0

Gerard zasługuje na ten tytuł, bo ma świetną formę od kilku spotkań..
Mam nadzieję, że uda się go zatrzymać i podpisać nowy kontrakt.

0

Wreszcie Tito pojawił się na konferencji prasowej. Na pewno jego stan zdrowia się znacznie poprawił..

0

Aj wielka szkoda Davida.. Miejmy nadzieję, że jednak uda mu się zagrać już w ligowym spotkaniu.

0

Faktem jest to, że Alexis nie wykorzystał wczoraj doskonałej okazji. Wybrał zły wariant. Pozostaje nadal wierzyć w tego chłopaka..

0

Xavi nie był na spalonym powinna być bramka Messiego po jego asyście, ale liniowy widział to inaczej..

0

Ależ świetne info za kilka miesięcy Muniesa będzie trenował na pełnych obrotach..

0

Żmudne marzenia Panie Wenger. Cesc powiedział, że jego marzeniem jest zakończyć karierę na Camp Nou..

0

Tito jest w dobrym humorze. Zwiastuje to dobre samopoczucie i świetne spotkanie..

0

Świetne spotkanie. Luis znowu bramka. Brawo dla Eusebio za zmiany..

0

Szkoda a jednak.. Tak samo S.Roberto. Mimo iż jest graczem Barcy B to bardzo szkoda chłopaka, bo zagrał świetne zawody z Córdobą.. Zespół Eusebio osłabiony.

0

Mimo wszystko mam nadzieję na wychowanka. Ondoa to obiecujący chłopak..

0

Świetna wiadomość. Nadszedł czas gdzie wszyscy są zdrowi:)

0

Czekają nas ciężkie spotkania. W szczególności trzy mecze z Malagą..

0

Świetny pomysł. Trudno będzie wygrać licytację o tak wspaniałą koszulkę..:)

0

Pinto zagrał wczoraj świetne spotkanie. Mimo iż Cordoba nie miała tylu okazji, co Barca, ale stał na posterunku..

0

Cuenca trenuje na pełnych obrotach. Może zagra z Malagą..

0

Pamiętam moment kiedy Roni odbierał Złotą Piłkę. Bezcenna chwila..

0

Szkoda Adriano. Chłopak miał świetną formę. Myślę, że dzisiaj nie zagra mimo iż to tylko kostka. Ciekawe jak długo będzie pauzował..

0

Trudno się nie zgodzić z Christo. Pep razem z Txikim pracowali przez wiele lat i praktycznie nic nie stoi na przeszkodzie aby znów byli w jednym klubie. Mimo wszystko wierzę, że Guardiola obejmie inny klub niż City..

0

Firma się postarała:) Świetny pomysł ze strony Adidasa..

0

To wyjaśnia dlaczego wczoraj Montoya zasiadł na ławce. Miejmy nadzieję, że Adriano wróci szybko do normalnych ćwiczeń z zespołem..

0

Ten wywiad utwierdza w przekonaniu, że Iniesta to skromny gość..

0

Z niektórych sytuacji można się śmiać. Szczególnie szkoda sytuacji Pedro, bo chłopak by ustrzelił hattricka..

0

Jest Montoya na ławce czyli nie ma Adriano..
Jeszcze Tello, Bartry i JDS. To ładnie może dziś ktoś się odblokuje z napastników kosztem braku Tello:)

0

Dla mnie następcą Puyola będzie Muniesa.
Powiedzmy sobie szczerze Hummels nie zagra w Barcelonie więc nie warto nad tym rozmyślać. Potrzebny jest przyszłościowy gracz np. Umtiti..

0

Szkoda, że Oriol wybrał MLS. Ciekawie by było jakby został:)

0

Tito postąpił rozsądnie. Mimo wszystko szkoda, bo przyzwyczaiłem się do zdjęć obu panów..

0

W bramce Espanyolu prawdopodobnie nie zagra Álvarez więc będzie ciekawie po obu stronach:)

0

I tylko pomyśleć, że niedawno Sandro twierdził, że Tito prawdopodobnie wróci w ciągu 14-20 dni.
Wtedy można było pomyśleć, że to wspaniała wiadomość a co dopiero teraz.
Po prostu także nie mogę uwierzyć, że wróci tak szybko. Szczere pochwały za walkę..

0

Tito woli unikać mediów dlatego na konferencji pojawi się Roura. Dobrze, bo dużo już przeszedł. Wystarczy aby pozostał w tle..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?