0

Ulga, bo mało brakowało i byli byśmy świadkami tego co rok temu jednak mam nadzieję, że to się potwierdzi i liga wystartuje zgodnie z planem..

0

Tello musi zostać jeżeli Ibi jest w gazie może namieszać nie wyobrażam sobie odejścia żadnego z tej dwójki..

0

Mam wielką nadzieję, że wrócą cali i zdrowi!

0

Navarro mistrz mimo iż tylko srebro przecież było to spotkanie przeciwko USA..

0

Na pewno Kanonierzy łatwo go nie puszczą. Pierwsza oferta dla nich 15 mln za mało jednak czy warto może lepszy typowy stoper..

0

Kurde bardzo szkoda tego chłopaka, ale w tej sytuacji słusznie. Rudnevs nie zapomniał polskiej ligi..

0

Oby żaden z nich w Arsenalu przecież tam będzie tłok na skrzydłach zwłaszcza, że w tej sytuacji lepsze wypożyczenie sprzedaż nie wchodzi w rachubę..

0

Zamiast niego mógł by być typowy stoper..

0

Powrót do formacji pierwotnej 4-4-3 to lubię..

0

Widać, że sam chcę powrócić do pełnej sprawności fizycznej więc bym nie ryzykował wystawiając go na batalię z Realem..

0

Miejmy także nadzieję, że uraz Puyola jest niegroźny, bo szkoda by było aby znowu dopadła go kontuzja wykluczająca z gry na dłużej..

0

Najbardziej cieszyłem się rzecz jasna z powrotu Villi na boisko. Mimo tego ten gol Afellaya dał dużą radość miejmy nadzieję, że teraz będzie miał więcej pewności siebie było widać, że sam nie myślał, że strzelił..

0

Jest! może teraz będzie miał więcej pewności, ale podanie było cudo!

0

Sanchez schodzi.. ale mamy Afellaya

0

Sanchez ten chłopak dzisiaj się stara ponad wszystko tylko brakuje bramki w jego wykonianiu ; )

0

Słabo!? piękna akcja jednak tylko zabrakło kropki nad i..

0

Sanchez gra dzisiaj perfekcyjnie widać starania tego chłopaka. Pedro nie najgorzej Alba bardzo dobrze to samo Bartra..

0

Szkoda chłopaka mam nadzieję, że w Sevilli rozwinie skrzydła jednak Barca dostanie te 30 % z transferu..

0

Ładnie klepią dzisiaj będzie pogrom..

0

Alba z pokorą zobaczymy co dzisiaj pokaże..

0

Dobrze będzie zawsze walczy pomoże nam w tym sezonie zobaczycie..

0

Widać, że podróż odbyła się bez przeszkód oby wrócili zdrowi do Barcelony jednak martwi mnie opaska na kolanie Alby..

0

Słowa Fabsa okazują dużo ciepła do Tito nic dziwnego przecież był z nimi długo a teraz przejął stery..

0

Pamiętać jak ty Henrik grałeś dla nas to przyjemność!

0

Ogólnie to jest porażka. Taka kadra ma przebyć tyle kilometrów rywal jest przecież mało wymagający mam nadzieję, że wrócą cali i zdrowi..

0

Dobrze, że Alves trenuje szkoda by było stracić taką formę jaką utrzymuje w presezonie..

0

Podzielam zdanie kolegi niżej w niedziele zamuła po sobocie nie ma to jak wieczorem podgrzana atmosfera itd, ale cóż kasa robi swoje..

0

Już nie mogę się doczekać będzie bardzo ciekawie..

0

Brawa kapitalny mecz podopiecznych Eusebio!
Cieszy gol Deulofeu który w tym meczu grał bez skrupułów świadczy o tym akcja na karnego, ale przede wszystkim kolejny dobry występ Araujo zakończony bramką. Następne spotkanie trudniejsze przeciwko Boltonowi..

0

Już druga sytuacja z karnymi na pewno kiedyś ta pewność pomoże w meczu o stawkę..
Mimo tego racja skrzydła nominalnie dziś nie funkcjonowały jednak to było trudne spotkanie i pozostajemy spokojni..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?