DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sergio 14. Brawo wreszcie docenili chłopaka.
0
Jeżeli odejdzie to właśnie do Anglii. Mam nadzieję, że to będzie klub z Anfield. Nie zniosę Arsenalu czy Chelsea..
0
Jordi wpasował się do zespołu bardzo szybko. Przecież tutaj się wychował..
0
Przyjdzie czas a Dani powróci do dawnej formy. Ciekawe jest ostatnie zdanie może będzie chciał pójść w ślady kolegów:)
0
Miałem okazję zadać pytanie do Javiera. Fajna to była sprawa..
0
Jak najbardziej, bo Valencia to dobry klub i będzie mógł powrócić do formy..
Mimo tego mam nadzieję, że w grę wchodzi tylko wypożyczenie.
0
Zdecydowanie przesadził, ale miał ku temu podstawy. Sędzia zachował się karygodnie nie powinno być czwartej bramki dla Girony..
0
Świetne podsumowanie. Dobra robota Looky!
0
Świetna wiadomość. Po karierze mam nadzieję, że dostanie jakąś posadę..
0
To było piękne spotkanie na Stadio Olimpico. Roma przerwała passę Milanu, ale świetnie zagrał atak drużyny Zemana. Lamela, Totti nie co gorzej obrona. Brawa także dla Bojana za bramkę..
0
Jeżeli już niestety Villa miał by odejść z Barcy to w lecie za odpowiednią kwotę, ale mam nadzieję, że tak się nie stanie..
0
Alves trochę w drugiej połowie poprawił swoją grę..
Szkoda tego straconego gola, ale Tello zrobił wejście niesamowity chłopak.
0
Piękny gest, ale pewnie nie wszyscy zawodnicy..
0
Przynajmniej może Dani jutro zaliczy dobry występ..
0
Za przeproszeniem zajebisty filmik!
0
Szczerze po takich słowach jestem spokojny o wynik jednak nie będzie łatwo, bo Valladolid bądź co bądź jest na dziesiątym miejscu w lidze. Szacunek do rywala przede wszystkim. Mimo wszystko obstawiam 0-3 :)
0
Ciekawy pomysł ze strony Alexa, ale jak jego sześcioletni synek chcę grać w Piłkę to czemu nie..
0
Zanim się obejrzymy Tito znów zasiądzie na ławce. Spokojnie..
0
Nie łudziłem się, że Alex wygra, ale widać, że jest jednym z najlepszych graczy w Afryce. Brawo Yaya za wygraną!
0
Granada nie oszukujmy się ma nikłe szanse na jakiekolwiek pozyskanie Roberto..
0
Tak, Fabs to Katalończyk..
0
Wspaniała wiadomość, dzięki Bogu..
0
Nie warto ryzykować nawet drobnych urazów. Szkoda szczególnie Adriano ostatnio ma zajebisty progres formy..
0
Trzeba być dobrej myśli. Podobno operacja już się zakończyła.
0
Na pewno nie trzeba lekceważyć Milanu. Mimo wszystko jednak chciałem na nich trafić..
Szykują się bardzo ciekawe mecze! Czyżby żadnego zespołu z Anglii nie było w ćwierćfinale a może to Real pożegna się w 1/8..
0
Już raz zastępował Tito więc teraz tym bardziej sobie poradzi:)
0
Miałem nadzieję, że nowotwór już nie powróci a jednak..
Trzymaj się trenerze!
0
Smutna wiadomość jutro losowanie 1/8 LM i operacja Tito stres w całym dniu..
0
Mam nadzieję, że to plotki albo żeby negocjacje spaliły się na panewce.. Nie wyobrażam sobie odejścia El Guaje..
0
Świetna wiadomość teraz tylko czekać na oficjalny komunikat..