DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poza tematem Oficjalnie: Qatar Airways na koszulkach od sezonu 2013/2014.. Wolę to niż Foundation..
0
Mini Estadi nie będzie.. Dla mnie to nie do wiary, bo Camp Nou jest jedyne w swoim rodzaju i potrzebuję remontu..
0
Lepsze niż Qatar Foundation. Wole te linie lotnicze Qataru..
0
Nieźle się zapowiada. Szczególne brawa należą się Xaviemu Pascualowi..
0
Trening pełen śmiechu jednak Alves najlepszy od razu wykonywał ćwiczenia regenarycjne na siłowni..
0
''Jest wielkim kapitanem i zawsze nim dla mnie był.'' Racja Gerard Puyi jest jedyny w swoim rodzaju walczak po prostu. Czekamy na niego..
0
No kur**a masakra. Niestety inaczej nie dało się tego opisać. Chłopak wracał powoli do formy już myślałem, że będzie tylko lepiej a tutaj taka kontuzja.. Wracaj do zdrowia!
0
Neymar jest młody jeszcze wiele lat kariery przed tym chłopakiem. Być może kiedyś dogoni Messiego i Cr..
0
Dobrze by było jakby wrócił pod koniec tego miesiąca jednak wolałbym aby był w pełni zdrowy. Na pewno będzie zmotywowany jak nigdy..
Czekamy na Ciebie!
0
Ciekawy i wciągający artykuł więcej takich..
Brawa dla Autora!
0
Dobrze, że Xavi nie został powołany i Del Bosque go oszczędził..
0
Oceny adekwatne do gry. Szczególnie Dani 20 strat to już napastnicy więcej się w obronie starają. Kolejne przeciętne spotkanie..
0
Szykują się ciekawe mecze.
Mam nadzieję, że Montoya dostanie kilka minut od Del Bosque..
0
Z biegiem czasu odzyska formę. Dobrze, że już fizycznie czuje się dobrze. Mam nadzieję, że kiedy Pique powrócił nasza obrona będzie wyglądała lepiej..
0
Szczere gratulacje!
Po tej sytuacji mam wątpliwości kto dostanie ZP Messi czy Don Andres:)
0
Czuję w powietrzu świetny występ La Pulgi..
0
Jeden z moich ulubionych pomocników niegdyś grających w barwach Blaugrany. Ach jakie rzuty wolne miał Deco:)
0
Jeżeli Alex nie zdoła się wykurować na Saragossę to już wolę JDS na DM niż Xaviego..
0
We wczorajszym spotkaniu było widać, że Tello się starał, ale w niektórych sytuacjach podejmował takie decyzje, które wynikają z braku doświadczenia. Mimo tego zagrał bardzo dobre zawody..
0
Po prostu znowu zaczynają się towarzyskie spotkania reprezentacji. Mam nadzieję, że każdy kto został powołany wróci zdrowy, bo kolejnej kontuzji nie zniosę..
0
Po prostu stało się.. Przynajmniej się chłopak wykartkuje..
0
Alexis naprawdę dał dobrą zmianę. Jestem ciekawy jak to będzie kiedy Cuenca wróci. Wtedy będzie rywalizacja..
0
Dobry skład. Życzę dobrego spotkania..
0
Mam nadzieję, że jubileusz będzie udany. Zawsze był chętny do gry taki zawodnik to skarb..
0
Dziękujemy.
Blaugrana!
0
Dobry skład tylko Fabsa w miejsce Xaviego i w wyjściowym Don Andres..
0
Mam nadzieję, że Alberto zostanie wykupiony z Sevilli..
0
Kapitalny artykuł! Przyjemnie się go czytało. Piąteczka dla Autora..
0
Szczerze nie było by niespodzianki jak Messi by dostał czwartą Złotą Piłkę..
0
Chłopie jakim ty byłeś geniuszem pola karnego..