0

Świetne wiadomości napływają z Barcelony. Alexis zostaje. Cóż chłopak przez ostatnie miesiące dał wiele do zrozumienia, że trzeba na niego stawiać.
Transfer Neymara to już kwestia oficjalnego potwierdzenia.

0

Źródło The Sun nie mam więcej pytań..

0

To się robi już nudne. Czekamy na oficjalne info!

0

Santos mógłby przyjąć tą ofertę od Barcy. Jeżeli chcą zyskać jakąś gotówkę za Neymara to oferty 23 mln nie powinni odrzucić.

0

Thiago w przyszłości może odegrać pierwsze skrzypce po Xavim. Powinien zostać i w następnym sezonie spędzać więcej czasu na murawie.

0

Być może wreszcie pokażą coś oficjalnie, bo ta saga się robi denerwująca, który to już odcinek..

0

Fajnie by było gdyby został w Barcelonie, ale nie jako piłkarz. Zdrowie jest najważniejsze.

0

Jakaś szansa jest tym bardziej po odejściu Manciniego, ale Txiki raczej go nie puści.

0

Mimo wszystko trudno się nie zgodzić z tym panem. Na pewno teraz La Liga będzie inna. Bez niepotrzebnych sprzeczek i aluzji..

0

Te koszulki wreszcie świetnie wyglądają. Zabójcze foto.

0

Barca ma realne szans na te 100 punktów.

0

Jeżeli trafi się dobra oferta to Barca na pewno nie będzie Alvesowi robiła problemów. Po za tym chyba już nie powróci do takiej formy jak 2 lata temu. Jego wrzutki są jakie są, ale NIE MA na dzień dzisiejszy gracza który by zastąpił Daniego. Chociaż chciałbym żeby został. Bez niego nie będzie taka sama atmosfera:)

0

Espanyol także ustawi szpaler. Po raz kolejny bardzo ładnie z ich strony.

0

Montoya nadchodzi jego czas.

0

Fabs musi zagrać na swojej naturalnej pozycji czyli w pomocy..

0

Dokładnie o 23:06 Barca wzniesie puchar na Camp Nou. Szykuje się kolejny magiczny wieczór.

0

Podoba mi się poruszenie tematu Gundogana z BVB. Ten chłopak raczej by przystosował się do Barcelony, ale czy jest sens ściągać kolejnego pomocnika do klubu. Zresztą będzie bardzo ciężko go wyciągnąć.

0

Coraz to gorsi przychodzą z białej strony.
Gratuluję pocieszenia.

0

Niech sobie media mówią co chcą. Alexis zostanie. Kupił nowy apartament niedaleko stadionu, więc są nikłe szanse na jego odejście.

0

Widać żyjesz w FM ochłoń..

0

Widać jaki duży wpływ na graczy miała nieobecność Tito. Wraz z jego powrotem może nie znacząco, ale raczej się sytuacja ustabilizowała.

0

Media żyją Neymarem. Niedługo wszystko się zakończy..

0

Nie mamy szans na Isco. Raczej pójdzie za trenerem do City. Ciężko będzie wyciągnąć Gundo z BVB. Upatruję bardziej Herrerę z Bilbao. Chociaż mamy Roberto więc nie rozumiem po im kolejny pomocnik..

0

W takim razie Roni także jest przereklamowany, bo o ile dobrze pamiętam on też wszystkich kiwał jak pachołki...

0

Słuszna uwaga. Tamten wygląd strony przykuwał uwagę o wiele bardziej niż obecny.

0

Ten sezon był bardzo ciężki jeżeli chodzi o kontuzje zawodników Barcelony jednak myślę, że sztab medyczny spisuje się dobrze i właśnie zasłużył na ten certyfikat.

0

Alves musi zostać chyba, że Barca zarobi na tym niezłą kasę..

0

Oceny jak najbardziej adekwatne do gry. Bezbarwny mecz Villi i Alby. Sanchez po raz kolejny pokazuje, że jest gotów aby grać w Barcelonie. Zdecydowanie przez ostatni czas zrobił o wiele więcej niż El Guaje. Jak najbardziej zasługuje na miano zawodnika meczu.

0

Miejmy nadzieję, że ta saga wreszcie zakończy się po naszej myśli..

0

Po prostu ich celem jest chronić interesy klubu. Jeżeli ujawnili by jakieś konkrety na światło dzienne to byłby wielki dym. Wszyscy zaczęli by podnosić cenę każdej transakcji. Spokojnie z czasem wszystkiego się dowiemy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?