0

Czekamy z cierpliwością oby synek był zdrowy!
Komisja RFEF wyciągnie z wczorajszego spotkania wnioski i mam nadzieję, że Barca się odwoła do kartki dla Javiera..

0

Co do czerwonej kartki dla Maschete to w ogóle nie powinno takowej być, bo nie było kontaktu z twarzą Pizzi'ego. Zwłaszcza, że to nie łokieć tylko ręka, ale on ładnie nabrał sędziego.

0

Wczoraj Fabs zagrał świetne spotkanie..

0

@oper21
Przecież napisałem, że będzie na Canal+Gol o tradycyjnie 21.55..

0

Canal+Gol a nie Sport transmituje to spotkanie!

Co do meczu raczej będzie ciężko o trzy punkty, ale damy radę, bo chłopaki zawsze chłopaki grają do końca.

0

Cichą nadzieją właśnie także widzę Don Andresa ze Złotą Piłką..

0

Coś czuje, że to spotkanie będzie bardzo trudne, ale mam nadzieję, że ułoży się po naszej myśli i zainkasujemy 3 punkty.

0

El Guaje ma bardzo dobrą passę w spotkaniach przeciwko Deportivo..
Mam nadzieję, że dzisiaj dostanie swoja szansę..

0

Z innego punktu widzenia mógł by dzisiaj dostać tą żółtą kartkę wtedy Alex by zagrał z Rayo. Z uwagi, że ten mecz będzie na Camp Nou..

0

Po prostu Mou znowu ma kompleks Barcy..
Z całym szacunkiem, ale on musi udowodnić swoje ego...

0

Tito mądrze i skromnie jak zwykle.
Mallorca to bardzo dobry wybór dla Fontasa, bo Caparrós to świetny trener dla młodych graczy. Mam nadzieję, że pod jego okiem się rozwinie i będzie ''gotowy'' na powrót do Stolicy Katalonii..

0

Mądry człowiek obiektywnie patrząc to jedyny z drużyny Mou..
Nic dziwnego, że czasami są spięcia pomiędzy nimi..

0

Bardzo dobre wieczorne wiadomości..
Wracaj do zdrowia Puyi! Czekamy z cierpliwością..

0

Mam nadzieje, że Gerard wykuruje się na spotkanie Ligi Mistrzów..
Tito wspominał, że chcę aby Pique wyzdrowiał na mecz z Celtikiem, ale lepiej dmuchać na zimne..

0

Pamiętam tą czerwoną kartkę Roniego. Szczerze to do dzisiaj nie wiem za co on ją dostał..

0

Mimo tego i tak mamy największą frekwencję, ale trochę mnie to martwi, bo coraz mniej ludzi się pojawia podczas spotkań..

0

Nie lekceważcie tego klubu w tamtym roku jeden 3 ligowiec zrobił niespodziankę...

0

Skandal. Szkoda Alexa. Mam nadzieję, że szybko załatwi sprawy formalne i wróci do treningów z drużyną. Kolejna afera pamiętam jak kiedyś Maxwell'owi spalono mieszkanie..

0

@Czemier
Widać, że nie doceniasz jaką pracę wykonuje Sergio.
To złoty chłopak. Myślę, że spokojnie mogę użyć słów, że ''wygryzł Toure z pierwszego składu dlatego m.in odszedł..''

0

To ładnie. Gratulacje jeszcze raz!

0

Brawo dla kadry Polski! Wracam jednak do meczu Hiszpania-Francja. Dla oka to spotkanie było niezłe szkoda karnego, ale przynajmniej będzie ciekawiej w dalszej rywalizacji ten grupy..

0

Szkoda Bartry miał okazję wystąpić w rewanżu z Danią a tutaj taki pech..

0

Alex to świetny chłopak do tego widać, że ma poczucie humoru..
@Zbanowany
Higuain także dostał kontuzji na zgrupowaniu kadry więc czterech..

0

Ciekawy wywiad..
Chciałbym aby nie rozstawał się z piłką jak najdłużej!

0

Mam nadzieję, że decyzja będzie po naszej myśli i rozgrywki o Superpuchar zostaną w Hiszpanii..

0

Jeżeli ma okazję na regularną grę i rozwój to dlaczego nie..

0

Dobra decyzja mam nadzieję, że Bartra będzie dostawał szansę..

0

Trzeba przyznać, że jak Messi jest kapitanem to Albicelestes lepiej grają..

0

Wolę walki jak Abidal i charakter Carlesa oraz drybling na pełnej szybkości w wykonaniu Leo:)

0

Sandro to mądry człowiek i wie co mówi.
Dobrze odniósł się o zapytanie na temat Tito. Skąd w ogóle pytanie ''Czy Tito może być tylko substytutem'' także mi się nie podoba taka opinia, ale każdy ma swoje zdanie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?