0

Bardzo dobrze funkcjonowała wymiana pozycji pomiędzy graczami. Song zagrał dobre zawody. Zrobił wszystko co miał uczynić. Tata po prostu żył tym spotkaniem do ostatniego gwizdka..

0

Ciekawe, co Ramos mówił po spotkaniu właśnie z Elche..

0

Mam nadzieję, że dzisiaj linia ofensywna będzie miała swój dzień. Chodzi oczywiście o Messiego i Neymara.

0

Brawo dla Kanonierów. Już mamy 2-0 jednak co do dzisiejszego składu na spotkanie z Realem. To wolałbym Messiego jako fałszywa 9 niż Fabsa, który powinien zagrać zamiast Xaviego, ale być może Leo na prawym a Cesc z Neymarem na lewej stronie to będzie niespodzianka dla Realu i może być zabójcza..

0

Tata zachowuje się jak prawdziwy profesor. Jeżeli to prawda co powiada to Carles zagra jutro od pierwszej minuty..

0

Oglądałem to spotkanie z Ronim w 2003 roku i już od wypowiedzi Neymara wyobrażam sobie jak chłopak zaliczy udany debiut przeciwko Królewskim..

0

Świetnie to wygląda. Widać marzenia się spełniają...

0

Szkoda mi JDS. Ten chłopak to ma niesamowitego pecha. Wierzyłem, że przy Tacie spróbuje chociaż trochę więcej pograć.
Cieszy natomiast widok trenującego na pełnych obrotach Puyola i Isaaca.
Cuenca nie chcę odchodzić z Barcelony i widać, że do treningu podchodzi z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem jednak dla jego dobra wolałbym aby poszedł na wypożyczenie..

0

Carles musi zagrać w GD nie chcę widzieć takiego błędu Javiera w spotkaniu z Realem..

0

A to ciekawostka. Ciekawe o czym Mario rozmawiał szczególnie z Neymarem..

0

Jak byś nie wiedział, że Balanta to stoper..

0

Wolę obejrzeć każdy spektakl w wykonaniu Juve z Realem czy przegrają czy wygrają nie ważne. Conte mógłby jednak zmęczyć Królewskich aby w sobotę nie byli w pełni formy...

0

Najbliższe GD będzie jeszcze bardziej emocjonujące nie tylko na okoliczności gry Neymara w barwach Barcy przeciwko Realowi, ale również ze względu na sytuację w tabeli. Jeżeli chłopak zagra tak jak w pojedynku z Milanem to będę szczęśliwy. Oby miał jednak trochę więcej szczęścia niż podczas wczorajszego spotkania..

0

Trzeba przyznać, że statystyki Leo w pojedynkach z Milanem imponują. Pewnie oprócz tegorocznych spotkań w grupie spotkamy się z ekipą z San Siro jeszcze nie raz. Będzie miał chłopak okazję do poprawienia wyniku strzelonych goli..

0

Przynajmniej okazał skruchę jednak to chyba pierwszy poważny błąd Javiera w przeciągu całego sezonu, więc nie ma o co się spierać.

0

Świetny a zarazem najlepszy z możliwych skład wystawił dzisiaj Martino. Obawiam się jednak żeby nie było żadnych kontuzji po spotkaniu..

0

Robinho to dobry piłkarz jednak jego kariera się źle potoczyła już nie wymieniając tutaj przygody w Realu Madryt. Ciekawy jestem jak Neymar dzisiaj zagra, ale także te faule na nim mnie martwią. Oby tylko nie zrobili chłopakowi krzywdy..

0

Szczerze to jest znakomita okazja żeby podziękować Tito, więc wydaje się, że ta mozaika to świetny pomysł..

0

Jeżeli uda się zneutralizować kontrataki Milanu to będzie dobry prognostyk przed GD..

0

Na pewno Milan łatwo skóry nie odda. Mam jednak nadzieję, że chłopaki będą wracać do Barcelony z uśmiechem na ustach i bez żadnych kontuzji..

0

Słuszna uwaga. Cr nigdy się nie przyzwyczaił, że będzie tym słabszym od Messiego a dla mnie to jest świetne, bo widać jak nie potrafi złamać własnego egoizmu..

0

Kto oglądał to spotkanie na pewno nie żałuję. Świetny spektakl..

0

Bardzo lubię Marca. Świetnie się dotychczas prezentuje i cały czas wierzyłem w tego chłopaka odkąd został uznany najlepszym obrońcą Segunda Division..

0

Ciekawe na jakie zestawienie składu zdecyduje się Tata. Powinien myśleć także o zbliżającym się GD...

0

Momentami zabrakło szczęścia. Barca nie wykorzystała stworzonych sytuacji. Chociażby to podanie Montoyi do Neymara...

0

Po spotkaniu z Osasuną okazało się, że najbliższe GD będzie kluczowe. Barca ma już nad Realem przewagę tylko trzech punktów..

0

Wrócił wielki Puyi! Z ciekawością będzie oglądało się poczynania Tarzana..

0

Nie wierzę, że Sandro jest gotów znowu płacić taką sumę. Wydaje mi się, że w ogóle nie dojdzie nawet rzekomych do negocjacji z Man City..

0

Swego czasu Fernandez był jednym z najlepszych bramkarzy w La liga. Nadal dla mnie nim jest jednak chłopak stracił formę i częściej przydarzają mu się głupie błędy...

0

Jakoś nie chcę mi się w taki powód wierzyć. Chociaż wiadomo, że Isco od dziecka kibicował Barcelonie, więc raczej nie miał by problemów z językiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?