0

Świetny gracz. Kiedy odchodził z Barcy do Interu myślałem, że już słuch o nim zaginie, ale się pomyliłem:)

0

Wydaję mi się, że Navarro zagra to twardy zawodnik..

0

Świetne spotkanie. Brawo dla naszych chłopaków. Lorbek mistrzu!

0

Mam nadzieję, że wszystko zostanie tak jak jest, bo klimat GD to godziny wieczorne 22..

0

Bardzo wyczerpująca konferencja Alby. Na temat Messiego wypowiada się w samych superlatywach nic w tym dziwnego przecież to jest znakomitym piłkarzem, świetnym kolegą i człowiekiem, który wiele jeszcze osiągnie..

0

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Dzięki za info.

0

Oby tylko przez tą pracowitość i przemęczenie spotkaniami przypadkiem nie dostał jakiegoś urazu. Zdecydowanie powinien odpocząć.

0

Będzie bardzo trudno go ściągnąć, ale Zubi na pewno spróbuje. Wspaniały zawodnik byłby kapitalnym wzmocnieniem..

0

Mundo Deportivo podaje, że dopiero w Marcu..

0

Magik! Roni wróć do nas jak Henry do Arsenalu:)

0

Jeżeli odejdzie to wybierze kierunek Angielski więc to mało prawdopodobne żeby przeszedł do Atletico.

0

Nie spodziewałem się, że doczekam się takich słów od Zlatana. Wreszcie jakaś pochwała z jego strony..

0

Jest potwierdzenie na które niewątpliwie wszyscy czekaliśmy..

0

Mam nadzieję, że obecna sytuacja przynajmniej trochę się poprawi i będzie dostawał więcej minut gry. Wrócił po ciężkiej kontuzji i chwała za taką postawę. Kapitalny piłkarz i człowiek. Nie mogę uwierzyć co się działo kiedy rozgrywał pierwszy sezon a obecnie. Powoli wielki powrót do formy. El Guaje!

0

@Mierzyk21012
Atletico nie Athletico..

0

Faktem jest, że Messi dawno nie strzelił na Mestalla jednak wczoraj to się udało. Dla niego nie ma granic..

0

Mecz był ciężki i wyczerpujący. Remis jest sprawiedliwy.
Spokojnie to jest dobry wynik. Szczególnie po batalii z Realem i wykończeniu fizycznym..
V.V świetna parada, która według mnie powinna być zapamiętana na długo, ale miał refleks 2x!

0

V.V parada kolejki. Chłop uratował nam punkt..

0

Mam nadzieję na sprawiedliwość u boku Gonzáleza w dzisiejszym spotkaniu..

0

Bardzo dobre oceny. Dla mnie Alexis zagrał lepiej niż Pedro..

0

Mam nadzieję, że wybierze inny kierunek niż Arsenal..

0

Po co Callejón kłamie. Jego słowa nie pokrywają się z istotnymi faktami. Autobus Barcelony wyruszył 45 minut po spotkaniu..

0

Mam nadzieje, że VDB wystawi Villę od początku. Oby wszyscy gracze wrócili zdrowi nie chcę przeżywać kolejnych informacji o kontuzji..

0

Bardzo dobrze. Tam przynajmniej będzie miał szansę gry i normalnego rozwoju. Ajax ma podobną filozofię do młodych graczy więc to powinno mu wyjść na dobre..

0

Faktem jest, że kibice Realu na stadionie zachowali się skandalicznie w stosunku do Alvesa wykrzykując rasistowskie podteksty..

0

Roura już kiedyś wygrał 6:3 w Madrycie :)

0

Mimo wszystko to Barcelona się zgodziła, ale i tak GD nie odbędzie się w piątek.. Bardzo dobrze.

0

Ciekawe na ile minut wejdzie Villa, bo pewnie nie mam co się łudzić, że wyjdzie od początku..

0

22 lata związane z Barceloną. Świetny lekarz i człowiek niech spoczywa w pokoju..

0

Graty El Guaje! Mam nadzieję, że syn będzie kiedyś podziwiał ojca jeszcze w barwach Blaugrany..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?