DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny kaprys Kataru. Nie sądzę aby doszło do realizacji.
0
Villa wczoraj odegrał kluczową rolę. Od razu przypomniała mi się sytuacja z Wembley. Fakt w GD także miał ogromne powody do radości jednak LM jest jedyna.
0
Napracował się jak nigdy. Szkoda znowu będzie pauzował, ale przynajmniej sobie odpocznie..
0
Jeżeli taki skład wybrali na dzisiejsze spotkanie to będzie bardzo ciężko.. jednak może coś w tym jest MVP powraca!
0
Jeżeli tak by się stało to bardzo pięknie. Z cierpliwością czekamy na powrót..
0
Jeden z lepszych spotkań Sancheza. Zasłużona nota.
0
Autobus mogą postawić.. Rotacja składem będzie kluczowa.
0
Dobrze, że mają tego świadomość.
0
Muszą być skupieni i mieć całe spotkanie pod kontrolą..
0
Ciekawy wywiad. Xavi odegra jutro kluczową rolę jednak przecież to jest mecz sezonu będą przygotowani. Kassai to dobry sędzia myślę, że nie będzie niedomówień..
0
Za mało się nie zgodzą w ogóle na negocjacje..
0
Było ciężko, ale się udało. Rozumiem, że można się cieszyć, ale po co pisać kilka razy to samo..
0
Każdy nie może doczekać się rewanżu. Pachnie historyczną remontadą..
0
Spotkanie było bardzo ciekawe padło 7 bramek. Cenne trzy punkty drużyny Eusebio.
0
Rozegrał jedno z lepszych spotkań.
0
Arthix
Żeby po jednej wrzutce oceniać zawodnika. Żenada..
0
Sanchez zadziwiasz mnie chłopaku:)
0
Jeżeli będzie zdolny do gry to raczej zagra. W pierwszym starciu zaprezentował się dobrze.
0
Racja. Popieram wybór Tito.
0
Cieszy mnie powrót Roberto. Jest ważnym ogniwem w układance Eusebio i pomyśleć, że niedługo będzie na stałe w pierwszym zespole.
0
Cóż Pinto da z siebie wszystko aby zespół zachował czyste konto jak będzie zobaczymy..
0
Udało się powtórzyć zwycięstwo ze stycznia. Brawo!
0
Barca wychowuje Madryt kupuje:)
0
Remontada w rękach Barcy..
0
Już ten artykuł na stronie się pojawił..
0
Pinto zawsze był przebojowy. Mam do niego ogromny szacunek. Po prostu jest niesamowity..
0
Agger jest ostatnią opcją, której bym się spodziewał. Mimo tego jednak to dobry stoper, ale bardzo jest przywiązany do barw Liverpoolu.
0
Należy przede wszystkim tego nie rozpamiętywać. Dla mnie V.V zachował się przyzwoicie..
0
Słuszna uwaga. Gdy nie ma Ojca synowie sobie nie radzą. Mam nadzieję, że Tito jeszcze zdoła wrócić w tym sezonie.
0
Roberto chłopaku Brawo!