0

Zamiast tak się zamartwiać na błędami może byś zmartwił się zdrowiem naszego kapitana..
Mam nadzieję, że to nic poważnego, bo nie chcę aby Carles przechodził kolejną kontuzję może ujrzymy go znowu w Masce..

0

Ważne trzy punkty Osasuna grała jak rok temu mecz bardzo ciężki, ale ważna determinacja do końca..

0

Sandro ty jesteś sternikiem tego okrętu..

0

Filar obrony normalnie jest niezastąpiony kto by pomyślał..

0

Mecz był dobry mimo wyniku, ale i tak Barcelona ma lepszą szkółkę piłkarską niż Real..

0

Znów się zaczyna atak Realowców na stronie niech wracają na swoją i oglądają spotkanie..

0

Na pewno nie odejdzie jeszcze teraz..

0

Tito dobrze prawi Tello to chłopak który jeszcze udowodni na co go stać ma chęci do gry i to jest ważne..

0

Mimo wszystko najbardziej szkoda JDS może pójdzie na wypożyczenie albo sprzedaż z opcją pierwokupu na pewno w przyszłości ten chłopak udowodni swoją wartość..
Ibi natomiast mam nadzieje, że się sprawdzi w Anglii, ale niech nie idzie do Arsenalu, bo nie będzie miał szans na grę..

0

Bartra chciałbym żeby zagrał chociaż kilka minut..

0

Wygramy na Bernabeu ponieważ zawsze tam lepiej gramy..

0

Osasuna u siebie zawsze to inna drużyna jednak mimo wszystko damy radę jeżeli zagramy dobre zawody optymalnym składem..

0

Czekałem aż się pojawi o tym news, bo ten zawodnik zawsze miał problemy z urzędem więc byłem ciekawy kiedy będzie trenował. Już nie mogę się doczekać nowego sezonu podopiecznych Xaviego Pascuala.

0

Pamiętne GD na Bernabeu 2-6 Titi nigdy Cię nie zapomnimy..

0

Musiał akurat dwóch powołać no cóż życzę powodzenia jednak mam nadzieję, że wrócą zdrowi..

0

Tito dobrze gada takie rzeczy się zdarzają trzeba wspierać Victora. Musimy teraz nie odpuścić mimo iż wynik 3-2 pozostaje sprawą otwartą, ale to Barcelona przejęła inicjatywę..

0

Szkoda mimo wszystko, ale wynik jest korzystny mam nadzieję, że chłopaki będą wznosić trofeum na SB!

0

Dobra decyzja wie co robi jednak dlaczego nie ma Di Marii ach ten Mou..

0

Każdego z nich podziwiam jako graczy ze wszystkich sekcji..

0

Tello ładnie wygląda... Mam nadzieję na dzisiejszy debiut Songa niech trenują dzisiaj będzie bardzo ciężko..

0

Pan Józef
Tello już pokazał się w GD i w cale nie dał rady z Arbeloą jednak teraz może być inaczej..

0

Kolejny gracz w Madrycie do odstrzału szkoda mi Kaki jednak na pewno będzie grał lepiej w nowym klubie patrząc na Robbena, Sneijdera czy VdV..

0

Pamiętam jak bronił w Barcelonie jedyny turecki bramkarz..

0

Abi na treningu dobrze jednak Tello normalnie wygląda jak gangster jak można opitolić się na zero..

0

Na pewno dostanie szansę w tym spotkaniu. Szczerze liczę na Fabregasa, że utrzyma formę. Sezon będzie długi i bardzo wyczerpujący..

0

Puyol przede wszystkim musi się oszczędzać. Mimo że jest w formie nie ma sensu go wystawiać i ryzykować zdrowia jednak mam nadzieje, że da radę zagrać 45 min nie raz pokazał wolę walki..

0

Bardzo dobre wzmocnienia. Na pewno teraz w ekipie Xaviego Pascuala będzie wszystko jeszcze lepiej funkcjonowało. Jeżeli Abrines wzoruje się na Navarro to jestem spokojny o pomoc w ofensywie..

0

El Capitano na niego stawiam on zawsze jest spokojny..

0

Na pewno gra będzie wyglądała bardziej płynnie i z mniejszą ilością fauli. Mimo wszystko życzę powrotu do zdrowia chociaż nie darzę tego zawodnika sympatią..

0

Brawa dla Sampdorii nie ma co lamentować..
Za rok się uda..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?