DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetne wiadomości napływają z Barcelony. Alexis zostaje. Cóż chłopak przez ostatnie miesiące dał wiele do zrozumienia, że trzeba na niego stawiać.
Transfer Neymara to już kwestia oficjalnego potwierdzenia.
0
Źródło The Sun nie mam więcej pytań..
0
To się robi już nudne. Czekamy na oficjalne info!
0
Santos mógłby przyjąć tą ofertę od Barcy. Jeżeli chcą zyskać jakąś gotówkę za Neymara to oferty 23 mln nie powinni odrzucić.
0
Thiago w przyszłości może odegrać pierwsze skrzypce po Xavim. Powinien zostać i w następnym sezonie spędzać więcej czasu na murawie.
0
Być może wreszcie pokażą coś oficjalnie, bo ta saga się robi denerwująca, który to już odcinek..
0
Fajnie by było gdyby został w Barcelonie, ale nie jako piłkarz. Zdrowie jest najważniejsze.
0
Jakaś szansa jest tym bardziej po odejściu Manciniego, ale Txiki raczej go nie puści.
0
Mimo wszystko trudno się nie zgodzić z tym panem. Na pewno teraz La Liga będzie inna. Bez niepotrzebnych sprzeczek i aluzji..
0
Te koszulki wreszcie świetnie wyglądają. Zabójcze foto.
0
Barca ma realne szans na te 100 punktów.
0
Jeżeli trafi się dobra oferta to Barca na pewno nie będzie Alvesowi robiła problemów. Po za tym chyba już nie powróci do takiej formy jak 2 lata temu. Jego wrzutki są jakie są, ale NIE MA na dzień dzisiejszy gracza który by zastąpił Daniego. Chociaż chciałbym żeby został. Bez niego nie będzie taka sama atmosfera:)
0
Espanyol także ustawi szpaler. Po raz kolejny bardzo ładnie z ich strony.
0
Montoya nadchodzi jego czas.
0
Fabs musi zagrać na swojej naturalnej pozycji czyli w pomocy..
0
Dokładnie o 23:06 Barca wzniesie puchar na Camp Nou. Szykuje się kolejny magiczny wieczór.
0
Podoba mi się poruszenie tematu Gundogana z BVB. Ten chłopak raczej by przystosował się do Barcelony, ale czy jest sens ściągać kolejnego pomocnika do klubu. Zresztą będzie bardzo ciężko go wyciągnąć.
0
Coraz to gorsi przychodzą z białej strony.
Gratuluję pocieszenia.
0
Niech sobie media mówią co chcą. Alexis zostanie. Kupił nowy apartament niedaleko stadionu, więc są nikłe szanse na jego odejście.
0
Widać żyjesz w FM ochłoń..
0
Widać jaki duży wpływ na graczy miała nieobecność Tito. Wraz z jego powrotem może nie znacząco, ale raczej się sytuacja ustabilizowała.
0
Media żyją Neymarem. Niedługo wszystko się zakończy..
0
Nie mamy szans na Isco. Raczej pójdzie za trenerem do City. Ciężko będzie wyciągnąć Gundo z BVB. Upatruję bardziej Herrerę z Bilbao. Chociaż mamy Roberto więc nie rozumiem po im kolejny pomocnik..
0
W takim razie Roni także jest przereklamowany, bo o ile dobrze pamiętam on też wszystkich kiwał jak pachołki...
0
Słuszna uwaga. Tamten wygląd strony przykuwał uwagę o wiele bardziej niż obecny.
0
Ten sezon był bardzo ciężki jeżeli chodzi o kontuzje zawodników Barcelony jednak myślę, że sztab medyczny spisuje się dobrze i właśnie zasłużył na ten certyfikat.
0
Alves musi zostać chyba, że Barca zarobi na tym niezłą kasę..
0
Oceny jak najbardziej adekwatne do gry. Bezbarwny mecz Villi i Alby. Sanchez po raz kolejny pokazuje, że jest gotów aby grać w Barcelonie. Zdecydowanie przez ostatni czas zrobił o wiele więcej niż El Guaje. Jak najbardziej zasługuje na miano zawodnika meczu.
0
Miejmy nadzieję, że ta saga wreszcie zakończy się po naszej myśli..
0
Po prostu ich celem jest chronić interesy klubu. Jeżeli ujawnili by jakieś konkrety na światło dzienne to byłby wielki dym. Wszyscy zaczęli by podnosić cenę każdej transakcji. Spokojnie z czasem wszystkiego się dowiemy...