0

Było widowisko. Ciężki mecz, ale liczy się wygrana.

0

Bez przesady. Czuję, że Tito zdoła wprowadzić jakieś zmiany. Być może wreszcie swoje pomysły.

0

Kolejny raz oddamy gracza za darmo! Ciekawe za co kupimy następcę V.V.

0

Fakt. Pellegrini ma rację. Swoją drogą ciekawe czy Isco pójdzie za nim do City...

0

Ciekawe co tym razem V.V powie. Mam nadzieję, że Barca dostanie konkretną kasę za niego.

0

Cóż powodzenia Abi! Ważne jest to że wróci jeszcze do Barcelony.

0

Co jak co, ale Milan ma najmniejsze szanse na Thiago.

0

Spokojnie. Z Napoli możemy powalczyć o Luiza to nie jest Monaco czy PSG.

0

Ależ to był mecz:)

0

Racjonalne myślenie....

0

Ciekawe do jakiego klubu pójdzie. Interesuje się nim HSV. Jedno jest pewne Bojan do Barcy nie wróci i dobrze, że Barca nie chce zejść z ceny za niego.

0

Znów Barca odda zawodnika za darmo..

0

Wspaniała szansa dla każdego. Gratulacje takiego rozwoju serwisu.

0

Muniesa może się rozwinąć jak Botia, ale zarząd nie może popełnić takiego błędu i musi zapewnić sobie opcje pierwokupu gracza. Pozostaje tylko jedna kwesta kto będzie trenerem Sociedad, bo jak wiemy Montanier odchodzi..

0

Będzie bardzo ciężko a zarazem ciekawie w dalszej fazie rozgrywek..

0

Wypożyczenie do BVB to bardzo dobra decyzja. Pod okiem Jurgena może się niebywale rozwinąć, ponieważ ten trener ma oko do młodych graczy.

0

@lechu55
Luiz to ciekawa opcja dla Barcy i to może kosztem głupoty Mou nasza ekipa się wzmocni. Jak wiadomo Jose nie chcę go w Chelsea..

0

Na pewno coś w tym jest. Każda drużyna pokonując Barcę mówi sobie, że jak pokonali taką ekipę jak Barcelona to są zdeterminowani aby wygrać to trofeum. W ten sposób można sobie powiedzieć, że Barca w pewien sposób nadal jest wielka:)

0

A jednak się zdecydował. Szkoda, że nie będę już oglądał spotkań z jego udziałem. Przyjemniej emerytury Ludo! i dziękuje za wszystko.

0

Abi chce grać więc odchodzi. Wielka szkoda... Miejmy nadzieję, że propozycja Barcelony czyli stanowisko w sztabie szkoleniowym będzie również dostępna za sezon albo dłużej. Dziękujemy za wszystko Eric!

0

Cóż wszystko się rozstrzygnie w Palau Blaugrana. Szykuje się emocjonujące starcie. Chłopaki nie mogą sobie pozwolić na taki zły początek jak miało to miejsce w tym spotkaniu.

0

V.V miał okazję wystąpić ostatni raz w derbach Barcelony m.in stąd pewnie założył opaskę kapitańską.

0

Kolejny dobry mecz Songa poza jedną stratą..

0

Girona minimalnie wygrała z drużyną Eusebio, ale jeżeli chcą grać w Primera Division to muszą prezentować się lepiej. Szkoda sytuacji Kiko i tego słupka.

0

Barca za czasów Radomira grała ciekawie. Puyol na prawej stronie był niesamowity.
W artykule jest mały błąd zamiast Atletico Madryt powinien być oczywiście Espanyol.

0

Pewnie znów Adriano na środku obrony. Mógłby kosztem Alby zagrać wreszcie na lewej flance.

0

Neymar, witamy w Barcelonie! Wreszcie teraz zarząd skupi się na zakupie stopera.

0

Brawo dla Bayernu. Byli zdeterminowani za te wszystkie finały. Robben chłopie graty! BVB nie ma czego się wstydzić dotarli do finału, a wiele osób ich skreślało.

0

Barca ma wielki szacunek do Santosu i bardzo dobrze postępuje. Teraz tylko czekać na oficjala. W niedzielę punkt 21 rozpoczyna się spotkanie Santosu przeciwko Flamengo, więc jeszcze trochę czasu poczekamy:)

0

Dobrze, że badania wypadły pomyślnie i Tito mógł normalnie pracować z zespołem. Kolejna dobra wiadomość..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?