0

Nigdy nie będzie drugiego takiego jak Carles. Ciekaw jestem jak to będzie gdy nadejdzie ten moment kiedy będzie musiał zakończyć karierę.

0

Żaden zawodnik pokroju Silvy nie przejdzie do Barcy chyba żeby obniżył swój angaż o połowę.. Trzeba spojrzeć na wszystko realnie.

0

W kadrze widać, że Neymar od jakiegoś czasu nie ma rytmu. Ciekawe co będzie za kilka miesięcy..

0

Wreszcie nadeszła ta chwila. Witaj Tito.

0

Niech sobie próbują to już jest irytujące. Kolejna opera mydlana niebawem..

0

Wszyscy raczej wolą uniknąć tego medialnego szumu..

0

Zdecydowanie Montoya powinien dostać szansę w meczu ligowym z Celtą. Dawno chłopak nie powąchał murawy..

0

Na pewno nie mogą zlekceważyć tych ostatnich kolejek w lidze..

0

Dobrze, że nie było większych kontuzji przez tyle rozegranych minut na boisku. Szkoda Alby chłopak miał pecha i wrócił do Barcelony z kontuzją..

0

Kolejna plotka jednak może coś w tym jest jeżeli Neymar nie przyjdzie to czemu nie. Mimo wszystko chciałbym Suareza i wiem, że chłopak ma słabość do Barcy.

0

Ciekawy wywiad. Opłacało się czytać. Mam nadzieję, że V.V jednak zostanie. Chłopak wychował się tutaj i smutno będzie jeżeli odejdzie.

0

Szczerze to czasami nie widzę powodu aby Mickeal wdawał się w sprzeczkę a on i tak wie swoje. Stateczny chłopak. Zawsze chcę coś udowodnić. Mimo tego zawsze jest w formie strzeleckiej i jego brak może być widoczny..

0

Będzie bardzo ciężko podjąć decyzję dotyczące każdego gracza. Najbardziej będzie szkoda tych zawodników, którzy przyjdą z wypożyczeń albo zespołu rezerw. Będą potrzebowali rozwoju i gry a o to będzie niesamowicie trudno. Pokazuje to obecny sezon gdzie tylko Montoya ma niewielkie szanse na rozwój dzięki urazom kolegów. Cuenca jest w planach na następny sezon a Fontas i Ibi nie także bardzo pracowity okres w rękach Barcy.

0

Bardzo dobrze. Niech zajmie się swoim zdrowiem. Rehabilitacja i powrót do formy. Nie powinien się przejmować tym co mówią inni.

0

Najbardziej to szkoda Alby. Adriano kontuzja a jakby teraz Jordi dłużej pauzował to będzie jakaś masakra. Montoya i Abi hurtem

0

Od razu jak De Gea przechodził do United to oznaczało, że prędko się stamtąd nie ruszy..

0

Wreszcie niech będzie porządna lista, bo tyle pogłosek aż się nie dobrze robi.

0

Będzie bardzo trudno a zarazem ciekawie wygrać te spotkania.

0

Ciekawy wywiad. Sergio przedłużył kontrakt i to jest informacją dnia i bardzo się z tego cieszę..

0

El Guaje jest teraz na dobrej drodze. Już chyba wszystko wróciło do normy..

0

Navarro prawdziwy lider. Brawo dla podopiecznych Pascuala!

0

Zwycięstwo z Wenezuelą mile widziane.

0

Ortola ma ciekawe statystyki w przyszłości może być jednym z najlepszych. Byłoby świetnie gdyby udało się go ściągnąć..

0

Z całym szacunkiem, ale nie. Gdyby Bartra dostawał więcej szans to byłby lepszy.

0

Nie zdziwiłbym się jakby to okazało się prawdą chociaż uważam, że to lekka przesada.

0

Dzieciaki grają świetnie. Bramka z wolnego świetna..

0

Titi nie zapomnę ile zrobiłeś dla Barcy. Byłeś genialny. Brakuje mi w Barcelonie francuskich graczy. Kiedyś było ich więcej. Abi jest przykładem dla wszystkich.

0

Trzeba go zatrzymać jest to przyszłościowy gracz to samo Deulofeu. Ciekawe czy będzie w umowie warunek, że po kilku latach automatycznie awansuje do pierwszego zespołu. Dobrze by było jednak nie za szybko, bo będzie tak jak z biednym Martinem, który się marnuje a powinien na stałe być zmiennikiem Alvesa..

0

Czuję, że Pep osiągnie sukces z Bayernem. Być może nie będzie tyle trofeów co z Barceloną jednak na pewno sobie poradzi.

0

Manuel wie co mówi. Mimo tego ciągle jestem tego samego zdania na temat Sancheza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?