DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie są świetne nawiązują do Katalonii także wreszcie pasy powrócą..
0
Synowi chyba się nudzi, bo sobie na konsoli pogrywa..
Szczerze to wielki szacunek, że Pep obchodzi Narodowe Święto Katalonii mimo iż wypoczywa w Stanach Zjednoczonych..
0
Dobrze, że mają wolny poniedziałek biorąc pod uwagę mecze reprezentacyjne..
0
Za wcześnie aby Rafinha zagrał w pierwszym zespole. Na pewno będzie taki czas, ale na razie niech pomaga drużynie rezerw. Rozwija się bardzo szybko i ma duży potencjał widać to było w przedsezonowych sparingach..
0
Szkoda przegranej Kamerunu jednak życzę Ci udanych występów w barwach Barcelony Alex!
0
Gazety muszą jak zwykle przechwycić temat, ale Cesc zachował jak należało zresztą wiadomo było, że to wymysły prasy..
0
Na pewno mają wszystko w zasięgu jednak mam nadzieję na walkę do końca. Szykuje się ciekawy sezon..
0
Na pewno Falcao to kompletny snajper jednak jest u nas nie potrzebny. Mamy dobry atak..
0
Tito normalnie ćwiczył jak zawodnik pozdro, ale mało który trener tak robi..
0
Liczę, że dostanie kilka minut mimo iż na pewno nie wyjdzie od początku..
0
I tak Milanowi się nie uda czego się tak spinacie..
0
Mam wielką nadzieję na powrót El Guaje mimo iż trudno będzie odzyskać pełną sprawność..
0
Mam nadzieję, że te słowa podziałają na naszych chłopaków motywująco..
0
To jest chłopak który tutaj się wychował więc nic w tym dziwnego, że chcę zakończyć karierę w Barcelonie jednak mam nadzieję, że powróci do formy z poprzedniego sezonu..
0
Wydaję mi się, że za wcześnie mówią o końcu cyklu jeszcze zobaczymy..
0
Nasz generał wielki człowiek to się nazywa przyjaźń..
0
Dużo pracują i to poskutkuje..
0
Szczere gratulacje! Należało się..
0
Stanowczo się nie zgadzam na budowę nowego stadionu. Camp Nou to legendarny stadion i nic takiego nie powinno mieć miejsca..
0
Prawdziwy duch walki mam nadzieję, że powrócisz Abi!
0
W tamtym sezonie miał idealny start w tym było gorzej, ale miejmy nadzieję, że odzyska formę. Podkreśla, że będzie dużo pracował więc to tylko kwestia czasu aż wreszcie znowu zobaczymy starego dobrego Fabsa..
0
Wreszcie ktoś porządny się na ten temat wypowiedział. Mimo wszystko podzielam opinię Rexacha..
0
Szkoda Espanyolu, bo nie wygrali spotkania od kilku kolejek. Mimo tego Levante pokazało kawał dobrej piłki. Mecz ciekawy dla oka..
0
Sergio jest niesamowity, ale wczoraj Song zagrał bardzo dobre zawody będzie z niego pożytek..
0
Ciężko będzie utrzymać formę przez cały sezon, ale coś czuję, że Leo pobije te 50 bramek z poprzedniego sezonu..
0
Na pewno dobra prognoza na początek jednak wiadomo najważniejszy jest koniec sezonu.
0
Mimo wszystko jestem dobrej myśli. Kiko strzelił i mam nadzieję, że się odblokował..
0
Będzie bardzo trudno o trzy punkty musimy zdominować spotkanie..
0
Tekst bardzo ciekawy i pouczający. Pochwały dla autora na pewno się napracował. Nurtuje mnie sprawa Ibry dobrze, że wspomniał o tym w tekście..
0
Atut własnego boiska jest ważny jednak Barca na Camp Nou prawie zawsze gra swoje. Mimo tego oczekuje zaciętego meczu i na pewno będzie bardzo ciężko o zwycięstwo..