DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lilian byłeś piłkarzem, którego zawsze ceniłem w układance Rijkaarda..
0
Bardzo dobry szkoleniowiec. Szczerze chciałbym aby to Benfica zagrała w 1/8..
0
Z całym szacunkiem, ale cóż Romek widać, że kasa to nie wszystko..
0
Mam nadzieję, że ten chłopak złapie odpowiedni rytm i zacznie grać na swoim poziomie..
0
Ten Bask to jest bardzo dobra opcja, ale czy on jest na gwałt potrzebny.. nie.
Myślę, że odejdzie do Włoch Juve albo do Anglii..
0
Nie będzie raczej żadnego problemu. Mam nadzieję, że Deulofeu zostanie..
0
Valencia zatrudniła byłego trenera Villarrealu Valverde. Robi się ciekawie..
0
Dobrze postąpili. Dużo podstawowych graczy odpocznie na ciężko zapowiadające się spotkanie z Betisem w niedzielę..
0
Życzę jeszcze wielu lat w barwach Barcy..
0
Rozwad kawał dobrej roboty. Miło się czytało..
0
karci0
Słuszna uwaga, ale mam nadzieję, że Real trafi gorzej i według tradycji odpadnie w 1/8..
0
Moen a to ci dopiero.. Ciekawe czy w tym spotkaniu padnie wysoki wynik.
0
Ciekawy wywiad. Zubi mądrze prawi. Nie komentuje tego co dzieje się w Madrycie..
Tak na inny temat Villa obchodzi dzisiaj 30 urodziny!
0
Sandro ma głowę na karku wypożyczając Araujo na dwa sezony z Boca..
0
Przyjdzie czas a chłopak będzie szalał w Europie..
0
Skrzydła obrony są zabójcze lewa Alba prawa Dani :)
0
W odpowiednim rytmie sezonu będzie bardzo ciężko jest jeszcze wiele spotkań do rozegrania jednak chłopaki dadzą radę..
0
Racja. Chłopaki są skupieni na każdym spotkaniu więc nie patrzą zbytnio na poczynania rywali..
0
Dobrze, że Lahoz zaliczył tą bramkę jako trafienie Messiego a nie samobój Amorebiety Dzięki niej przybliżył się do Mullera i odskoczył w tabeli strzelców..
0
Z całym szacunkiem, ale Ramos chyba głowy zapomniał..
0
Swansea może się podobać. Pablo i spółka robią wrażenie..
0
Pamiętam debiut Giovanniego wtedy myślałem, że zrobi karierę w Barcelonie a teraz... Ach szkoda.
0
Ładna fantazja..
0
Odważna wypowiedz Johana. Mimo wszystko trudno się z tym nie zgodzić. Ogólnie lepiej by było dla ligi gdyby Mou ją opuścił..
0
Także nie zgadzam się z oceną dla Deulofeu. Zagrał kilka minut miał dużo przebłysków w grze. Skupiał na sobie uwagę obrońców przeciwnika. Zasługuje na więcej niż 2..
0
Szczerze po pierwszym meczu nie spodziewałem się tak dobrego rewanżu w wykonaniu ekipy Pascuala. Brawo!
0
Trochę szacunku. To jest przede wszystkim kapitan drużyny z Bilbao. Niewątpliwie dla nich jest to osłabieniem. Ciekawe kto zagra na prawej stronie. Mam nadzieję, że nasz atak będzie m.in mógł to wykorzystać..
0
Odważna wypowiedz Pana Lattek'a..
Być może tak będzie, że Blaugrana znajdzie się w finale Ligi Mistrzów i będzie go w stanie wygrać. Trzeba patrzeć w teraźniejszość a nie wybiegać w przyszłość. Wszystko przyjdzie z czasem każde spotkanie jest ważne..
0
Słuszna uwaga. Abi już powoli oswaja się z grą niedługo może powróci. Ależ to jest świetny moment tego filmiku..
0
Falcao albo Stoch.