DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy dzisiaj dostanie kilka minut jednak cieszę się ogromnie z tego transferu. Witamy Alex!
0
Raczej w meczu o Puchar Gampera szansę dostaną zawodnicy którzy grali najmniej minut w ligowym meczu lub w ogóle nie dostali szansy..
0
Szkoda chłopaka, ale cóż nie może się odnaleźć myślę, że to wypożyczenie dobrze mu zrobi. Będziemy oglądać go w formie jaką reprezentował w Sevilli..
0
Wczoraj popis najbardziej cieszy powrót Davida. Iniesta zrobił wszystko żeby Villa tego gola strzelił..
0
Ma liczną rodzinę ładna ciekawostka ds. tego numeru niestety przychodząc do Barcy będzie musiał zmienić chyba, że coś wykombinują..
0
@dani.alves.2
Alexis debiutował z Realem. Nie wykluczone jest, że z Songiem też tak będzie jednak nie zdziwił bym się jakby nie zagrał..
0
Na pewno z Sociedad nie zagra więc jest szansa w meczu o Puchar Gampera na oswojenie się z rytmem meczowym. Liczę na Davida..
Co do Songa to raczej nie zagra w tym meczu. Dopiero odbędzie się prezentacja więc dziwne by było jakby już tego samego dnia zagrał..
0
Świetny interes debiut z Realem to marzenie, ale raczej tak się stanie..
0
Iniesta zawsze grywał w środku i to jak najbardziej pasuje szczególnie jeżeli teraz dołączył Alba..
0
Ambitny jak Pep tego mu nie można zarzucić..
0
Dlatego bo była także sesja dla UEFA...
0
Szkoda i jeszcze raz szkoda, ale widowisko było kapitalne szczególnie grając w dziesięciu..
Deulofeu dla mnie zawodnik spotkania. Pierwsza bramka autorstwa Dongou mimo iż ładna akcja to był chyba był spalony..
0
Jak na grę w 10 grali niesamowicie myślałem, że będzie gorzej szczerzę się tego obawiałem..
0
Dzięki niemu zadurzyłem się w Barcelonie wielki Roni!
0
Dobra wiadomość, że Holender zostaje na pewno przyda się w nadchodzącym sezonie..
0
Zgadza się to był świetny gracz..
0
Mimo iż to jest tymczasowe to i tak się cieszę..
0
Dani wygląda świetnie niczym James Harden!
Sanchez nic dziwnego, że nie ma go z kolegami grał później, ale na pewno jutro już wróci..
0
Przecież to był niefart wczoraj boisko wyglądało jak pole..
0
Ważne, że wszyscy wrócą zdrowi i będzie można wystawić ich na mecz z Sociedad..
0
Widać przystali na drugą ofertę Barcy czyli 19 mln mam nadzieje, że to wiarygodne..
0
Mecz był kapitalny Niemcy nie grali swojego spotkania jednak Argentyna stawiła im czoła..
0
Szczerze duet RVP Rooney wygląda ciekawie jednak bardziej się liczy to że Argentyna wygrała 3-1 z Niemcami oraz wreszcie osiągnięte porozumienie ws. kontraktu Tello..
0
Dobrze tylko mam nadzieję, że w dzisiejszym pojedynku z Niemcami Messi oraz Javier wrócą zdrowi do Barcelony..
0
Nie wspomnieli że Arsenal wykrada nam wychowanków..
0
Pełne poparcie i tutaj powstaje problem czy Song jest potrzebny a może ŚO..
0
Dla mnie dobry arbiter..
0
Petit to był gracz obok Deco jeden z moich ulubionych Portugalskich zawodników..
0
Na pewno Bask jest bardzo ciekawą opcją. Wydaję się jednak, że zmieni klub już tego lata do nas za rok szybciej przyjdzie gwiazda Santosu..
0
Coraz bliżej zaczynam wierzyć w powodzenie tego transferu. Mimo wszystko mam nadzieję, że będzie tylko gotówka i żaden zawodnik nie pójdzie w rozliczenie..