DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez Fabsa na Betis. Ciężko będzie stawić im czoła. Messi ma kolejną szansę..
0
Mandžukić już zagra z Barceloną. Będzie bardzo ciężko wygrać to spotkanie rewanżowe z Bayernem a co dopiero odrobić straty. Wiara czyni cuda...
0
Roberto ten chłopak przynajmniej kilka cech ma z Xaviego jednak takiego piłkarza jak on raczej nikt nie zastąpi...
0
Do ostatniej kolejki La Liga Messi na pewno ustrzeli jeszcze kilka bramek.
0
Właśnie szkoda tego remisu na San Mames. Za tydzień z Betisem będzie ciężko. Real musi zgubić punkty.
0
Chłopaki powinni brać z nich przykład w środę. Brawo dla piłkarzy ręcznych.
0
Prędzej będziemy świętować mistrza kraju.
0
Być może Song powinien zagrać z Bayernem zamiast Sergio.
0
Brakuje mi takiego grajka typowego napastnika jak Eto'o czy właśnie Giovanni. Ciekawe czy Neymar nawet jako skrzydłowy będzie przypominał takiego zawodnika.
0
Nie mogę uwierzyć, że już San Mames nie będzie takie same. Zawsze tam była świetna atmosfera zresztą jak to w Bilbao. Dzisiaj mamy szansę zapewnić sobie majstra. Szykują się ciekawe mecze. Atletico może wreszcie zmieni swoją sytuację w meczach z Realem.
0
Barca ma ciężki orzech do zgryzienia.
0
Nie sądzę aby Barca miała kupić jakiegoś pomocnika. Trzeba dać szansę Roberto.
0
Bardzo mi podoba się wypowiedź Laskowskiego. Krótko i na temat.
0
Plotki takie, że aż śmiać się chcę. Bez przesady.
0
Spokój. Bayern zagrał dobre spotkanie i tyle.
0
Świetny skład. Chciałem parę Pique-Bartra i mam:)
Szkoda, że nie ma Tello jednak jest Abidal oraz Montoya na ławce.
0
Ten chłopak zajdzie daleko. Szykuje się następca Eto'o..
0
Zdecydowanie obecność Leo na boisku może wpłynąć jeszcze bardziej na postawę zespołu. Mogła by być taka mobilizacja jak w meczu z PSG.
0
tej bramki Kike nie zaliczyć, bo to była niefortunna sytuacja.*
0
Szkoda, bo mogli przynajmniej zremisować. Za tydzień z Racingiem muszą wygrać.
0
Kolejną świetną wiadomość przesyła Ola. Dziękujemy.
0
Bardzo cenny zawodnik. Nie wyobrażam sobie innej opcji niż przedłużenie umowy.
0
Chłopaki teraz będą skupieni na dwumeczu z Bayernem. Potem dobrze by było świętować mistrzostwo kraju na CN:)
0
Prawdą jest, że Sanchez dał świetną zmianę..
0
Pełne spotkanie Abiego! Grał bardzo dobrze na stoperze.
Dobry mecz Songa i świetna zmiana Alexisa asysta na wagę 3pkt...
0
Ciekawy wywiad Chilijczyka. Powinien zostać. Jeżeli ma strzelać to dlaczego nie gra dzisiaj od początku. Mam nadzieje, że wejdzie po przerwie.
0
Tello poradził by sobie w PL, ale on nigdzie się nie rusza..
0
Eto był niesamowity. Przeciwko Levante zaliczył hat-tricka, ale bramka Leo cudowna.
0
Świetny młody chłopak, który ma warunki jednak jeszcze wiele przed nim.
0
Młody perspektywiczny chłopak. Nie wiedziałem, że ma takie marzenia. Dojrzał w PSV. Ekstraklasa i gra w Wiśle to nie był poziom.