DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze jeszcze tylko Thiago i Cuenca najbardziej szkoda w tej sytuacji Fontasa nie wiadomo jeżeli chodzi o jego sytuację w klubie..
0
Spokojnie w najbliższym czasie nie odejdzie spotka się z Tito i na pewno odbędzie się rozmowa dotycząca jego przyszłości..
0
Pomijając zdobytego gola przez Jesé, ale jednak kapitalną akcję wykonał Deulofeu popisując się asystą do Rodrígueza..
0
Takie info będzie co jakiś czas gazety muszą czymś żyć jak będzie naprawdę to się okaże..
0
Przestańcie już się spinać..
0
''Cokolwiek się stanie, będziemy nadal trwali w naszym przywiązaniu do modelu, który dla Barçy jest niezbędny”. i to mi się podoba Sandro tak trzymać nie zwracajmy uwagi na Madryt..
0
To spotkanie zapowiada się ciekawie..
0
Jak czytam ten wywiad a na koniec patrzę na Alberta to przypomniało mi się że pod jego okiem dorastał ten Nigeryjczyk Daddy ach..
0
W końcu wielki powrót czekamy!
0
Sandro ma rację ubiegły sezon był dziwny szczególnie z sędziami, ale nie ma co lamentować będzie nowy sezon i trzeba się skupić..
0
Dobrze, że w niego wierzy lubię tego chłopaka..
0
Tak z innej beczki Barça B wygrała 8-0 z FC Navatą!
0
Chciał jechać dobrze będzie tylko oby wrócił zdrowy..
0
Dobry obrót sprawy to bardziej utalentowany klub będzie można liczyć na dobre spotkanie na pewno wolę Raja z Casablanki niż XI Maroka..
0
Wczoraj dał popis uwielbiam tego chłopaka..
0
Oby został w jeżeli ma odejść to tylko za kwotę ponad 10 mln..
0
Dobre są. Dobitnie przypominają czasy Roniego tylko wtedy był cały pomarańcz a nie z kawałkiem żółtego..
0
Byłbym zadowolony z każdego zawodnika, ale najbardziej widzi mi się Capoue..
0
Dlatego mam słabość do Jeziorowców..
0
Wywiad ciekawy, ale książka jeszcze lepsza czekam na drugą część..
0
Dobra opcja, ale raczej wątpliwe iż Yohan by się zgodził z rolą jaką odgrywał Keita..
0
Szkoda jeszcze dołożyć do tego odejście Carmony..
0
''zmierzą się z beniaminkiem, Realem Madryt Castilla.'' jak to pięknie brzmi..
0
Z tą opcją obniżenia pensji by było dobrze na zasadzie tak jak Javier także potem podwyżka jeżeli transfer dojdzie do skutku, ale prawda 40 mln to przesada..
0
Sprzedaż była by głupotą, ale cóż brukowce muszą z czegoś żyć..
Z cierpliwością czekamy na Ciebie El Guaje!
0
Mam nadzieję na awans do pierwszej drużyny JDS jednak najbardziej marzy mi się Capoue widać, że Zubi myśli podobnie..
0
Seydou był osobą ważną dla zespołu zawsze był gotowy do gry nigdy nie powiedział ''nie''.
Dziękujemy za te wspaniałe 4 lata i powodzenia w dalszej karierze!
0
Pozostaje życzyć wytrwałości..
0
Bardzo dobrze, ale główne info to ślub Don Andresa należy mu się szczególnie po Euro :D
0
Bzdura miał by szansę na grę nie w tym rzecz cóż powodzenia Seydou w nowym klubie!