0

Bez Fabsa na Betis. Ciężko będzie stawić im czoła. Messi ma kolejną szansę..

0

Mandžukić już zagra z Barceloną. Będzie bardzo ciężko wygrać to spotkanie rewanżowe z Bayernem a co dopiero odrobić straty. Wiara czyni cuda...

0

Roberto ten chłopak przynajmniej kilka cech ma z Xaviego jednak takiego piłkarza jak on raczej nikt nie zastąpi...

0

Do ostatniej kolejki La Liga Messi na pewno ustrzeli jeszcze kilka bramek.

0

Właśnie szkoda tego remisu na San Mames. Za tydzień z Betisem będzie ciężko. Real musi zgubić punkty.

0

Chłopaki powinni brać z nich przykład w środę. Brawo dla piłkarzy ręcznych.

0

Prędzej będziemy świętować mistrza kraju.

0

Być może Song powinien zagrać z Bayernem zamiast Sergio.

0

Brakuje mi takiego grajka typowego napastnika jak Eto'o czy właśnie Giovanni. Ciekawe czy Neymar nawet jako skrzydłowy będzie przypominał takiego zawodnika.

0

Nie mogę uwierzyć, że już San Mames nie będzie takie same. Zawsze tam była świetna atmosfera zresztą jak to w Bilbao. Dzisiaj mamy szansę zapewnić sobie majstra. Szykują się ciekawe mecze. Atletico może wreszcie zmieni swoją sytuację w meczach z Realem.

0

Barca ma ciężki orzech do zgryzienia.

0

Nie sądzę aby Barca miała kupić jakiegoś pomocnika. Trzeba dać szansę Roberto.

0

Bardzo mi podoba się wypowiedź Laskowskiego. Krótko i na temat.

0

Plotki takie, że aż śmiać się chcę. Bez przesady.

0

Spokój. Bayern zagrał dobre spotkanie i tyle.

0

Świetny skład. Chciałem parę Pique-Bartra i mam:)
Szkoda, że nie ma Tello jednak jest Abidal oraz Montoya na ławce.

0

Ten chłopak zajdzie daleko. Szykuje się następca Eto'o..

0

Zdecydowanie obecność Leo na boisku może wpłynąć jeszcze bardziej na postawę zespołu. Mogła by być taka mobilizacja jak w meczu z PSG.

0

tej bramki Kike nie zaliczyć, bo to była niefortunna sytuacja.*

0

Szkoda, bo mogli przynajmniej zremisować. Za tydzień z Racingiem muszą wygrać.

0

Kolejną świetną wiadomość przesyła Ola. Dziękujemy.

0

Bardzo cenny zawodnik. Nie wyobrażam sobie innej opcji niż przedłużenie umowy.

0

Chłopaki teraz będą skupieni na dwumeczu z Bayernem. Potem dobrze by było świętować mistrzostwo kraju na CN:)

0

Prawdą jest, że Sanchez dał świetną zmianę..

0

Pełne spotkanie Abiego! Grał bardzo dobrze na stoperze.
Dobry mecz Songa i świetna zmiana Alexisa asysta na wagę 3pkt...

0

Ciekawy wywiad Chilijczyka. Powinien zostać. Jeżeli ma strzelać to dlaczego nie gra dzisiaj od początku. Mam nadzieje, że wejdzie po przerwie.

0

Tello poradził by sobie w PL, ale on nigdzie się nie rusza..

0

Eto był niesamowity. Przeciwko Levante zaliczył hat-tricka, ale bramka Leo cudowna.

0

Świetny młody chłopak, który ma warunki jednak jeszcze wiele przed nim.

0

Młody perspektywiczny chłopak. Nie wiedziałem, że ma takie marzenia. Dojrzał w PSV. Ekstraklasa i gra w Wiśle to nie był poziom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?