DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Było widowisko. Ciężki mecz, ale liczy się wygrana.
0
Bez przesady. Czuję, że Tito zdoła wprowadzić jakieś zmiany. Być może wreszcie swoje pomysły.
0
Kolejny raz oddamy gracza za darmo! Ciekawe za co kupimy następcę V.V.
0
Fakt. Pellegrini ma rację. Swoją drogą ciekawe czy Isco pójdzie za nim do City...
0
Ciekawe co tym razem V.V powie. Mam nadzieję, że Barca dostanie konkretną kasę za niego.
0
Cóż powodzenia Abi! Ważne jest to że wróci jeszcze do Barcelony.
0
Co jak co, ale Milan ma najmniejsze szanse na Thiago.
0
Spokojnie. Z Napoli możemy powalczyć o Luiza to nie jest Monaco czy PSG.
0
Ależ to był mecz:)
0
Racjonalne myślenie....
0
Ciekawe do jakiego klubu pójdzie. Interesuje się nim HSV. Jedno jest pewne Bojan do Barcy nie wróci i dobrze, że Barca nie chce zejść z ceny za niego.
0
Znów Barca odda zawodnika za darmo..
0
Wspaniała szansa dla każdego. Gratulacje takiego rozwoju serwisu.
0
Muniesa może się rozwinąć jak Botia, ale zarząd nie może popełnić takiego błędu i musi zapewnić sobie opcje pierwokupu gracza. Pozostaje tylko jedna kwesta kto będzie trenerem Sociedad, bo jak wiemy Montanier odchodzi..
0
Będzie bardzo ciężko a zarazem ciekawie w dalszej fazie rozgrywek..
0
Wypożyczenie do BVB to bardzo dobra decyzja. Pod okiem Jurgena może się niebywale rozwinąć, ponieważ ten trener ma oko do młodych graczy.
0
@lechu55
Luiz to ciekawa opcja dla Barcy i to może kosztem głupoty Mou nasza ekipa się wzmocni. Jak wiadomo Jose nie chcę go w Chelsea..
0
Na pewno coś w tym jest. Każda drużyna pokonując Barcę mówi sobie, że jak pokonali taką ekipę jak Barcelona to są zdeterminowani aby wygrać to trofeum. W ten sposób można sobie powiedzieć, że Barca w pewien sposób nadal jest wielka:)
0
A jednak się zdecydował. Szkoda, że nie będę już oglądał spotkań z jego udziałem. Przyjemniej emerytury Ludo! i dziękuje za wszystko.
0
Abi chce grać więc odchodzi. Wielka szkoda... Miejmy nadzieję, że propozycja Barcelony czyli stanowisko w sztabie szkoleniowym będzie również dostępna za sezon albo dłużej. Dziękujemy za wszystko Eric!
0
Cóż wszystko się rozstrzygnie w Palau Blaugrana. Szykuje się emocjonujące starcie. Chłopaki nie mogą sobie pozwolić na taki zły początek jak miało to miejsce w tym spotkaniu.
0
V.V miał okazję wystąpić ostatni raz w derbach Barcelony m.in stąd pewnie założył opaskę kapitańską.
0
Kolejny dobry mecz Songa poza jedną stratą..
0
Girona minimalnie wygrała z drużyną Eusebio, ale jeżeli chcą grać w Primera Division to muszą prezentować się lepiej. Szkoda sytuacji Kiko i tego słupka.
0
Barca za czasów Radomira grała ciekawie. Puyol na prawej stronie był niesamowity.
W artykule jest mały błąd zamiast Atletico Madryt powinien być oczywiście Espanyol.
0
Pewnie znów Adriano na środku obrony. Mógłby kosztem Alby zagrać wreszcie na lewej flance.
0
Neymar, witamy w Barcelonie! Wreszcie teraz zarząd skupi się na zakupie stopera.
0
Brawo dla Bayernu. Byli zdeterminowani za te wszystkie finały. Robben chłopie graty! BVB nie ma czego się wstydzić dotarli do finału, a wiele osób ich skreślało.
0
Barca ma wielki szacunek do Santosu i bardzo dobrze postępuje. Teraz tylko czekać na oficjala. W niedzielę punkt 21 rozpoczyna się spotkanie Santosu przeciwko Flamengo, więc jeszcze trochę czasu poczekamy:)
0
Dobrze, że badania wypadły pomyślnie i Tito mógł normalnie pracować z zespołem. Kolejna dobra wiadomość..