DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nigdy nie będzie drugiego takiego jak Carles. Ciekaw jestem jak to będzie gdy nadejdzie ten moment kiedy będzie musiał zakończyć karierę.
0
Żaden zawodnik pokroju Silvy nie przejdzie do Barcy chyba żeby obniżył swój angaż o połowę.. Trzeba spojrzeć na wszystko realnie.
0
W kadrze widać, że Neymar od jakiegoś czasu nie ma rytmu. Ciekawe co będzie za kilka miesięcy..
0
Wreszcie nadeszła ta chwila. Witaj Tito.
0
Niech sobie próbują to już jest irytujące. Kolejna opera mydlana niebawem..
0
Wszyscy raczej wolą uniknąć tego medialnego szumu..
0
Zdecydowanie Montoya powinien dostać szansę w meczu ligowym z Celtą. Dawno chłopak nie powąchał murawy..
0
Na pewno nie mogą zlekceważyć tych ostatnich kolejek w lidze..
0
Dobrze, że nie było większych kontuzji przez tyle rozegranych minut na boisku. Szkoda Alby chłopak miał pecha i wrócił do Barcelony z kontuzją..
0
Kolejna plotka jednak może coś w tym jest jeżeli Neymar nie przyjdzie to czemu nie. Mimo wszystko chciałbym Suareza i wiem, że chłopak ma słabość do Barcy.
0
Ciekawy wywiad. Opłacało się czytać. Mam nadzieję, że V.V jednak zostanie. Chłopak wychował się tutaj i smutno będzie jeżeli odejdzie.
0
Szczerze to czasami nie widzę powodu aby Mickeal wdawał się w sprzeczkę a on i tak wie swoje. Stateczny chłopak. Zawsze chcę coś udowodnić. Mimo tego zawsze jest w formie strzeleckiej i jego brak może być widoczny..
0
Będzie bardzo ciężko podjąć decyzję dotyczące każdego gracza. Najbardziej będzie szkoda tych zawodników, którzy przyjdą z wypożyczeń albo zespołu rezerw. Będą potrzebowali rozwoju i gry a o to będzie niesamowicie trudno. Pokazuje to obecny sezon gdzie tylko Montoya ma niewielkie szanse na rozwój dzięki urazom kolegów. Cuenca jest w planach na następny sezon a Fontas i Ibi nie także bardzo pracowity okres w rękach Barcy.
0
Bardzo dobrze. Niech zajmie się swoim zdrowiem. Rehabilitacja i powrót do formy. Nie powinien się przejmować tym co mówią inni.
0
Najbardziej to szkoda Alby. Adriano kontuzja a jakby teraz Jordi dłużej pauzował to będzie jakaś masakra. Montoya i Abi hurtem
0
Od razu jak De Gea przechodził do United to oznaczało, że prędko się stamtąd nie ruszy..
0
Wreszcie niech będzie porządna lista, bo tyle pogłosek aż się nie dobrze robi.
0
Będzie bardzo trudno a zarazem ciekawie wygrać te spotkania.
0
Ciekawy wywiad. Sergio przedłużył kontrakt i to jest informacją dnia i bardzo się z tego cieszę..
0
El Guaje jest teraz na dobrej drodze. Już chyba wszystko wróciło do normy..
0
Navarro prawdziwy lider. Brawo dla podopiecznych Pascuala!
0
Zwycięstwo z Wenezuelą mile widziane.
0
Ortola ma ciekawe statystyki w przyszłości może być jednym z najlepszych. Byłoby świetnie gdyby udało się go ściągnąć..
0
Z całym szacunkiem, ale nie. Gdyby Bartra dostawał więcej szans to byłby lepszy.
0
Nie zdziwiłbym się jakby to okazało się prawdą chociaż uważam, że to lekka przesada.
0
Dzieciaki grają świetnie. Bramka z wolnego świetna..
0
Titi nie zapomnę ile zrobiłeś dla Barcy. Byłeś genialny. Brakuje mi w Barcelonie francuskich graczy. Kiedyś było ich więcej. Abi jest przykładem dla wszystkich.
0
Trzeba go zatrzymać jest to przyszłościowy gracz to samo Deulofeu. Ciekawe czy będzie w umowie warunek, że po kilku latach automatycznie awansuje do pierwszego zespołu. Dobrze by było jednak nie za szybko, bo będzie tak jak z biednym Martinem, który się marnuje a powinien na stałe być zmiennikiem Alvesa..
0
Czuję, że Pep osiągnie sukces z Bayernem. Być może nie będzie tyle trofeów co z Barceloną jednak na pewno sobie poradzi.
0
Manuel wie co mówi. Mimo tego ciągle jestem tego samego zdania na temat Sancheza.