DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dobrze funkcjonowała wymiana pozycji pomiędzy graczami. Song zagrał dobre zawody. Zrobił wszystko co miał uczynić. Tata po prostu żył tym spotkaniem do ostatniego gwizdka..
0
Ciekawe, co Ramos mówił po spotkaniu właśnie z Elche..
0
Mam nadzieję, że dzisiaj linia ofensywna będzie miała swój dzień. Chodzi oczywiście o Messiego i Neymara.
0
Brawo dla Kanonierów. Już mamy 2-0 jednak co do dzisiejszego składu na spotkanie z Realem. To wolałbym Messiego jako fałszywa 9 niż Fabsa, który powinien zagrać zamiast Xaviego, ale być może Leo na prawym a Cesc z Neymarem na lewej stronie to będzie niespodzianka dla Realu i może być zabójcza..
0
Tata zachowuje się jak prawdziwy profesor. Jeżeli to prawda co powiada to Carles zagra jutro od pierwszej minuty..
0
Oglądałem to spotkanie z Ronim w 2003 roku i już od wypowiedzi Neymara wyobrażam sobie jak chłopak zaliczy udany debiut przeciwko Królewskim..
0
Świetnie to wygląda. Widać marzenia się spełniają...
0
Szkoda mi JDS. Ten chłopak to ma niesamowitego pecha. Wierzyłem, że przy Tacie spróbuje chociaż trochę więcej pograć.
Cieszy natomiast widok trenującego na pełnych obrotach Puyola i Isaaca.
Cuenca nie chcę odchodzić z Barcelony i widać, że do treningu podchodzi z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem jednak dla jego dobra wolałbym aby poszedł na wypożyczenie..
0
Carles musi zagrać w GD nie chcę widzieć takiego błędu Javiera w spotkaniu z Realem..
0
A to ciekawostka. Ciekawe o czym Mario rozmawiał szczególnie z Neymarem..
0
Jak byś nie wiedział, że Balanta to stoper..
0
Wolę obejrzeć każdy spektakl w wykonaniu Juve z Realem czy przegrają czy wygrają nie ważne. Conte mógłby jednak zmęczyć Królewskich aby w sobotę nie byli w pełni formy...
0
Najbliższe GD będzie jeszcze bardziej emocjonujące nie tylko na okoliczności gry Neymara w barwach Barcy przeciwko Realowi, ale również ze względu na sytuację w tabeli. Jeżeli chłopak zagra tak jak w pojedynku z Milanem to będę szczęśliwy. Oby miał jednak trochę więcej szczęścia niż podczas wczorajszego spotkania..
0
Trzeba przyznać, że statystyki Leo w pojedynkach z Milanem imponują. Pewnie oprócz tegorocznych spotkań w grupie spotkamy się z ekipą z San Siro jeszcze nie raz. Będzie miał chłopak okazję do poprawienia wyniku strzelonych goli..
0
Przynajmniej okazał skruchę jednak to chyba pierwszy poważny błąd Javiera w przeciągu całego sezonu, więc nie ma o co się spierać.
0
Świetny a zarazem najlepszy z możliwych skład wystawił dzisiaj Martino. Obawiam się jednak żeby nie było żadnych kontuzji po spotkaniu..
0
Robinho to dobry piłkarz jednak jego kariera się źle potoczyła już nie wymieniając tutaj przygody w Realu Madryt. Ciekawy jestem jak Neymar dzisiaj zagra, ale także te faule na nim mnie martwią. Oby tylko nie zrobili chłopakowi krzywdy..
0
Szczerze to jest znakomita okazja żeby podziękować Tito, więc wydaje się, że ta mozaika to świetny pomysł..
0
Jeżeli uda się zneutralizować kontrataki Milanu to będzie dobry prognostyk przed GD..
0
Na pewno Milan łatwo skóry nie odda. Mam jednak nadzieję, że chłopaki będą wracać do Barcelony z uśmiechem na ustach i bez żadnych kontuzji..
0
Słuszna uwaga. Cr nigdy się nie przyzwyczaił, że będzie tym słabszym od Messiego a dla mnie to jest świetne, bo widać jak nie potrafi złamać własnego egoizmu..
0
Kto oglądał to spotkanie na pewno nie żałuję. Świetny spektakl..
0
Bardzo lubię Marca. Świetnie się dotychczas prezentuje i cały czas wierzyłem w tego chłopaka odkąd został uznany najlepszym obrońcą Segunda Division..
0
Ciekawe na jakie zestawienie składu zdecyduje się Tata. Powinien myśleć także o zbliżającym się GD...
0
Momentami zabrakło szczęścia. Barca nie wykorzystała stworzonych sytuacji. Chociażby to podanie Montoyi do Neymara...
0
Po spotkaniu z Osasuną okazało się, że najbliższe GD będzie kluczowe. Barca ma już nad Realem przewagę tylko trzech punktów..
0
Wrócił wielki Puyi! Z ciekawością będzie oglądało się poczynania Tarzana..
0
Nie wierzę, że Sandro jest gotów znowu płacić taką sumę. Wydaje mi się, że w ogóle nie dojdzie nawet rzekomych do negocjacji z Man City..
0
Swego czasu Fernandez był jednym z najlepszych bramkarzy w La liga. Nadal dla mnie nim jest jednak chłopak stracił formę i częściej przydarzają mu się głupie błędy...
0
Jakoś nie chcę mi się w taki powód wierzyć. Chociaż wiadomo, że Isco od dziecka kibicował Barcelonie, więc raczej nie miał by problemów z językiem.