0

Kolejny kaprys Kataru. Nie sądzę aby doszło do realizacji.

0

Villa wczoraj odegrał kluczową rolę. Od razu przypomniała mi się sytuacja z Wembley. Fakt w GD także miał ogromne powody do radości jednak LM jest jedyna.

0

Napracował się jak nigdy. Szkoda znowu będzie pauzował, ale przynajmniej sobie odpocznie..

0

Jeżeli taki skład wybrali na dzisiejsze spotkanie to będzie bardzo ciężko.. jednak może coś w tym jest MVP powraca!

0

Jeżeli tak by się stało to bardzo pięknie. Z cierpliwością czekamy na powrót..

0

Jeden z lepszych spotkań Sancheza. Zasłużona nota.

0

Autobus mogą postawić.. Rotacja składem będzie kluczowa.

0

Dobrze, że mają tego świadomość.

0

Muszą być skupieni i mieć całe spotkanie pod kontrolą..

0

Ciekawy wywiad. Xavi odegra jutro kluczową rolę jednak przecież to jest mecz sezonu będą przygotowani. Kassai to dobry sędzia myślę, że nie będzie niedomówień..

0

Za mało się nie zgodzą w ogóle na negocjacje..

0

Było ciężko, ale się udało. Rozumiem, że można się cieszyć, ale po co pisać kilka razy to samo..

0

Każdy nie może doczekać się rewanżu. Pachnie historyczną remontadą..

0

Spotkanie było bardzo ciekawe padło 7 bramek. Cenne trzy punkty drużyny Eusebio.

0

Rozegrał jedno z lepszych spotkań.

0

Arthix
Żeby po jednej wrzutce oceniać zawodnika. Żenada..

0

Sanchez zadziwiasz mnie chłopaku:)

0

Jeżeli będzie zdolny do gry to raczej zagra. W pierwszym starciu zaprezentował się dobrze.

0

Racja. Popieram wybór Tito.

0

Cieszy mnie powrót Roberto. Jest ważnym ogniwem w układance Eusebio i pomyśleć, że niedługo będzie na stałe w pierwszym zespole.

0

Cóż Pinto da z siebie wszystko aby zespół zachował czyste konto jak będzie zobaczymy..

0

Udało się powtórzyć zwycięstwo ze stycznia. Brawo!

0

Barca wychowuje Madryt kupuje:)

0

Remontada w rękach Barcy..

0

Już ten artykuł na stronie się pojawił..

0

Pinto zawsze był przebojowy. Mam do niego ogromny szacunek. Po prostu jest niesamowity..

0

Agger jest ostatnią opcją, której bym się spodziewał. Mimo tego jednak to dobry stoper, ale bardzo jest przywiązany do barw Liverpoolu.

0

Należy przede wszystkim tego nie rozpamiętywać. Dla mnie V.V zachował się przyzwoicie..

0

Słuszna uwaga. Gdy nie ma Ojca synowie sobie nie radzą. Mam nadzieję, że Tito jeszcze zdoła wrócić w tym sezonie.

0

Roberto chłopaku Brawo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?