DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gerard zasługuje na ten tytuł, bo ma świetną formę od kilku spotkań..
Mam nadzieję, że uda się go zatrzymać i podpisać nowy kontrakt.
0
Wreszcie Tito pojawił się na konferencji prasowej. Na pewno jego stan zdrowia się znacznie poprawił..
0
Aj wielka szkoda Davida.. Miejmy nadzieję, że jednak uda mu się zagrać już w ligowym spotkaniu.
0
Faktem jest to, że Alexis nie wykorzystał wczoraj doskonałej okazji. Wybrał zły wariant. Pozostaje nadal wierzyć w tego chłopaka..
0
Xavi nie był na spalonym powinna być bramka Messiego po jego asyście, ale liniowy widział to inaczej..
0
Ależ świetne info za kilka miesięcy Muniesa będzie trenował na pełnych obrotach..
0
Żmudne marzenia Panie Wenger. Cesc powiedział, że jego marzeniem jest zakończyć karierę na Camp Nou..
0
Tito jest w dobrym humorze. Zwiastuje to dobre samopoczucie i świetne spotkanie..
0
Świetne spotkanie. Luis znowu bramka. Brawo dla Eusebio za zmiany..
0
Szkoda a jednak.. Tak samo S.Roberto. Mimo iż jest graczem Barcy B to bardzo szkoda chłopaka, bo zagrał świetne zawody z Córdobą.. Zespół Eusebio osłabiony.
0
Mimo wszystko mam nadzieję na wychowanka. Ondoa to obiecujący chłopak..
0
Świetna wiadomość. Nadszedł czas gdzie wszyscy są zdrowi:)
0
Czekają nas ciężkie spotkania. W szczególności trzy mecze z Malagą..
0
Świetny pomysł. Trudno będzie wygrać licytację o tak wspaniałą koszulkę..:)
0
Pinto zagrał wczoraj świetne spotkanie. Mimo iż Cordoba nie miała tylu okazji, co Barca, ale stał na posterunku..
0
Cuenca trenuje na pełnych obrotach. Może zagra z Malagą..
0
Pamiętam moment kiedy Roni odbierał Złotą Piłkę. Bezcenna chwila..
0
Szkoda Adriano. Chłopak miał świetną formę. Myślę, że dzisiaj nie zagra mimo iż to tylko kostka. Ciekawe jak długo będzie pauzował..
0
Trudno się nie zgodzić z Christo. Pep razem z Txikim pracowali przez wiele lat i praktycznie nic nie stoi na przeszkodzie aby znów byli w jednym klubie. Mimo wszystko wierzę, że Guardiola obejmie inny klub niż City..
0
Firma się postarała:) Świetny pomysł ze strony Adidasa..
0
To wyjaśnia dlaczego wczoraj Montoya zasiadł na ławce. Miejmy nadzieję, że Adriano wróci szybko do normalnych ćwiczeń z zespołem..
0
Ten wywiad utwierdza w przekonaniu, że Iniesta to skromny gość..
0
Z niektórych sytuacji można się śmiać. Szczególnie szkoda sytuacji Pedro, bo chłopak by ustrzelił hattricka..
0
Jest Montoya na ławce czyli nie ma Adriano..
Jeszcze Tello, Bartry i JDS. To ładnie może dziś ktoś się odblokuje z napastników kosztem braku Tello:)
0
Dla mnie następcą Puyola będzie Muniesa.
Powiedzmy sobie szczerze Hummels nie zagra w Barcelonie więc nie warto nad tym rozmyślać. Potrzebny jest przyszłościowy gracz np. Umtiti..
0
Szkoda, że Oriol wybrał MLS. Ciekawie by było jakby został:)
0
Tito postąpił rozsądnie. Mimo wszystko szkoda, bo przyzwyczaiłem się do zdjęć obu panów..
0
W bramce Espanyolu prawdopodobnie nie zagra Álvarez więc będzie ciekawie po obu stronach:)
0
I tylko pomyśleć, że niedawno Sandro twierdził, że Tito prawdopodobnie wróci w ciągu 14-20 dni.
Wtedy można było pomyśleć, że to wspaniała wiadomość a co dopiero teraz.
Po prostu także nie mogę uwierzyć, że wróci tak szybko. Szczere pochwały za walkę..
0
Tito woli unikać mediów dlatego na konferencji pojawi się Roura. Dobrze, bo dużo już przeszedł. Wystarczy aby pozostał w tle..