DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetny gracz. Kiedy odchodził z Barcy do Interu myślałem, że już słuch o nim zaginie, ale się pomyliłem:)
0
Wydaję mi się, że Navarro zagra to twardy zawodnik..
0
Świetne spotkanie. Brawo dla naszych chłopaków. Lorbek mistrzu!
0
Mam nadzieję, że wszystko zostanie tak jak jest, bo klimat GD to godziny wieczorne 22..
0
Bardzo wyczerpująca konferencja Alby. Na temat Messiego wypowiada się w samych superlatywach nic w tym dziwnego przecież to jest znakomitym piłkarzem, świetnym kolegą i człowiekiem, który wiele jeszcze osiągnie..
0
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Dzięki za info.
0
Oby tylko przez tą pracowitość i przemęczenie spotkaniami przypadkiem nie dostał jakiegoś urazu. Zdecydowanie powinien odpocząć.
0
Będzie bardzo trudno go ściągnąć, ale Zubi na pewno spróbuje. Wspaniały zawodnik byłby kapitalnym wzmocnieniem..
0
Mundo Deportivo podaje, że dopiero w Marcu..
0
Magik! Roni wróć do nas jak Henry do Arsenalu:)
0
Jeżeli odejdzie to wybierze kierunek Angielski więc to mało prawdopodobne żeby przeszedł do Atletico.
0
Nie spodziewałem się, że doczekam się takich słów od Zlatana. Wreszcie jakaś pochwała z jego strony..
0
Jest potwierdzenie na które niewątpliwie wszyscy czekaliśmy..
0
Mam nadzieję, że obecna sytuacja przynajmniej trochę się poprawi i będzie dostawał więcej minut gry. Wrócił po ciężkiej kontuzji i chwała za taką postawę. Kapitalny piłkarz i człowiek. Nie mogę uwierzyć co się działo kiedy rozgrywał pierwszy sezon a obecnie. Powoli wielki powrót do formy. El Guaje!
0
@Mierzyk21012
Atletico nie Athletico..
0
Faktem jest, że Messi dawno nie strzelił na Mestalla jednak wczoraj to się udało. Dla niego nie ma granic..
0
Mecz był ciężki i wyczerpujący. Remis jest sprawiedliwy.
Spokojnie to jest dobry wynik. Szczególnie po batalii z Realem i wykończeniu fizycznym..
V.V świetna parada, która według mnie powinna być zapamiętana na długo, ale miał refleks 2x!
0
V.V parada kolejki. Chłop uratował nam punkt..
0
Mam nadzieję na sprawiedliwość u boku Gonzáleza w dzisiejszym spotkaniu..
0
Bardzo dobre oceny. Dla mnie Alexis zagrał lepiej niż Pedro..
0
Mam nadzieję, że wybierze inny kierunek niż Arsenal..
0
Po co Callejón kłamie. Jego słowa nie pokrywają się z istotnymi faktami. Autobus Barcelony wyruszył 45 minut po spotkaniu..
0
Mam nadzieje, że VDB wystawi Villę od początku. Oby wszyscy gracze wrócili zdrowi nie chcę przeżywać kolejnych informacji o kontuzji..
0
Bardzo dobrze. Tam przynajmniej będzie miał szansę gry i normalnego rozwoju. Ajax ma podobną filozofię do młodych graczy więc to powinno mu wyjść na dobre..
0
Faktem jest, że kibice Realu na stadionie zachowali się skandalicznie w stosunku do Alvesa wykrzykując rasistowskie podteksty..
0
Roura już kiedyś wygrał 6:3 w Madrycie :)
0
Mimo wszystko to Barcelona się zgodziła, ale i tak GD nie odbędzie się w piątek.. Bardzo dobrze.
0
Ciekawe na ile minut wejdzie Villa, bo pewnie nie mam co się łudzić, że wyjdzie od początku..
0
22 lata związane z Barceloną. Świetny lekarz i człowiek niech spoczywa w pokoju..
0
Graty El Guaje! Mam nadzieję, że syn będzie kiedyś podziwiał ojca jeszcze w barwach Blaugrany..