0

Sergio 14. Brawo wreszcie docenili chłopaka.

0

Jeżeli odejdzie to właśnie do Anglii. Mam nadzieję, że to będzie klub z Anfield. Nie zniosę Arsenalu czy Chelsea..

0

Jordi wpasował się do zespołu bardzo szybko. Przecież tutaj się wychował..

0

Przyjdzie czas a Dani powróci do dawnej formy. Ciekawe jest ostatnie zdanie może będzie chciał pójść w ślady kolegów:)

0

Miałem okazję zadać pytanie do Javiera. Fajna to była sprawa..

0

Jak najbardziej, bo Valencia to dobry klub i będzie mógł powrócić do formy..
Mimo tego mam nadzieję, że w grę wchodzi tylko wypożyczenie.

0

Zdecydowanie przesadził, ale miał ku temu podstawy. Sędzia zachował się karygodnie nie powinno być czwartej bramki dla Girony..

0

Świetne podsumowanie. Dobra robota Looky!

0

Świetna wiadomość. Po karierze mam nadzieję, że dostanie jakąś posadę..

0

To było piękne spotkanie na Stadio Olimpico. Roma przerwała passę Milanu, ale świetnie zagrał atak drużyny Zemana. Lamela, Totti nie co gorzej obrona. Brawa także dla Bojana za bramkę..

0

Jeżeli już niestety Villa miał by odejść z Barcy to w lecie za odpowiednią kwotę, ale mam nadzieję, że tak się nie stanie..

0

Alves trochę w drugiej połowie poprawił swoją grę..
Szkoda tego straconego gola, ale Tello zrobił wejście niesamowity chłopak.

0

Piękny gest, ale pewnie nie wszyscy zawodnicy..

0

Przynajmniej może Dani jutro zaliczy dobry występ..

0

Za przeproszeniem zajebisty filmik!

0

Szczerze po takich słowach jestem spokojny o wynik jednak nie będzie łatwo, bo Valladolid bądź co bądź jest na dziesiątym miejscu w lidze. Szacunek do rywala przede wszystkim. Mimo wszystko obstawiam 0-3 :)

0

Ciekawy pomysł ze strony Alexa, ale jak jego sześcioletni synek chcę grać w Piłkę to czemu nie..

0

Zanim się obejrzymy Tito znów zasiądzie na ławce. Spokojnie..

0

Nie łudziłem się, że Alex wygra, ale widać, że jest jednym z najlepszych graczy w Afryce. Brawo Yaya za wygraną!

0

Granada nie oszukujmy się ma nikłe szanse na jakiekolwiek pozyskanie Roberto..

0

Tak, Fabs to Katalończyk..

0

Wspaniała wiadomość, dzięki Bogu..

0

Nie warto ryzykować nawet drobnych urazów. Szkoda szczególnie Adriano ostatnio ma zajebisty progres formy..

0

Trzeba być dobrej myśli. Podobno operacja już się zakończyła.

0

Na pewno nie trzeba lekceważyć Milanu. Mimo wszystko jednak chciałem na nich trafić..
Szykują się bardzo ciekawe mecze! Czyżby żadnego zespołu z Anglii nie było w ćwierćfinale a może to Real pożegna się w 1/8..

0

Już raz zastępował Tito więc teraz tym bardziej sobie poradzi:)

0

Miałem nadzieję, że nowotwór już nie powróci a jednak..
Trzymaj się trenerze!

0

Smutna wiadomość jutro losowanie 1/8 LM i operacja Tito stres w całym dniu..

0

Mam nadzieję, że to plotki albo żeby negocjacje spaliły się na panewce.. Nie wyobrażam sobie odejścia El Guaje..

0

Świetna wiadomość teraz tylko czekać na oficjalny komunikat..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?