DonVincenzo
Dołączył/a: kwiecień 2020
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde amigosi są tylko jedni, prawdziwi, nie jacyś podrabiańcy
1
@MesQueUnClub_87 Stopczyk ;)
0
@fenix1983 w czwartek
0
@Kos111 uraz ścięgna udowego
1
@Lionel_Messi10 no to może Cancelo też by chciał odejść tylko do Barcy :D
1
@Lionel_Messi10 Bernardo też jest, a jednak nie trzyma go na siłę, nikogo nigdy nie trzyma, bo wie jakim budżetem dysponuje :)
0
@Luciano99 o to to to XD
0
@Cvzx no widzimy to inaczej trochę :) ale na pewno przyszłość środka pola należy do nich w Barcelonie, trzeba tylko za Busiego ogarnąć ŚPD i będzie hulało :)
0
@Vebrol z tym Azpim to też nie byłem fanem tego pomysłu, swoje lata już ma, Pep wziął Gomeza, może by puścił nam Cancelo :D z Lewym zobaczymy jak będzie, ja wolałem Jesusa, to każdy mówił że cienki, a jednak w Arsenalu pokazuje że wystarczyło z niego zrobić 9tkę 1 składu :)
0
@Cvzx no właśnie ja jednak widzę to tak jak Xavi, Pedri jest bardziej przebojowy jak Iniesta, a Gavi dobrze ruzgrywa jak Xavi
1
dla mnie sprowadzenie Kounde było pomyłką, trzeba było wydać tą kasę na klasowego PO, bo na LO mamy Balde i wcale ten Alonso nie jest tu potrzebny, Eric Garcia pokazuje, że może stworzyć z Araujo parę jak kiedyś Geri z Puyolem, poza tym na Gavim nie pociągniemy tego sezonu, byłaby kasa na Bernardo, szkoda że Nico odszedł na wypożyczenie, bo mógłby spróbować wchodzić w buty Busquetsa, który całego sezonu, wliczając w to mundial nie pociągnie na wysokim poziomie, kolejny rok bez zastępstwa dla niego, a tyle się mówiło, że Nico dostanie szansę lub sprowadzą Nevesa
2
@Kgorecki2500 popełniał już trochę błędów w zeszłym sezonie. Czuję że niedługo Onana wskoczy do bramki Nerazzurich
0
Ja stawiam na 3 lub -11 ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kessie Peña, Gavi ?
0
Eric za Duńczyka i Fati za Bombele i baja
0
@rk Rafinha wrócił ?
1
@norbi77 albo jak trzeba będzie komuś "zafundować" bloka, on załatwi ;)
2
@Lionel_Messi10 przed okienkiem Christensen, Kessie, Lewy, Kounde, Raphinha też mieli być poza naszym zasięgiem, on Alemany we trust, a przecież jeszcze za chwilę Alonso i Bernardo. Tam w Paryżu coś czuję że powoli już te Nasery mają dość, może by puścili.
0
Co myślicie o Hakimim ? Nadawałby się na PO czy to raczej bardziej wahadło i w defensywie niekoniecznie ?
0
@maroon nie można
0
@Medium że jak ?
1
no to Nazario trenujesz w Barcy Atletic i to indywidualnie lub niech Ci będzie, z jedynką, ale na boku gdzieś żeby nie przeszkadzać i trybuny dostaniesz w najgorszym sektorze, musisz być na każdym meczu od rana już grzać tyłkiem siedzenie i wyjeżdżasz ostatni ze stadionu, o mundialu zapomnij :)
0
@domin682 Pique ma od odroczoną pensję, więc z tego sobie skasują
1
@Pedri16Future no tak. 1, 13 i 25 to numery bramkarzy
0
@Pedri16Future 25 nikt nie będzie miał, oby 12 też nie, ale niestety pewnie MA tu przyjdzie, szkoda bo Balde się dobrze zapowiada
0
@Fabik87 Ferland Mendy, Jose Gaya, Renan Lodi, Robin Gosens, Theo Hernandez, Lucas Hernandez tak na szybko
0
@Fabik87 a to mało jest dobrych lewych obrońców ? :)
0
@Fabik87 Pep nie trzyma nikogo na siłę, wie że może oddać Cancelo i kupić LO z prawdziwego zdarzenia za każde pieniądze :)
1
@Fabik87 Alemany: nierealne mówisz ?