0

Dla mnie są świetne nawiązują do Katalonii także wreszcie pasy powrócą..

0

Synowi chyba się nudzi, bo sobie na konsoli pogrywa..
Szczerze to wielki szacunek, że Pep obchodzi Narodowe Święto Katalonii mimo iż wypoczywa w Stanach Zjednoczonych..

0

Dobrze, że mają wolny poniedziałek biorąc pod uwagę mecze reprezentacyjne..

0

Za wcześnie aby Rafinha zagrał w pierwszym zespole. Na pewno będzie taki czas, ale na razie niech pomaga drużynie rezerw. Rozwija się bardzo szybko i ma duży potencjał widać to było w przedsezonowych sparingach..

0

Szkoda przegranej Kamerunu jednak życzę Ci udanych występów w barwach Barcelony Alex!

0

Gazety muszą jak zwykle przechwycić temat, ale Cesc zachował jak należało zresztą wiadomo było, że to wymysły prasy..

0

Na pewno mają wszystko w zasięgu jednak mam nadzieję na walkę do końca. Szykuje się ciekawy sezon..

0

Na pewno Falcao to kompletny snajper jednak jest u nas nie potrzebny. Mamy dobry atak..

0

Tito normalnie ćwiczył jak zawodnik pozdro, ale mało który trener tak robi..

0

Liczę, że dostanie kilka minut mimo iż na pewno nie wyjdzie od początku..

0

I tak Milanowi się nie uda czego się tak spinacie..

0

Mam wielką nadzieję na powrót El Guaje mimo iż trudno będzie odzyskać pełną sprawność..

0

Mam nadzieję, że te słowa podziałają na naszych chłopaków motywująco..

0

To jest chłopak który tutaj się wychował więc nic w tym dziwnego, że chcę zakończyć karierę w Barcelonie jednak mam nadzieję, że powróci do formy z poprzedniego sezonu..

0

Wydaję mi się, że za wcześnie mówią o końcu cyklu jeszcze zobaczymy..

0

Nasz generał wielki człowiek to się nazywa przyjaźń..

0

Dużo pracują i to poskutkuje..

0

Szczere gratulacje! Należało się..

0

Stanowczo się nie zgadzam na budowę nowego stadionu. Camp Nou to legendarny stadion i nic takiego nie powinno mieć miejsca..

0

Prawdziwy duch walki mam nadzieję, że powrócisz Abi!

0

W tamtym sezonie miał idealny start w tym było gorzej, ale miejmy nadzieję, że odzyska formę. Podkreśla, że będzie dużo pracował więc to tylko kwestia czasu aż wreszcie znowu zobaczymy starego dobrego Fabsa..

0

Wreszcie ktoś porządny się na ten temat wypowiedział. Mimo wszystko podzielam opinię Rexacha..

0

Szkoda Espanyolu, bo nie wygrali spotkania od kilku kolejek. Mimo tego Levante pokazało kawał dobrej piłki. Mecz ciekawy dla oka..

0

Sergio jest niesamowity, ale wczoraj Song zagrał bardzo dobre zawody będzie z niego pożytek..

0

Ciężko będzie utrzymać formę przez cały sezon, ale coś czuję, że Leo pobije te 50 bramek z poprzedniego sezonu..

0

Na pewno dobra prognoza na początek jednak wiadomo najważniejszy jest koniec sezonu.

0

Mimo wszystko jestem dobrej myśli. Kiko strzelił i mam nadzieję, że się odblokował..

0

Będzie bardzo trudno o trzy punkty musimy zdominować spotkanie..

0

Tekst bardzo ciekawy i pouczający. Pochwały dla autora na pewno się napracował. Nurtuje mnie sprawa Ibry dobrze, że wspomniał o tym w tekście..

0

Atut własnego boiska jest ważny jednak Barca na Camp Nou prawie zawsze gra swoje. Mimo tego oczekuje zaciętego meczu i na pewno będzie bardzo ciężko o zwycięstwo..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?