DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ulga, bo mało brakowało i byli byśmy świadkami tego co rok temu jednak mam nadzieję, że to się potwierdzi i liga wystartuje zgodnie z planem..
0
Tello musi zostać jeżeli Ibi jest w gazie może namieszać nie wyobrażam sobie odejścia żadnego z tej dwójki..
0
Mam wielką nadzieję, że wrócą cali i zdrowi!
0
Navarro mistrz mimo iż tylko srebro przecież było to spotkanie przeciwko USA..
0
Na pewno Kanonierzy łatwo go nie puszczą. Pierwsza oferta dla nich 15 mln za mało jednak czy warto może lepszy typowy stoper..
0
Kurde bardzo szkoda tego chłopaka, ale w tej sytuacji słusznie. Rudnevs nie zapomniał polskiej ligi..
0
Oby żaden z nich w Arsenalu przecież tam będzie tłok na skrzydłach zwłaszcza, że w tej sytuacji lepsze wypożyczenie sprzedaż nie wchodzi w rachubę..
0
Zamiast niego mógł by być typowy stoper..
0
Powrót do formacji pierwotnej 4-4-3 to lubię..
0
Widać, że sam chcę powrócić do pełnej sprawności fizycznej więc bym nie ryzykował wystawiając go na batalię z Realem..
0
Miejmy także nadzieję, że uraz Puyola jest niegroźny, bo szkoda by było aby znowu dopadła go kontuzja wykluczająca z gry na dłużej..
0
Najbardziej cieszyłem się rzecz jasna z powrotu Villi na boisko. Mimo tego ten gol Afellaya dał dużą radość miejmy nadzieję, że teraz będzie miał więcej pewności siebie było widać, że sam nie myślał, że strzelił..
0
Jest! może teraz będzie miał więcej pewności, ale podanie było cudo!
0
Sanchez schodzi.. ale mamy Afellaya
0
Sanchez ten chłopak dzisiaj się stara ponad wszystko tylko brakuje bramki w jego wykonianiu ; )
0
Słabo!? piękna akcja jednak tylko zabrakło kropki nad i..
0
Sanchez gra dzisiaj perfekcyjnie widać starania tego chłopaka. Pedro nie najgorzej Alba bardzo dobrze to samo Bartra..
0
Szkoda chłopaka mam nadzieję, że w Sevilli rozwinie skrzydła jednak Barca dostanie te 30 % z transferu..
0
Ładnie klepią dzisiaj będzie pogrom..
0
Alba z pokorą zobaczymy co dzisiaj pokaże..
0
Dobrze będzie zawsze walczy pomoże nam w tym sezonie zobaczycie..
0
Widać, że podróż odbyła się bez przeszkód oby wrócili zdrowi do Barcelony jednak martwi mnie opaska na kolanie Alby..
0
Słowa Fabsa okazują dużo ciepła do Tito nic dziwnego przecież był z nimi długo a teraz przejął stery..
0
Pamiętać jak ty Henrik grałeś dla nas to przyjemność!
0
Ogólnie to jest porażka. Taka kadra ma przebyć tyle kilometrów rywal jest przecież mało wymagający mam nadzieję, że wrócą cali i zdrowi..
0
Dobrze, że Alves trenuje szkoda by było stracić taką formę jaką utrzymuje w presezonie..
0
Podzielam zdanie kolegi niżej w niedziele zamuła po sobocie nie ma to jak wieczorem podgrzana atmosfera itd, ale cóż kasa robi swoje..
0
Już nie mogę się doczekać będzie bardzo ciekawie..
0
Brawa kapitalny mecz podopiecznych Eusebio!
Cieszy gol Deulofeu który w tym meczu grał bez skrupułów świadczy o tym akcja na karnego, ale przede wszystkim kolejny dobry występ Araujo zakończony bramką. Następne spotkanie trudniejsze przeciwko Boltonowi..
0
Już druga sytuacja z karnymi na pewno kiedyś ta pewność pomoże w meczu o stawkę..
Mimo tego racja skrzydła nominalnie dziś nie funkcjonowały jednak to było trudne spotkanie i pozostajemy spokojni..