0

@tomek8756 ciekaw jestem jakie zarobki

1

@escarabajo pirlo zwolniony

10

@J23Closs przeczytaj cały artykuł, nie tylko nagłówek to się dowiesz

1

@apocomijakisnick wikipedia - najlepsze źródło informacji piłkarskich :)

1

@apocomijakisnick z 6 gości wymieniłeś jednego defensywnego pomocnika

1

@T^L jest Yamalinho

2

Fati takim jednym błyskiem pokazuje, że po roku kontuzji trzeba dać mu ten kolejny sezon, co innego z Ferranem - wymiana za Carrasco jak najbardziej na plus dla obu klubów i obu piłkarzy

0

@Zawsze_Wierny jedyne co daje to wieczne nadzieje :D

13

@Zawsze_Wierny a on 4 as, jeździec bez głowy i pół sezonu nie gra, od 5 lat tu jest i nie daje tej drużynie nic i cały czas słyszymy że się rozwija, drugi Hazard, sprzedać w cholerę jego, Raphinhę, Ferrana i wziąć jednego porządnego

0

Mario Rui i Politano tak słabo grali, że ich zdjął Spagetti w 1 połowie ?

0

@tristan87 dopiero ruszają

0

@masik86 z nim też. Kopnij, biegnij, wrzuć. Na lepsze ekipy nie działa.

3

Alleluja, w końcu nie będę musiał oglądać tego gościa i słuchać o jego potencjalnym zdobyciu złotej piłki, gość 5 lat tutaj i furory jak nie było tak nie ma, oby, Alemany musisz !

0

Vandersona z Monaco bym wziął, może kogoś w zamian plus kasa lub próbować zmniejszyć odstępne

0

@theOneAndOnlyKing zniesiona

1

@wasacz ciężko się to czyta, tłumacz potrzebny na już

0

@Katalonik97 Pep wygrywa CL, City degradacja, Barca oczyszczona, Guardiola u nas. Innej opcji nie ma.

0

@misteriosoVEB Pewnie tak, ale myślę że Barcelona spróbuje go wypchnąć skoro nie zgadza się na obniżkę pensji, ma chyba podobną do Alby, ale tutaj rozwiązanie kontraktu nie wchodzi w grę, bo Holender ma dużą wartość rynkową. United by się przydał, Eriksen mógłby grać jako jego zmiennik i Bruno. No i swoją drogą to kontrakt Laimera w RB Lipsk się kończy, jego bym rozważył, bo podstarzałego Gundogana czy kosmiczne pensje Rabiota lub Tielemansa można włożyć między bajki.

0

nie macie wrażenia, że odżył temat przedłużenia Busquetsa z dużą obniżką pensji, jak dowiedziano się, że musimy obniżyć o 200 melonów wynagrodzenia ? FDJ -> United ?

1

@KobeFR idąc tym tropem rozumowania to po co kupować ? przedłużyć kontrakty z Iliasem i Barberą z rezerw - to by było najrozsądniejsze

3

@KobeFR przeczytałeś do końca ? sentymentalnie kosztem projektu - o tym pomyśl, nikt nie stawia młodzika z Brazylii wyżej od Messiego, ale trzeba myśleć o przyszłości, a nie grać 36 letnim Messim i 35 letnim Lewandowskim

2

on może być jeszcze lepszy, jaramy się Dembele, a tu cyk kontuzja i tak w kółko, sprzedać Francuza, postawić na niego

0

Kounde wolałbym popchnąć do Chelsea, Andreasa zostawić

9

Za mało grał. Nie miał rytmu i urazy się zdarzają

0

@Patry10 podobna sytuacja do Milito niestety

0

W końcówce meczu powiedział komentator że: od stycznia będzie on piłkarzem Newcastle. O kogo chodziło?

2

@Sapos93 taa i mieć trudniejszą drabinkę, Ty to jesteś ekspert xd

2

@HighestInTheRoom takich ludzi brakuje w teamie Alemanego xd

0

@Faro i nie pojawi się już ? Mieli usunąć fikcyjną repkę i rozumiałem to tak, że zaktualizują skład po prostu po przejęciu od Kinami, a nie że całą reprezentację wywalą xd

0

u kogoś jeszcze zniknęła Brazylia w fifie 23 po aktualizacji dzisiejszej na pc ? :D jak wejdę w edycję piłkarzy jest Brazylia, jak wejdę w edytuj składy, nie ma :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?