DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z całym szacunkiem, ale na tyle minut ile David dostał w tym sezonie to zagrał bardzo dobrze. Udowodnił, że mimo wieku i ciężkiej kontuzji powoli powraca do formy. Zawsze dawał z siebie wszystko. Zapewnił nam wiele cennych punktów w lidze. Mam nadzieje, że zostanie..
0
''Lubię trenować, grać i wygrywać. Zawsze taki byłem, od dziecka".
Cały Messi to właśnie jedna z jego zalet..
0
Dużo chłopaków wybrało Q7. Dla mnie także ładny jest Q5, którego wybrał Pinto..
0
Bardzo ciekawy wywiad. Dziękuję za ten artykuł, bo uwielbiam patrzeć na grę Navarro w barwach Barcy Regal. Już niedługo 15 lat od jego debiutu jak ten czas leci..
0
Prawda jednak było wiadomo na kogo zagłosuje według MD..
0
Maschete zagrał kapitalne spotkanie. Podobnie jak cały zespół. Mogliśmy ujrzeć starego dobrego Javiera. Wreszcie defensywa funkcjonowała praktycznie bezwzględnie. Pique w tunelu swoimi słowami bardzo ich zmotywował:)
0
Kapitalne info tylko czekać aż Cuenca i Abi wrócą..
0
Szczerze wiedziałem, że tak się skończy. Mimo tego jednak bardzo podziwiam Di Matteo dokonał w Chelsea rzeczy praktycznie nie możliwych. Wyjście z grupy i wygranie LM w poprzednim sezonie. W tamtym roku Manchester United nie wyszedł. W tym roku pewnie Chelsea cóż..
0
Kapitalne spotkanie w wykonaniu całego zespołu. Wreszcie zachowane czyste konto. Messi coraz bliżej rekordu jednak szkoda, bo niewiele brakowało i by ustrzelił dzisiaj hat-tricka..
0
Wreszcie mecz z kapitalną obroną co skutkuje czystym kontem. Z jednej strony dobrze, że Puyi nie grał będzie mógł wyjść w pierwszym na spotkanie z Levante. Zapowiada się trudny wyjazd..
0
Trudny teren każdy wynik dający trzy punkty jest na wagę złota.
Skład bardzo przemyślany. Pewnie Iniesta zagra na skrzydle..
0
Mam nadzieję, że nie będą grali jak Celtic..
0
Haha Sergio na końcu miażdży. Kapitalna atmosfera na treningu. Murawa podobna do tej w Ciutat Esportiva..
0
Pamiętam to spotkanie po drugim golu Roniego krzyczałem jak głupi. Ależ to były emocje. Wielki R10..
0
Najgorsze warunki atmosferyczne, ale faktem jest, że Emery to wspaniały trener. Chłopaki będą się starać przez cały mecz więc szykuję się świetne widowisko. Barca!
0
To jest trudny teren, ale ''jesteśmy'' zmotywowani aby wygrać to spotkanie..
Lista powołanych zawodników: Valdés, Pinto, Alves, Pique, Fabregas, Puyol, Xavi, Villa, Iniesta, Messi, JDS, Mascherano, Busquets, Pedro, Alba, Montoya, Song, Tello, Oier, Roberto, Deulofeu.
0
To była jakaś masakra, ale dobrze, że wrócił. Teraz wypadł Bartra..
0
Na trybunach byli wszyscy gracze kontuzjowani. Najbardziej przykuwał uwagę Alexis nad czym tak rozmyślał..
0
Świetny skład Montoya!
0
Pamiętam jak Messi miał podajże kaszel siedział na ławce. Wszedł na boisko i jeszcze dwie bramki strzelił. Dzisiaj na pewno rozegra całe spotkanie jeżeli nic niespodziewanego się nie przytrafi..
0
Mimo wszystko brakuje mi dzisiaj takiego gracza jak Rafa Marquez. Bardzo wspaniałe siedem lat spędził w Stolicy Katalonii..
0
Alberto może dzisiaj coś ustrzeli..
0
Chyba dzisiaj Pique będzie chciał zapędzać się do ataku na bramkę jak takie rzeczy na treningu wyczynia..
0
Mascherano to nadal filar naszej obrony. Mimo wszystko ostatnio jego gra pozostawia wiele do życzenia..
0
Takie sytuacje właśnie są najlepsze kiedy już typujesz skład z swoimi najlepszymi stoperami:)
0
Villa nigdy nie przegrał z Saragossą. Dzisiaj może coś ustrzeli..
0
Świetna atmosfera. Widać, że po kontuzji Songa nie ma śladu i będzie mógł jutro zagrać..
0
''Baby boom'' :D Ciekawe czy to pewne, że Cesc też jest ojcem..
0
Mały błąd w Atletico gra Urugwajczyk Cristian a nie Kolumbijczyk James:)
0
Ciekawe co na to powie Cruyff..
Mi osobiście to nie przeszkadza, bo wole linie lotnicze Qataru niż dotychczasowego sponsora.