0

Wiedziałem, że Sergio powie coś w tym stylu, ale to normalny odruch. Jedynym piłkarzem Realu do którego mam szacunek i którego lubię jest Iker..

0

Ciekawie się robi. Mam nadzieję, że nie sprzedadzą El Guaje!

0

Uwielbiam czytać wywiady z Johanem.. Ten także był ciekawy chociaż nie ze wszystkim się zgodzę, ale z całym szacunkiem wszytko co powiedział o Mou jest prawdziwe..

0

Brawo ladies :)

0

Wreszcie mądrze postępują. Myślałem, że nigdy to nie nastąpi. Dzięki Bogu:)

0

Być może TVP pokaże rewanż Barcy z PSG, bo jak się nie mylę grają 10 kwietnia.

0

Szykuje się ciekawe spotkanie. Zobaczymy na kogo postawi VDB w bramce może V.V dostanie szansę pod nieobecność Ikera. Oby tylko obyło się bez żadnych kontuzji w takich spotkaniach o to wręcz nie trudno..

0

Chociaż teraz Adriano ma kontuzję to jest szansa dla Montoyi, ale ten chłopak potrzebuje gry jeżeli chcę pojechać na MŚ z kadrą Hiszpanii. Najlepsze jednak było by wypożyczenie.

0

Niestety, ale takie są realia. Mam nadzieję jednak, że nie zagra.

0

Dobry obrońca stylem przypomina Abiego. Kiedyś też grywał na bokach obrony od jakiegoś czasu stał się stoperem. Obserwuje Toulouse od dwóch lat i mają naprawdę utalentowanych graczy. Przykładem może być chociażby Sissoko, który robi furorę w Newcastle..

0

Bez przesady. Sanchez nadal nie może się oswoić ze strzelaniem, ale rozegrał dobre zawody. Pokazywał się na pozycje partnerom, podawał i próbował swoich akcji..

0

Świetny mecz zarówno Davida jak i Messiego. O Alexisie nie można zapomnieć mimo tej sytuacji po której mógł wpisać się na listę strzelców to rozegrał dobre zawody..

0

Pełne spotkanie w wykonaniu Villi. Pewniak na PSG obok Messiego.

0

Navarro od jakiegoś czasu ma świetna formę. Tomić też ładnie 19 pkt z ławki.

0

Bartra powinien dostać szansę nie koniecznie od początku, ale kilka minut jak najbardziej.

0

Dobrze by było jakby w ogóle Rivaldo objął jakieś stanowisko w Barcelonie. W wydaniu trenera mógłby się sprawdzić..

0

Szkoda tej sytuacji Dongou z 50 minuty myślałem, że już będzie bramka..

0

Większość z tych kontuzji pamiętam ponieważ już długo mam okazję podziwiać Blaugranę. Carles to prawdziwy walczak na boisku i po zanim..

0

Wiadomo było od początku. Po prostu zawsze będzie coś się działo. Agent Sancheza chyba rozwiał wątpliwości dotyczące przyszłości jego klienta..

0

Puyol to wytrzyma walczak!

0

Masip ma szansę na pełne spotkanie w drużynie Eusebio..

0

Nie przesadzał bym z takim stwierdzeniem. Na pewno Song nie odejdzie. Montoya najwyżej wypożyczenie. Myślę, że to plotki jakich mało. Trudno to powiedzieć, ale prędzej bym się spodziewał odejścia Villi niż Sancheza..

0

Oceny dobre, ale Pique przynajmniej 6,5. Szczerze dla mnie zagrał najlepsze spotkanie ze wszystkich trzech stoperów, którzy wystąpili.

0

Świetny artykuł. Z przyjemnością się go czyta.

0

Rewanż 10 kwietnia mam nadzieję, że zapuszczą w TVP1.

0

Bayern jest w gazie mimo iż ostatni mecz z Arsenalem był słaby...

0

Obecnie nie chciałbym trafić na PSG czy Bayern. Reszta jest mi obojętna. Juve to mocny zespół, którego darzę ogromnym szacunkiem. Mimo wszystko myślę, że chłopaki dali by radę..

0

Sergio zdecydowanie obecnie przewyższa wszystkich na swojej pozycji..

0

To spotkanie pokazało ile może dać El Guaje!

0

Bez niespodzianki zasłużyli sobie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?