0

Poza tematem Oficjalnie: Qatar Airways na koszulkach od sezonu 2013/2014.. Wolę to niż Foundation..

0

Mini Estadi nie będzie.. Dla mnie to nie do wiary, bo Camp Nou jest jedyne w swoim rodzaju i potrzebuję remontu..

0

Lepsze niż Qatar Foundation. Wole te linie lotnicze Qataru..

0

Nieźle się zapowiada. Szczególne brawa należą się Xaviemu Pascualowi..

0

Trening pełen śmiechu jednak Alves najlepszy od razu wykonywał ćwiczenia regenarycjne na siłowni..

0

''Jest wielkim kapitanem i zawsze nim dla mnie był.'' Racja Gerard Puyi jest jedyny w swoim rodzaju walczak po prostu. Czekamy na niego..

0

No kur**a masakra. Niestety inaczej nie dało się tego opisać. Chłopak wracał powoli do formy już myślałem, że będzie tylko lepiej a tutaj taka kontuzja.. Wracaj do zdrowia!

0

Neymar jest młody jeszcze wiele lat kariery przed tym chłopakiem. Być może kiedyś dogoni Messiego i Cr..

0

Dobrze by było jakby wrócił pod koniec tego miesiąca jednak wolałbym aby był w pełni zdrowy. Na pewno będzie zmotywowany jak nigdy..
Czekamy na Ciebie!

0

Ciekawy i wciągający artykuł więcej takich..
Brawa dla Autora!

0

Dobrze, że Xavi nie został powołany i Del Bosque go oszczędził..

0

Oceny adekwatne do gry. Szczególnie Dani 20 strat to już napastnicy więcej się w obronie starają. Kolejne przeciętne spotkanie..

0

Szykują się ciekawe mecze.
Mam nadzieję, że Montoya dostanie kilka minut od Del Bosque..

0

Z biegiem czasu odzyska formę. Dobrze, że już fizycznie czuje się dobrze. Mam nadzieję, że kiedy Pique powrócił nasza obrona będzie wyglądała lepiej..

0

Szczere gratulacje!
Po tej sytuacji mam wątpliwości kto dostanie ZP Messi czy Don Andres:)

0

Czuję w powietrzu świetny występ La Pulgi..

0

Jeden z moich ulubionych pomocników niegdyś grających w barwach Blaugrany. Ach jakie rzuty wolne miał Deco:)

0

Jeżeli Alex nie zdoła się wykurować na Saragossę to już wolę JDS na DM niż Xaviego..

0

We wczorajszym spotkaniu było widać, że Tello się starał, ale w niektórych sytuacjach podejmował takie decyzje, które wynikają z braku doświadczenia. Mimo tego zagrał bardzo dobre zawody..

0

Po prostu znowu zaczynają się towarzyskie spotkania reprezentacji. Mam nadzieję, że każdy kto został powołany wróci zdrowy, bo kolejnej kontuzji nie zniosę..

0

Po prostu stało się.. Przynajmniej się chłopak wykartkuje..

0

Alexis naprawdę dał dobrą zmianę. Jestem ciekawy jak to będzie kiedy Cuenca wróci. Wtedy będzie rywalizacja..

0

Dobry skład. Życzę dobrego spotkania..

0

Mam nadzieję, że jubileusz będzie udany. Zawsze był chętny do gry taki zawodnik to skarb..

0

Dziękujemy.
Blaugrana!

0

Dobry skład tylko Fabsa w miejsce Xaviego i w wyjściowym Don Andres..

0

Mam nadzieję, że Alberto zostanie wykupiony z Sevilli..

0

Kapitalny artykuł! Przyjemnie się go czytało. Piąteczka dla Autora..

0

Szczerze nie było by niespodzianki jak Messi by dostał czwartą Złotą Piłkę..

0

Chłopie jakim ty byłeś geniuszem pola karnego..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?