DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czekamy z cierpliwością oby synek był zdrowy!
Komisja RFEF wyciągnie z wczorajszego spotkania wnioski i mam nadzieję, że Barca się odwoła do kartki dla Javiera..
0
Co do czerwonej kartki dla Maschete to w ogóle nie powinno takowej być, bo nie było kontaktu z twarzą Pizzi'ego. Zwłaszcza, że to nie łokieć tylko ręka, ale on ładnie nabrał sędziego.
0
Wczoraj Fabs zagrał świetne spotkanie..
0
@oper21
Przecież napisałem, że będzie na Canal+Gol o tradycyjnie 21.55..
0
Canal+Gol a nie Sport transmituje to spotkanie!
Co do meczu raczej będzie ciężko o trzy punkty, ale damy radę, bo chłopaki zawsze chłopaki grają do końca.
0
Cichą nadzieją właśnie także widzę Don Andresa ze Złotą Piłką..
0
Coś czuje, że to spotkanie będzie bardzo trudne, ale mam nadzieję, że ułoży się po naszej myśli i zainkasujemy 3 punkty.
0
El Guaje ma bardzo dobrą passę w spotkaniach przeciwko Deportivo..
Mam nadzieję, że dzisiaj dostanie swoja szansę..
0
Z innego punktu widzenia mógł by dzisiaj dostać tą żółtą kartkę wtedy Alex by zagrał z Rayo. Z uwagi, że ten mecz będzie na Camp Nou..
0
Po prostu Mou znowu ma kompleks Barcy..
Z całym szacunkiem, ale on musi udowodnić swoje ego...
0
Tito mądrze i skromnie jak zwykle.
Mallorca to bardzo dobry wybór dla Fontasa, bo Caparrós to świetny trener dla młodych graczy. Mam nadzieję, że pod jego okiem się rozwinie i będzie ''gotowy'' na powrót do Stolicy Katalonii..
0
Mądry człowiek obiektywnie patrząc to jedyny z drużyny Mou..
Nic dziwnego, że czasami są spięcia pomiędzy nimi..
0
Bardzo dobre wieczorne wiadomości..
Wracaj do zdrowia Puyi! Czekamy z cierpliwością..
0
Mam nadzieje, że Gerard wykuruje się na spotkanie Ligi Mistrzów..
Tito wspominał, że chcę aby Pique wyzdrowiał na mecz z Celtikiem, ale lepiej dmuchać na zimne..
0
Pamiętam tą czerwoną kartkę Roniego. Szczerze to do dzisiaj nie wiem za co on ją dostał..
0
Mimo tego i tak mamy największą frekwencję, ale trochę mnie to martwi, bo coraz mniej ludzi się pojawia podczas spotkań..
0
Nie lekceważcie tego klubu w tamtym roku jeden 3 ligowiec zrobił niespodziankę...
0
Skandal. Szkoda Alexa. Mam nadzieję, że szybko załatwi sprawy formalne i wróci do treningów z drużyną. Kolejna afera pamiętam jak kiedyś Maxwell'owi spalono mieszkanie..
0
@Czemier
Widać, że nie doceniasz jaką pracę wykonuje Sergio.
To złoty chłopak. Myślę, że spokojnie mogę użyć słów, że ''wygryzł Toure z pierwszego składu dlatego m.in odszedł..''
0
To ładnie. Gratulacje jeszcze raz!
0
Brawo dla kadry Polski! Wracam jednak do meczu Hiszpania-Francja. Dla oka to spotkanie było niezłe szkoda karnego, ale przynajmniej będzie ciekawiej w dalszej rywalizacji ten grupy..
0
Szkoda Bartry miał okazję wystąpić w rewanżu z Danią a tutaj taki pech..
0
Alex to świetny chłopak do tego widać, że ma poczucie humoru..
@Zbanowany
Higuain także dostał kontuzji na zgrupowaniu kadry więc czterech..
0
Ciekawy wywiad..
Chciałbym aby nie rozstawał się z piłką jak najdłużej!
0
Mam nadzieję, że decyzja będzie po naszej myśli i rozgrywki o Superpuchar zostaną w Hiszpanii..
0
Jeżeli ma okazję na regularną grę i rozwój to dlaczego nie..
0
Dobra decyzja mam nadzieję, że Bartra będzie dostawał szansę..
0
Trzeba przyznać, że jak Messi jest kapitanem to Albicelestes lepiej grają..
0
Wolę walki jak Abidal i charakter Carlesa oraz drybling na pełnej szybkości w wykonaniu Leo:)
0
Sandro to mądry człowiek i wie co mówi.
Dobrze odniósł się o zapytanie na temat Tito. Skąd w ogóle pytanie ''Czy Tito może być tylko substytutem'' także mi się nie podoba taka opinia, ale każdy ma swoje zdanie..