DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przede wszystkim zdrowie jest na pierwszym miejscu, ale Abi zawsze był człowiekiem z chęcią walki więc się nie dziwie wracaj do zdrowia!
0
Dobry chłopak przy tym solidny pomocnik dla mnie drugi Sergio jednak wybrał Gijón powodzenia!
0
Nie ma opcji co do sprzedaży możliwe jedynie wypożyczenie..
0
Wniosek z tego jest taki, że wystarczy poczekać do meczy przygotowawczych. Tito wspominał, że jeżeli Ibi na nich się dobrze spisze to zwiększy szansę na pozostanie w zespole nie warto słuchać plotek o zainteresowaniu innych klubów, bo tego będzie wiele..
0
Nie ma niespodzianki co do powołania, ale mam nadzieję na dobre spotkanie żeby właśnie powrócił zdrowy bez żadnego urazu..
0
Z niecierpliwością czekam na mecz z Hamburgiem transmisja jakaś się na pewno znajdzie w TV albo Internecie..
0
To jest Barca a nie Man City jaki szejk boje**ło ?
lukasoon15
Pełne poparcie!
0
Pinto zawsze nie brakuje ambicji jest gotowy kiedy go potrzeba i niesamowity walczak cenię tego bramkarza!
0
Lepszy wybór dla niego to Schalke tam ma kolegę z reprezentacji i będzie miał szansę na regularną grę..
0
Jeżeli nie uda się pozyskać to przecież są alternatywy nie trzeba za wszelką cenę można spróbować ściągnąć Aggera albo przecież mamy Bartrę..
0
Kolejny raz utwierdził nas w tym przekonaniu to był gracz..
0
Właśnie takie są ceny mi jednak podoba się ta treningowa co ma Dani na focie..
0
Znakomita alternatywa wobec Martíneza. Zawodnik znakomicie usposobiony mógł już przyjść w 2009 ale nie doszliśmy do porozumienia z Liverpoolem teraz może się udać jestem za..
0
Chciałbym żeby został, ale po tym jak Tito zakomunikował mu że będzie miał mało szans na grę więc sam rozważa odejście jednak lepiej żeby poszedł do Interu, bo tam ma swojego rodaka Sneijdera. W Arsenalu raczej nie ma czego szukać już nie będzie Robina i taka decyzja by była bardziej korzystna nawet ze względu na trofea..
0
Fajne te garnitury chyba szyte na miarę..
0
Będzie ciężko wywalczyć złoto, ale wierzę w tych chłopaków!
0
Miło zobaczyć chłopaków powracających do treningów w szczególności Davida i Fontasa..
0
Wreszcie doczekałem się drugiej części i jest ciekawa miło ją się czyta..
0
Znakomity zawodnik nie raz to udowodnił i uratował nas z opresji..
0
Czepiacie się nazwisk a widzieliście ich grę osobiście cieszę się że wreszcie sfinalizowali ich przyjście..
0
Ach te transfery info jednak nie oficjalnie..
0
Pamiętam jak grał w Minnesocie było dobrze na pewno się sprawdzi..
0
22:30 dobra pora na taki mecz..
0
Dobre info..
0
Zobaczycie niedługo chłopak będzie zawodnikiem pierwszego składu..
0
Dobrze miło jest popatrzeć na niego wśród kolegów wracaj do zdrowia!
W innym temacie Sergio Araujo wzmocnieniem Barcy B wreszcie!
0
Ten chłopak to przyszłość oby go nie sprzedali następca Daniego..
0
Roura idealnie pasuje na asystenta oby ten duet trenerski był zgrany..
0
Jest! Warto było czekać na to info..
0
Mam nadzieję, że w tym roku dostanie ją właśnie Don Andres jednak gdyby tak się nie stało to Ronaldo nie zasługuję na nią..