DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To był bardzo dobry gracz zawsze gotowy i w pewien sposób dobry duch szatni..
0
Przecież to było wiadomo. Wymysły dziennikarzy o odejściu. Klub nie bierze takiej opcji pod uwagę jak sprzedaż Alexisa..
Cóż końcówka artykułu smutna, bo poprzedni sezon w jego wykonaniu był naprawdę dobry jednak poczekajmy z czasem forma wróci..
0
Chyba odwrotnie Leo podobny do Ojca..
0
Ta kolejka była bardzo ciekawa i wyjątkowa ze względu na grad bramek. Patrząc na Malagę czy Atlético z którym zagra Barca w niedzielę na Camp Nou. Na pewno zapowiada się bardzo ciekawe i ciężkie spotkanie..
0
Szczerze Tito ma całkowitą rację. Cordoba może zagrać świetne spotkanie, bo praktycznie nie ma nic do stracenia, albo przegra wysoko lub coś zdziała..
0
Miło Samuel wspomina czasy w Barcelonie. To prawie jego drugi dom..
0
Świetne info. Wreszcie może zagra Dani, bo z Betisem całe spotkanie na ławce..
0
Matko.. już wyliczają czego to jeszcze Messi nie pobił. Spokojnie przyjdzie czas. Z całym szacunkiem z czasem będzie odwrotnie. Ile to jeszcze lat minie zanim pobiją osiągnięcia Argentyńczyka rodem z La Masii :)
0
Wielki szacunek dla Gerda. Ten gracz wiele dokonał. Pomijając, że jego rekord został pobity przez Leo. Gdyby nie kilka okoliczności to Müller by zagrał w Stolicy Katalonii..
0
Zlatan teraz to pojechałeś po bandzie. Barca rzadko dostaje karne.. Zwłaszcza, że Messi ma tylko 1 bramkę z karnego..
0
Teoretycznie nie chciałbym żeby Barca trafiła na Milan, ale to jest jedna z bardzo możliwych opcji i rywal mniej wymagający niż choćby Szachtar..
0
Na przed meczowej konferencji Tito mówił o grze Betisu. Właśnie byłem ciekawy co powie po spotkaniu. Widać, że Betis zasługuje na wielkie pochwały..
0
Szczerze pewnie bardziej zależało mu na zwycięstwie zespołu niż na rekordzie. Dla Messiego to jest podwójna nagroda. Zwłaszcza po tak wyczerpującym spotkaniu jak dzisiaj..
0
Mam nadzieję, że przez kontuzję Cesc nie straci świetnej dyspozycji i formy. Szczególnie tych asyst i regularnego rytmu..
0
Oceny adekwatne do gry. Słuszna czwórka dla Tello zagrał przeciętne spotkanie co mu się rzadko zdarza. Zdecydowanie Pinto zawodnik meczu!
0
Szczerze to nie ma takich opcji:)
0
Mam nadzieję, że nie dojdzie do tego spotkania..
0
Szykuję się trudne spotkanie jednak myślę, że Messi powinien odpocząć. Chociaż go znając zagra w niedziele z Betisem..
0
Więcej takich artykułów..
Christo był niesamowity. Magiczny Bułgar!
0
Marzy mi się aby kiedyś Barca wypożyczyła Roniego tak jak Arsenal Henr'ego z New York Red Bulls..
0
Jeżeli nawet Messi nie zagra to chłopaki dadzą z siebie wszystko aby wygrać spotkanie z Betisem. Trzeba być dobrej myśli..
0
Reklama jest świetna i z humorem.. Dwóch kapitalnych graczy o wzajemnej sympatii do siebie:)
0
Dla mnie najgorsza kontuzja to była z Chelsea przez co nie grał do końca sezonu. Mimo tego w finale z Arsenalem na szczęście była wygrana..
0
Szczerze mówiąc Messi jak go znając zrobi wszystko aby zagrać w niedzielę..
0
Niewątpliwie wspaniałe info. Duże wzmocnienie przed spotkaniem z Betisem. Szkoda jedynie Montoyi, który może zasiąść na ławce, albo jednak zagrać od początku..
0
Ezequiel podobno nie chciał trafić na Barcelonę. PSG postarało się o zwycięstwo nad Porto. Życzę Lavezziemu i ekipie paryskiej jak najlepiej..
0
Jeżeli trafimy na Galatasaray to na pewno będzie ciężko.. Rozważając wszystkie opcje na pewno nie chciałbym trafić na Szachtar, bo pamiętam ciężkie boje z nimi szczególnie przegraną 2-3..
0
Twardy gość. Nawet mimo bólu chciał strzelać w meczu o ''pietruszkę''.. Niesamowity człowiek.
0
2 tygodnie przerwy nieoficjalnie..
0
Oby to nie było nic poważnego..