0

Kurde szkoda tego spotkania. Byli tak blisko, ale środkowi defensorzy zawiedli..

0

Ganso już poszedł to i na Neymara przyjdzie czas..

0

Było by świetnie gdyby Bartra zagrał..

0

Mecz z Rayo może się ułoży po naszej myśli, ale trzeba być skoncentrowanym, bo będzie ciężko.
Szczególnie nasza obrona. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie para Bartra-Song a na DM tradycyjnie Sergio..

0

Zasługują na to za całokształt.
Wielkie Brawa!

0

Cieszy powołanie Alvesa, ale myślę, że nie zagra od początku..

0

Szczególnie przypadało mi do gustu spotkanie Szachtara z Chelsea. Mimo tego prawdziwym smakiem było zwycięstwo Borussii i gol Lewandowskiego..

0

Dwa lata spędzone przez Maxwella dobrze wspominam. Zawsze był gotowy do gry mimo iż był przeważnie tylko zmiennikiem.
Słowa dotyczące Neymara są bardzo prawdopodobne. Mam nadzieję, że kiedyś zagra dla Dumy Katalonii..

0

W każdym meczu kibicom zapewne towarzyszą wielkie emocje. Wątpię aby mieli czas m.in świecić laserami itd..

0

Niezła gadka. Szczerze mówiąc ciekawe ile za coś takiego dostał..

0

To bardzo dobre info, że Alves wraca do treningów z zespołem.
Mam nadzieję, że powróci do formy jednak na mecz z Rayo może wystąpić Montoya dla którego może to być kolejne dobre spotkanie..

0

Ciekawy pomysł. Buty w których teraz Leo gra wyglądają świetnie. Strach pomyśleć jak będą wyglądały nowe..

0

Oby żaden zawodnik pod nieobecność spowodowaną wyjazdami na spotkania reprezentacji nie wrócił z jakimś urazem..

0

Pięknie by było znowu zawitać w Finale na Wembley...

0

Szkoda, że kara została podtrzymana. W tej sytuacji mam nadzieję na występ Bartry..

0

Mam nadzieję, że klub zdecyduje się złożyć pozew..

0

Na pewno to jakaś bzdura. W ten sposób myślę, że taksówkarz się ośmieszył. Skąd wiadomo, że akurat portfel leżał na fotelu pasażera jednak niby po co Martin miał by coś takiego robić to w ogóle śmieszne..

0

Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Bartry. Wymarzony debiut dla tego chłopaka. Miałem wrażenie, że zagrał wczoraj najlepiej z całego bloku obronnego..

0

Wreszcie przebili ten szkocki mur!
Brawo Barca! świetnie Alba.
Także bardzo dobry mecz Bartry z drugiej strony lepsza postawa niż Mascherano..

0

Brawo Tito! Bartra w pierwszym składzie. Mam nadzieję na dobre spotkanie w jego wykonianiu..

0

Pamiętam to spotkanie. Wtedy wygraliśmy tylko 2-3. Para Messi-Henry-Roni to była sielanka..
Na pewno Celtic dzisiaj zagra odważnie przecież Brown wie podobno jak zagrać z Blaugraną. Liczę na dobre spotkanie, ale jeżeli faktycznie dzisiaj będzie ten sędzia co w meczu Polska-Anglia to nie dobrze..

0

Przecież Xavi grał kiedyś na DM więc myślę, że to będzie dobra opcja. Mimo wszystko jednak może Song wreszcie wróci na swoją nominalną pozycję..

0

Ten gracz był niesamowity nigdy nie zapomnę jak wchodził z ławki i ożywiał grę. Miał przede wszystkim świetne asysty do partnerów..

0

Trening pełen śmiechu. Chłopaki tryskają optymizmem..
Nie mogę się doczekać spotkania. Montoya ma szansę na kolejny świetny występ kosztem braku Alvesa..

0

Fabs się odblokował przyjął rolę Xaviego jak to ładnie brzmi:)
Teraz tylko Dani nie mogę na tego chłopaka patrzeć co się z nim dzieje, bo Sanchez już powraca do swojej optymalnej formy..

0

Mam przeczucie, że będzie para Adriano-Mascherano a na DM Song, bo Busi nie może grać ze względu na zawieszenie. Jednak szkoda Bartry, ale
co do Pique to lepiej dmuchać na zimne..

0

Myślę, że Bartra nie dostanie szansy w nadchodzących spotkaniach aż Pique wróci. Wtedy dopiero będzie mógł grać nabierając cennego doświadczenia u boku Gerarda..

0

Myślę, że to zdjęcie co jest aktualnie będzie dobre.
Co do samego newsa to wczoraj Fabs zagrał świetne spotkanie.
Alba także przyzwoicie. Dzięki swojej bramce stał się dziesiątym zawodnikiem który ma na koncie gola. Pomijając tego samobója, ale dzięki niemu przypomniała mi się sytuacja z Kluivertem..

0

Szczególne pochwały dla Puyola!
To jest chłopak nawet ze złamaną ręką na treningu stara się jak prawdziwy walczak..

0

Wczoraj przypomniał mi się Kluivert po tej bramce samobójczej Jordiego jednak była ona ładniejsza o tej pierwszej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?