DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo obszerny a zarazem ciekawy wywiad.
Miejmy nadzieję, że syn będzie grał jak najdłużej!
0
Mądre słowa Johana. Szacunek.
0
Świetna wiadomość. Być może jest w tym ziarno prawdy.
0
Zdecydowanie Abi 10. Fabs zawodnik spotkania i Alexis dobre zawody.
Oceny są adekwatne do gry.
0
Ogromna przewaga nad Espanyolem po zwycięstwie przeciwko Andreu. Młodzi grają jeszcze lepiej niż kilka miesięcy temu. Świetna passa. Gratulacje.
0
Świetna informacja. Widać, że chłopakom bardzo zależy. Zwłaszcza po powrocie Abiego kolejna motywacja tylko pochwalić.
0
Chłopak się marnuje. Przez brak regularnej gry nie ma możliwości rozwoju. Wypożyczenie to najlepsza opcja.
0
Jeżeli Villa nie wyjdzie od początku na PSG to będzie głupota. Nie po to siedział całe spotkanie przeciwko Mallorce na ławce.
0
Stanowcze nie. Alexis sam zadeklarował, że zostaje.
0
Ciekawe jaka para stoperów wyjdzie na spotkanie z PSG. Być może trójką w obronie to jest jakiś pomysł.
0
El Guaje powinien wyjść od początku w środę.
0
Świetny mecz Fabsa. Aż trudno uwierzyć, że dopiero skompletował pierwszego hat-tricka w karierze. Na pewno nie ostatniego.
0
To już robi się nudne..
0
Szansa na odblokowanie Alexisa może być właśnie dzisiaj..
0
Szansa na przełamanie. Deulofeu powinien zagrać z Mallorcą. Eusebio poradzi sobie bez niego.
0
Ciekawe jak będą wyglądały na żywo. Przecież to są tylko przedmeczowe. Zwłaszcza, że nie są aż takie złe...
0
Henry, Roni i Messi co to będzie za piękne spotkanie!
0
Na pewno wybierze kierunek Brytyjski. Barca musi dobrą kwotę za niego wyciągnąć..
0
Moreno to dobry młody stoper. Rafa ma rację, że poradziłby sobie w Barcelonie..
0
Obecnie podoba mi się jako trener. Swansea pod jego wodzą to ciekawy zespół.. grający fajną piłkę.
0
Mam nadzieję na wielką rotację. Przydał by się także odpoczynek dla podstawowych graczy.
0
Szczerze bardzo fajne te stroje. Jedyny minus to widać brak UNICEF, ale myślę, że to niedopatrzenie.
0
Widocznie los tak chciał. Mimo tego prędzej się spodziewam, że to Pique dostanie kartkę za głupotę niż poważny faul na przeciwniku.
0
Na spotkanie z Mallorcą liczę na występy młodych w szczególności Montoya.
0
Pewnie Leo będzie chciał zagrać w rewanżu i zrobi wszystko aby to zrealizować.
0
Alves zagrał świetne spotkanie jednak będzie ciężko w rewanżu.
0
Śmiać mi się chcę. Jak można tak zrównywać z błotem V.V.
Wiecie co to jest rykoszet. Po prostu był bezradny..
0
Nie ma co ryzykować. Raczej Cesc wejdzie za Leo niż Tello. Podoba mi się w tym spotkaniu Alexis.
0
Dołączam się do pytania.
Szkoda, że na Nsport będzie spotkanie Bayernu z Juve.
0
Stoperzy muszą mieć się na baczności. Ciekawe spotkanie się szykuje.Villa musi wyjść od początku nie ma bata:)