0

Lilian byłeś piłkarzem, którego zawsze ceniłem w układance Rijkaarda..

0

Bardzo dobry szkoleniowiec. Szczerze chciałbym aby to Benfica zagrała w 1/8..

0

Z całym szacunkiem, ale cóż Romek widać, że kasa to nie wszystko..

0

Mam nadzieję, że ten chłopak złapie odpowiedni rytm i zacznie grać na swoim poziomie..

0

Ten Bask to jest bardzo dobra opcja, ale czy on jest na gwałt potrzebny.. nie.
Myślę, że odejdzie do Włoch Juve albo do Anglii..

0

Nie będzie raczej żadnego problemu. Mam nadzieję, że Deulofeu zostanie..

0

Valencia zatrudniła byłego trenera Villarrealu Valverde. Robi się ciekawie..

0

Dobrze postąpili. Dużo podstawowych graczy odpocznie na ciężko zapowiadające się spotkanie z Betisem w niedzielę..

0

Życzę jeszcze wielu lat w barwach Barcy..

0

Rozwad kawał dobrej roboty. Miło się czytało..

0

karci0
Słuszna uwaga, ale mam nadzieję, że Real trafi gorzej i według tradycji odpadnie w 1/8..

0

Moen a to ci dopiero.. Ciekawe czy w tym spotkaniu padnie wysoki wynik.

0

Ciekawy wywiad. Zubi mądrze prawi. Nie komentuje tego co dzieje się w Madrycie..
Tak na inny temat Villa obchodzi dzisiaj 30 urodziny!

0

Sandro ma głowę na karku wypożyczając Araujo na dwa sezony z Boca..

0

Przyjdzie czas a chłopak będzie szalał w Europie..

0

Skrzydła obrony są zabójcze lewa Alba prawa Dani :)

0

W odpowiednim rytmie sezonu będzie bardzo ciężko jest jeszcze wiele spotkań do rozegrania jednak chłopaki dadzą radę..

0

Racja. Chłopaki są skupieni na każdym spotkaniu więc nie patrzą zbytnio na poczynania rywali..

0

Dobrze, że Lahoz zaliczył tą bramkę jako trafienie Messiego a nie samobój Amorebiety Dzięki niej przybliżył się do Mullera i odskoczył w tabeli strzelców..

0

Z całym szacunkiem, ale Ramos chyba głowy zapomniał..

0

Swansea może się podobać. Pablo i spółka robią wrażenie..

0

Pamiętam debiut Giovanniego wtedy myślałem, że zrobi karierę w Barcelonie a teraz... Ach szkoda.

0

Ładna fantazja..

0

Odważna wypowiedz Johana. Mimo wszystko trudno się z tym nie zgodzić. Ogólnie lepiej by było dla ligi gdyby Mou ją opuścił..

0

Także nie zgadzam się z oceną dla Deulofeu. Zagrał kilka minut miał dużo przebłysków w grze. Skupiał na sobie uwagę obrońców przeciwnika. Zasługuje na więcej niż 2..

0

Szczerze po pierwszym meczu nie spodziewałem się tak dobrego rewanżu w wykonaniu ekipy Pascuala. Brawo!

0

Trochę szacunku. To jest przede wszystkim kapitan drużyny z Bilbao. Niewątpliwie dla nich jest to osłabieniem. Ciekawe kto zagra na prawej stronie. Mam nadzieję, że nasz atak będzie m.in mógł to wykorzystać..

0

Odważna wypowiedz Pana Lattek'a..
Być może tak będzie, że Blaugrana znajdzie się w finale Ligi Mistrzów i będzie go w stanie wygrać. Trzeba patrzeć w teraźniejszość a nie wybiegać w przyszłość. Wszystko przyjdzie z czasem każde spotkanie jest ważne..

0

Słuszna uwaga. Abi już powoli oswaja się z grą niedługo może powróci. Ależ to jest świetny moment tego filmiku..

0

Falcao albo Stoch.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?