DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawda pierwszy kwadrans będzie decydujący jednak pozostaje dobrej myśli..
0
Będzie ciężko wyrwać trzy punkty, ale jeżeli chłopaki złapią od początku inicjatywę to będzie dobrze..
0
Nie ma niespodzianek oby tylko przywieść trzy punkty o które będzie niezwykle trudno..
0
Nie spodziewał bym się takich słów od Toniego, ale jednak jest w tym trochę prawdy.. Ciekawe co na to Rafael..
0
Będzie bardzo ciężko warto dodać, że mecz zostanie rozegrany na wyjeździe, więc emocji nie zabraknie. Pozostaje wierzyć w korzystny rezultat..
0
Wszystko fajnie, bo lubię oglądać mecze Barcy Regal, ale skąd będą mieli kasę na remont CN jeżeli do niego dojdzie..
0
Zasłużył na tą nagrodę. Gratulacje..
0
Na pewno zostanie. Ostatnie zdanie artykułu najlepsze..
0
Napływają do nas dobre wiadomości być może zagrają 7 października..
0
Mają nienawiść, że zaprosili Izraelczyka Shalita rozumiem, ale przecież każdy może obejrzeć GD. Zwłaszcza, że on jest wielkim fanem katalońskiego klubu. Poza tym Barca może każdego zaprosić..
0
Dużo pociechy z dziecka :) Mamy dużo szczęścia ostatnio..
0
Ciekawy wywiad z udziałem Sergio. Widać, że jest skromny mimo iż chłopak zrobił naprawdę wiele i mało osób to docenia..
0
Jestem optymistą i myślę, że Abi jeszcze wróci w tym roku..
0
Skromny chłopak na pewno się odblokuje tylko potrzebuje czasu..
0
@Pawson, boskii
Wiem, ale chodziło mi o to że ciekawe dlaczego pojawił się akurat na tym forum ekonomicznym..
0
Ciekawe nawet Rafa pojawił się w Nowym Jorku musi być ciekawie na tym forum ekonomicznym..
0
Logicznie patrząc mamy duże szanse na trzy wygrane pomimo braku dwóch podstawowych defensorów. Mimo wszystko jednak będzie bardzo trudno, ale mam nadzieję, że Puyol zagra w GD..
0
Jakoś nie widzę go we Włoszech miałem nadzieję, że pójdzie do Bayernu zastąpić Heynckesa..
0
Sergio dobrze prawi trzeba zachować spokój..
0
Victor kolejny raz uratował nam spotkanie i kto tylko zaprzeczy że nie nadaję się do składu Blaugrany..
0
To teraz Zlatan dał do pieca życzę mu powodzenia z całego serca widać, że mimo wszystko dobrze wspomina okres z zawodnikami Blaugrany..
0
Kolejna osoba która się na ten temat wypowiada jednak po prostu wszyscy szukają sensacji, ale nigdzie jej nie ma. Ta sytuacja to normalne zachowanie sportowe podczas spotkania..
0
To już kolejna bramka Keity. Na pewno cieszy jego postawa, ale swoją drogą ciekawe jakby poradził sobie w innej lidze..
0
Mam nadzieję, że pozostanie jedyny i niepowtarzalny nie chcę modernizacji..
0
Ależ fantastyczna wiadomość na koniec dnia..
0
Toño w Racingu zawsze był świetny pamiętam remis z Realem na ich stadionie jednak to co robił wczoraj było niesamowite..
0
Kurde następna kontuzja teraz trzeba będzie dmuchać na zimne. Dobrze, że już Alba wrócił..
0
Już w Racingu Santander Toño był ostoją drużyny. Wczoraj bramkarz Granady był niesamowity myślę, że znajdzie się w jedenastce kolejki.
0
Iniesta złota piłka Messi złoty but :)
0
Według gazety na ławce nie widać Tello dla mnie Villa gotowy jest grać 45 minut więc myślę, że Christian mimo wszystko wystąpi od początku..