0

Fakt to jest jeden z najgorszych sezonów w których Barca traci więcej bramek, ale ważne, że zawodnicy potrafią strzelić ich jeszcze więcej optymistycznie patrząc..

0

Teraz nadchodzi czas El Guaje!

0

Oby zdążył na rewanż z Milanem. Jego strzały są zabójcze..

0

Rzeczywiście ma łudząco podobny styl gry do Navarro, ale nie przesadzajmy, że chłopak będzie jego następcą.. Na pewno będzie jednak świetnym graczem.

0

Ciekawe co na to Villa. Osobiście przydał by się ktoś taki jak Larsson, ale nie kosztem Davida..

0

Czyżby spotkanie odbyło się w śniegu. Ciężko będzie zdobyć pełną pulę jednak gramy u siebie i liczę na wspaniały doping..

0

Nie ma innej możliwości niż rotacja składem w spotkaniu z Sevillą. Typuję bardziej skład według Sportu..

0

Szkoda chłopaka. Grał od początku sezonu regularnie w Juvenilu i trzymał poziom. Ważne, że operacja się udała. Trzymaj się Sandro!

0

Ciężkie spotkania przed Barceloną.. Roura musi rotować składem.

0

Świetna gra podopiecznych Pascuala. Fenerbahce na kolanach..

0

Pierwszy sezon miał bardzo dobry i to pokazuje, że wystarczy teraz tylko czekać..

0

Roura nie miał pomysłu. Stare porzekadło się sprawdziło.. Ciekawe czy Tito już będzie na rewanż Zawodnicy będą zmotywowani jak nigdy. Będzie dobrze.
Teraz są ważne spotkania z Realem i Sevillą. Mam nadzieję, że Mou nie oglądał tego meczu z Milanem..

0

Eric! Powinien dostać minuty już w spotkaniu z Sevillą. Wspaniała wiadomość..

0

Szkoda, ale naprawdę dotarli daleko..

0

Carles jaki walczak wczoraj. Zresztą to jest zawodnik, który nigdy się nie poddaje więc nie ma co się dziwić..

0

Wszyscy wiedzą co robią tylko wy jesteście mądrzy. Chłopak zostanie mimo iż wielu myśli inaczej. Wszyscy patrzą na gole, ale ile okazji Alexis wypracował kolegom. Czasami może naprawdę na siłę próbuje, ale chcę udowodnić, że jest przydatny..

0

Faktem jest, że Faraon staje się świetnym graczem. Rozwinął skrzydła jak Zlatan opuścił Milan. Dobrze, że sam nie odszedł, bo wielu spisywało go na straty. Teraz obok Mario może tylko jeszcze bardziej się rozwinąć..

0

Co to za pytanie. Pedro dla mnie gra lepiej od każdego gracza w ataku oprócz Messiego. Jest bardzo skrupulatnym i walczącym graczem..

0

Puyi jak zwykle wszystko na temat, ale zdziwiły mnie jego słowa dotyczące drużyny z Mediolanu. Ciekawe jest to że raczej nigdy nie zagra w Milanie mimo iż tam dobrze traktują każdego, bo raczej nigdy nie odejdzie z Barcelony chyba, że na zasłużoną emeryturę..

0

Nie sądzę aby V.V wybrał w ogóle ligę Angielską. Dziwne to się wydaje, ale słyszałem coś o Brazylii.. Wracając do tematu myślę, że Barca może przystać na propozycję Arsenalu jednak myślę, że jeszcze będą chcieli negocjować..

0

Bardzo ciekawy wywiad. Dani zawsze miał poczucie humoru lubię czytać wypowiedzi z jego udziałem. Czy to konferencja prasowa czy wywiad..

0

Na pewno nie rozegra całego spotkania najwyżej wejdzie z ławki. Mimo wszystko Milan po sezonie nie wykupi Bojana, który pewnie wróci do Barcy. Ciekawe wtedy jak się sprawy potoczą..

0

David został trenować w Barcelonie. Chcę odzyskać formę i dyspozycje po zabiegu. Waleczny chłopak..

0

Bardzo dobre info, będzie mógł powrócić do normalnych zajęć z zespołem. Czeka nas ciężki tydzień Milan, Sevilla..

0

Jest w stałym kontakcie z Rourą. Czekamy z cierpliwością na powrót Tito..

0

Alexis miał tyle sytuacji, ale żadnej nie wykorzystał. Dziwne, że w poprzednim spotkaniu jeżeli by miał takie okazje bramkowe to ze spokojem by je wykończył a dzisiaj..

0

Wątpię żeby V.V chciałby odejść do Arsenalu. Z Villą jest inaczej, ale ostatnio pojawiła się informacja dla potencjalnych kupców. Kto chcę Davida musi zapłacić przynajmniej 20 mln.. więc Arsenal takiej sumy raczej nie zaproponuje..

0

Dobry szkoleniowiec. Pod jego wodzą mam wrażenie że Granada to inna drużyna. Niewątpliwe szykuje się ciężkie spotkanie..

0

Na pewno będzie trochę rotacji, bo zbliża się wielkimi krokami mecz z Milanem w LM..

0

Pomyślcie trochę, że trzeba poszukać alternatyw, bo na Matsa trzeba wydać grubą kasę i ten transfer może nie dojść do skutku..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?