0

Bardzo obszerny a zarazem ciekawy wywiad.
Miejmy nadzieję, że syn będzie grał jak najdłużej!

0

Mądre słowa Johana. Szacunek.

0

Świetna wiadomość. Być może jest w tym ziarno prawdy.

0

Zdecydowanie Abi 10. Fabs zawodnik spotkania i Alexis dobre zawody.
Oceny są adekwatne do gry.

0

Ogromna przewaga nad Espanyolem po zwycięstwie przeciwko Andreu. Młodzi grają jeszcze lepiej niż kilka miesięcy temu. Świetna passa. Gratulacje.

0

Świetna informacja. Widać, że chłopakom bardzo zależy. Zwłaszcza po powrocie Abiego kolejna motywacja tylko pochwalić.

0

Chłopak się marnuje. Przez brak regularnej gry nie ma możliwości rozwoju. Wypożyczenie to najlepsza opcja.

0

Jeżeli Villa nie wyjdzie od początku na PSG to będzie głupota. Nie po to siedział całe spotkanie przeciwko Mallorce na ławce.

0

Stanowcze nie. Alexis sam zadeklarował, że zostaje.

0

Ciekawe jaka para stoperów wyjdzie na spotkanie z PSG. Być może trójką w obronie to jest jakiś pomysł.

0

El Guaje powinien wyjść od początku w środę.

0

Świetny mecz Fabsa. Aż trudno uwierzyć, że dopiero skompletował pierwszego hat-tricka w karierze. Na pewno nie ostatniego.

0

To już robi się nudne..

0

Szansa na odblokowanie Alexisa może być właśnie dzisiaj..

0

Szansa na przełamanie. Deulofeu powinien zagrać z Mallorcą. Eusebio poradzi sobie bez niego.

0

Ciekawe jak będą wyglądały na żywo. Przecież to są tylko przedmeczowe. Zwłaszcza, że nie są aż takie złe...

0

Henry, Roni i Messi co to będzie za piękne spotkanie!

0

Na pewno wybierze kierunek Brytyjski. Barca musi dobrą kwotę za niego wyciągnąć..

0

Moreno to dobry młody stoper. Rafa ma rację, że poradziłby sobie w Barcelonie..

0

Obecnie podoba mi się jako trener. Swansea pod jego wodzą to ciekawy zespół.. grający fajną piłkę.

0

Mam nadzieję na wielką rotację. Przydał by się także odpoczynek dla podstawowych graczy.

0

Szczerze bardzo fajne te stroje. Jedyny minus to widać brak UNICEF, ale myślę, że to niedopatrzenie.

0

Widocznie los tak chciał. Mimo tego prędzej się spodziewam, że to Pique dostanie kartkę za głupotę niż poważny faul na przeciwniku.

0

Na spotkanie z Mallorcą liczę na występy młodych w szczególności Montoya.

0

Pewnie Leo będzie chciał zagrać w rewanżu i zrobi wszystko aby to zrealizować.

0

Alves zagrał świetne spotkanie jednak będzie ciężko w rewanżu.

0

Śmiać mi się chcę. Jak można tak zrównywać z błotem V.V.
Wiecie co to jest rykoszet. Po prostu był bezradny..

0

Nie ma co ryzykować. Raczej Cesc wejdzie za Leo niż Tello. Podoba mi się w tym spotkaniu Alexis.

0

Dołączam się do pytania.
Szkoda, że na Nsport będzie spotkanie Bayernu z Juve.

0

Stoperzy muszą mieć się na baczności. Ciekawe spotkanie się szykuje.Villa musi wyjść od początku nie ma bata:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?