adidasa..

0

Dobra wiadomość, że już trenuje mimo iż wydawało się, że będzie dłużej..

0

Prawdą jest mając takich piłkarzy nie dać rady to nie wstyd, ale po prostu za dużo indywidualności m.in Juana Maty niestety jednak to było widać. Na pewno będzie lepiej na MŚ 2014!

0

W ataku mamy duże pole do popisu mimo iż wy sądzicie inaczej popieram ściągnięcie Brazylijczyka w szeregi Dumy Katalonii..

0

Należy się odpoczynek, bo niebawem mecz z Man Und..

0

Dobry wynik i ciekawy mecz brawa dla podopiecznych Eusebio..

0

Bardzo radosne info jednak myślę, że gdyby powrócił w styczniu będąc optymistą zdrowie ma się tylko jedno..

0

konrados1231

Nie wiem czy wiesz jednak Barcelona ma styl oparty na wielu podaniach..

0

Koniec nie wiem po co te karne jednak mamy 4-1 myślę, że mimo wszystko zakup środkowego jest potrzebny.. Spotkanie dobre i ciekawe szkoda, bo pod koniec się rozkręciło..

0

Ewidentnie potrzebujemy zawodnika na środek obrony widać jak nie ma Trio to leżymy z bulem serca trzeba przyznać jednak to tylko towarzyski jestem zadowolony ze spotkania..

0

Miło jest popatrzeć na Ibrę i piłkarzy Blaugrany jeżeli Puyol wymienił się z nim koszulką pewnie Bartra wejdzie ciekawy jestem jego występu..

0

Szkoda, że nie ma Bartry od początku, ale powrót króla jest ważny pewnie zmienią się po połowie...

0

Pewne jest to, że kiedyś zagra w Stolicy Katalonii pytanie tylko kiedy..

0

Większego geniusza i takiego człowieka na świecie nie ma im starszy tym lepszy Generał!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?