0

Szczerze nie wyobrażam sobie Barcelony bez Pinto na ławce, więc jakby mógł jeszcze zostać to byłoby świetnie jednak to zależy jak będzie się czuł.

0

Jeżeli Leo wróciłby na spotkanie z Atletico to byłoby dobrze jednak priorytetem jest powrót do zdrowia i formy a nie data powrotu na boisko...

0

Być może wreszcie Leo się wyleczy i powróci do formy po tym czasie...

0

Statystyki niewątpliwie wprawiają w zachwyt jednak wiadomo już coś na temat Leo. Chodzi oczywiście o oficjalne oświadczenie klubu...

0

O proszę jaki miły gest. Dziękujemy..

0

Fabs bardzo dobrze wypowiadał się na temat Messiego. Chłopak musi się porządnie wykurować, bo szkoda patrzeć na kolejny uraz..

0

Kurde znów, wielka szkoda. Przynajmniej Fabs spokojnie się wyleczy i nie pojedzie na zgrupowanie kadry..

0

Szczerze Bartra zagrał lepiej od Carlesa. Dziwnie to brzmi, ale brawo dla tego chłopaka.

0

Ciekawe jak pod nieobecność Pique, Bartra się zaprezentuje obok Carlesa..

0

Ciekawe. Chciałbym aby V.V trafił właśnie pod skrzydła Pellegriniego. Na pewno to by mu wyszło na dobre..

0

AS jak zwykle bez komentarza..

0

Oby tylko wreszcie zarząd przejrzał na oczy, że zmiana trenera jest konieczna. Jeżeli nic z tym nie zrobią ciężko będzie z taką passą utrzymać się w lidze...

0

Swego czasu Fabs sporadycznie grał za Iniestę, ale powinien według mnie grać za Generała. Xaviemu by to wyszło na dobre mógłby odpocząć.

0

Świetnie. Cenię te decyzje Martino i jego rotacje.

0

Być może stanie się najlepszy za jakiś czas obok Leo, bo nie wyobrażam sobie żeby w tak krótkim czasie jak przedstawia Assuncao dokonał tyle co Messi. Moim marzeniem jest ujrzeć trójkę piłkarzy Barcy ze złotą piłkę w ręku jednego z nich. Tak jak w 2010 Messi, Xavi i Iniesta. To będzie Messi, Neymar i Iniesta:)

0

Teoretycznie mamy ciekawą drogę do finału. GD być może w finale jednak Real wcale nie musi do niego awansować. Najbardziej jestem ciekawy jak żółta łódź podwodna zaprezentuje się z nami w dwumeczu.

0

Jeżeli to prawda to świetnie. Kolejny raz Marc może się uczyć przy boku mistrza. Nie sądzę żeby Sergi zagrał w tym spotkaniu choć nie ukrywam, że mi go szkoda i chciałbym go zobaczyć na murawie..

0

Najbardziej cieszę się z powołania Pedro, bo mimo iż nie gra dużo w klubie to Sfinks na niego stawia. Oby tylko wrócili zdrowi. Dobrze, że Generał nie dostał powołania. Niech sobie chłopak odpocznie...

0

Bartra dotychczas świetnie się spisuje i mam nadzieje, że nadal Tata będzie na niego stawiał.. Myślę, że nowa umowa będzie bardziej okazała dla tego chłopaka.

0

Chłop akurat musiał wybrać zawodnika, który najgorzej obecnie spisuje się z wszystkich napastników. Chociaż gdyby Tello był w formie to porównanie go z Cr nie ma sensu. Zubi ma poczucie humoru:)

0

Martino dobrze prawi, że Carles powinien się oszczędzać.

0

Szczerze jeżeli Lewy szuka nowych wyzwań to niech idzie do Premier League. To dla niego odpowiedni kierunek. W Bayernie nie będzie miał łatwego życia tym bardziej jak będą spotkania z BVB..

0

Na pewno chłopaki wyjdą zmotywowani na murawę po zwycięstwo. Szczególnie Leo.. Wiadomo przecież, że kolejne trzy punkty dają Barcelonie bezpośredni awans z pierwszej pozycji..

0

Na pewno. Nie wiem, co wy macie. Niech sobie Cr strzela na koniec i tak okaże się, że to mu nie wystarczyło..

0

To zawsze jest wyjątkowe, że Barcelona będzie grała swoim stylem, ale po prostu Martino swego rodzaju go ulepszył. Dani ciepło się o nim wypowiada. Widać, że jest chemia pomiędzy graczami a trenerem..

0

Znów powracamy do punktu wyjścia. Sandro woli młodego Belga, którego transfer jest praktycznie niemożliwy. Zubi natomiast preferuje Ter Stegena.. Osobiście będę zadowolony z transferu każdego, bo obaj są idealni jako następcy V.V.

0

W meczu z Tottenhamem wypadł nieźle. U boku Martineza będzie miał wiele okazji a to cieszy. Chłopak będzie pociechą..

0

Spokojnie ważne, że zabieg przeszedł pomyślnie. Wróci do zdrowia. Obecnie rehabilitacja. Trzymaj się JDS!

0

Do tej pory Atletico miało najlepszą defensywę, ale dzięki Martino i jeszcze lepszej postawie V.V Barcelona ma ten zaszczyt..

0

Biorąc pod uwagę, że LM to ulubione rozgrywki Argentyńczyka to nie zdziwiłbym się aby Leo przełamał się w spotkaniu z Milanem. To jeden z jego ulubionych ofiar, właśnie po Spartaku. Zwłaszcza, że gramy na Camp Nou także spokojnie i podwójna motywacja..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?