0

Prawda pierwszy kwadrans będzie decydujący jednak pozostaje dobrej myśli..

0

Będzie ciężko wyrwać trzy punkty, ale jeżeli chłopaki złapią od początku inicjatywę to będzie dobrze..

0

Nie ma niespodzianek oby tylko przywieść trzy punkty o które będzie niezwykle trudno..

0

Nie spodziewał bym się takich słów od Toniego, ale jednak jest w tym trochę prawdy.. Ciekawe co na to Rafael..

0

Będzie bardzo ciężko warto dodać, że mecz zostanie rozegrany na wyjeździe, więc emocji nie zabraknie. Pozostaje wierzyć w korzystny rezultat..

0

Wszystko fajnie, bo lubię oglądać mecze Barcy Regal, ale skąd będą mieli kasę na remont CN jeżeli do niego dojdzie..

0

Zasłużył na tą nagrodę. Gratulacje..

0

Na pewno zostanie. Ostatnie zdanie artykułu najlepsze..

0

Napływają do nas dobre wiadomości być może zagrają 7 października..

0

Mają nienawiść, że zaprosili Izraelczyka Shalita rozumiem, ale przecież każdy może obejrzeć GD. Zwłaszcza, że on jest wielkim fanem katalońskiego klubu. Poza tym Barca może każdego zaprosić..

0

Dużo pociechy z dziecka :) Mamy dużo szczęścia ostatnio..

0

Ciekawy wywiad z udziałem Sergio. Widać, że jest skromny mimo iż chłopak zrobił naprawdę wiele i mało osób to docenia..

0

Jestem optymistą i myślę, że Abi jeszcze wróci w tym roku..

0

Skromny chłopak na pewno się odblokuje tylko potrzebuje czasu..

0

@Pawson, boskii

Wiem, ale chodziło mi o to że ciekawe dlaczego pojawił się akurat na tym forum ekonomicznym..

0

Ciekawe nawet Rafa pojawił się w Nowym Jorku musi być ciekawie na tym forum ekonomicznym..

0

Logicznie patrząc mamy duże szanse na trzy wygrane pomimo braku dwóch podstawowych defensorów. Mimo wszystko jednak będzie bardzo trudno, ale mam nadzieję, że Puyol zagra w GD..

0

Jakoś nie widzę go we Włoszech miałem nadzieję, że pójdzie do Bayernu zastąpić Heynckesa..

0

Sergio dobrze prawi trzeba zachować spokój..

0

Victor kolejny raz uratował nam spotkanie i kto tylko zaprzeczy że nie nadaję się do składu Blaugrany..

0

To teraz Zlatan dał do pieca życzę mu powodzenia z całego serca widać, że mimo wszystko dobrze wspomina okres z zawodnikami Blaugrany..

0

Kolejna osoba która się na ten temat wypowiada jednak po prostu wszyscy szukają sensacji, ale nigdzie jej nie ma. Ta sytuacja to normalne zachowanie sportowe podczas spotkania..

0

To już kolejna bramka Keity. Na pewno cieszy jego postawa, ale swoją drogą ciekawe jakby poradził sobie w innej lidze..

0

Mam nadzieję, że pozostanie jedyny i niepowtarzalny nie chcę modernizacji..

0

Ależ fantastyczna wiadomość na koniec dnia..

0

Toño w Racingu zawsze był świetny pamiętam remis z Realem na ich stadionie jednak to co robił wczoraj było niesamowite..

0

Kurde następna kontuzja teraz trzeba będzie dmuchać na zimne. Dobrze, że już Alba wrócił..

0

Już w Racingu Santander Toño był ostoją drużyny. Wczoraj bramkarz Granady był niesamowity myślę, że znajdzie się w jedenastce kolejki.

0

Iniesta złota piłka Messi złoty but :)

0

Według gazety na ławce nie widać Tello dla mnie Villa gotowy jest grać 45 minut więc myślę, że Christian mimo wszystko wystąpi od początku..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?