0

Dobrze jeszcze tylko Thiago i Cuenca najbardziej szkoda w tej sytuacji Fontasa nie wiadomo jeżeli chodzi o jego sytuację w klubie..

0

Spokojnie w najbliższym czasie nie odejdzie spotka się z Tito i na pewno odbędzie się rozmowa dotycząca jego przyszłości..

0

Pomijając zdobytego gola przez Jesé, ale jednak kapitalną akcję wykonał Deulofeu popisując się asystą do Rodrígueza..

0

Takie info będzie co jakiś czas gazety muszą czymś żyć jak będzie naprawdę to się okaże..

0

Przestańcie już się spinać..

0

''Cokolwiek się stanie, będziemy nadal trwali w naszym przywiązaniu do modelu, który dla Barçy jest niezbędny”. i to mi się podoba Sandro tak trzymać nie zwracajmy uwagi na Madryt..

0

To spotkanie zapowiada się ciekawie..

0

Jak czytam ten wywiad a na koniec patrzę na Alberta to przypomniało mi się że pod jego okiem dorastał ten Nigeryjczyk Daddy ach..

0

W końcu wielki powrót czekamy!

0

Sandro ma rację ubiegły sezon był dziwny szczególnie z sędziami, ale nie ma co lamentować będzie nowy sezon i trzeba się skupić..

0

Dobrze, że w niego wierzy lubię tego chłopaka..

0

Tak z innej beczki Barça B wygrała 8-0 z FC Navatą!

0

Chciał jechać dobrze będzie tylko oby wrócił zdrowy..

0

Dobry obrót sprawy to bardziej utalentowany klub będzie można liczyć na dobre spotkanie na pewno wolę Raja z Casablanki niż XI Maroka..

0

Wczoraj dał popis uwielbiam tego chłopaka..

0

Oby został w jeżeli ma odejść to tylko za kwotę ponad 10 mln..

0

Dobre są. Dobitnie przypominają czasy Roniego tylko wtedy był cały pomarańcz a nie z kawałkiem żółtego..

0

Byłbym zadowolony z każdego zawodnika, ale najbardziej widzi mi się Capoue..

0

Dlatego mam słabość do Jeziorowców..

0

Wywiad ciekawy, ale książka jeszcze lepsza czekam na drugą część..

0

Dobra opcja, ale raczej wątpliwe iż Yohan by się zgodził z rolą jaką odgrywał Keita..

0

Szkoda jeszcze dołożyć do tego odejście Carmony..

0

''zmierzą się z beniaminkiem, Realem Madryt Castilla.'' jak to pięknie brzmi..

0

Z tą opcją obniżenia pensji by było dobrze na zasadzie tak jak Javier także potem podwyżka jeżeli transfer dojdzie do skutku, ale prawda 40 mln to przesada..

0

Sprzedaż była by głupotą, ale cóż brukowce muszą z czegoś żyć..
Z cierpliwością czekamy na Ciebie El Guaje!

0

Mam nadzieję na awans do pierwszej drużyny JDS jednak najbardziej marzy mi się Capoue widać, że Zubi myśli podobnie..

0

Seydou był osobą ważną dla zespołu zawsze był gotowy do gry nigdy nie powiedział ''nie''.
Dziękujemy za te wspaniałe 4 lata i powodzenia w dalszej karierze!

0

Pozostaje życzyć wytrwałości..

0

Bardzo dobrze, ale główne info to ślub Don Andresa należy mu się szczególnie po Euro :D

0

Bzdura miał by szansę na grę nie w tym rzecz cóż powodzenia Seydou w nowym klubie!

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?