0

@Tasde amigosi są tylko jedni, prawdziwi, nie jacyś podrabiańcy

1

@MesQueUnClub_87 Stopczyk ;)

0

@fenix1983 w czwartek

0

@Kos111 uraz ścięgna udowego

1

@Lionel_Messi10 no to może Cancelo też by chciał odejść tylko do Barcy :D

1

@Lionel_Messi10 Bernardo też jest, a jednak nie trzyma go na siłę, nikogo nigdy nie trzyma, bo wie jakim budżetem dysponuje :)

0

@Luciano99 o to to to XD

0

@Cvzx no widzimy to inaczej trochę :) ale na pewno przyszłość środka pola należy do nich w Barcelonie, trzeba tylko za Busiego ogarnąć ŚPD i będzie hulało :)

0

@Vebrol z tym Azpim to też nie byłem fanem tego pomysłu, swoje lata już ma, Pep wziął Gomeza, może by puścił nam Cancelo :D z Lewym zobaczymy jak będzie, ja wolałem Jesusa, to każdy mówił że cienki, a jednak w Arsenalu pokazuje że wystarczyło z niego zrobić 9tkę 1 składu :)

0

@Cvzx no właśnie ja jednak widzę to tak jak Xavi, Pedri jest bardziej przebojowy jak Iniesta, a Gavi dobrze ruzgrywa jak Xavi

1

dla mnie sprowadzenie Kounde było pomyłką, trzeba było wydać tą kasę na klasowego PO, bo na LO mamy Balde i wcale ten Alonso nie jest tu potrzebny, Eric Garcia pokazuje, że może stworzyć z Araujo parę jak kiedyś Geri z Puyolem, poza tym na Gavim nie pociągniemy tego sezonu, byłaby kasa na Bernardo, szkoda że Nico odszedł na wypożyczenie, bo mógłby spróbować wchodzić w buty Busquetsa, który całego sezonu, wliczając w to mundial nie pociągnie na wysokim poziomie, kolejny rok bez zastępstwa dla niego, a tyle się mówiło, że Nico dostanie szansę lub sprowadzą Nevesa

2

@Kgorecki2500 popełniał już trochę błędów w zeszłym sezonie. Czuję że niedługo Onana wskoczy do bramki Nerazzurich

0

Ja stawiam na 3 lub -11 ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kessie Peña, Gavi ?

0

Eric za Duńczyka i Fati za Bombele i baja

0

@rk Rafinha wrócił ?

1

@norbi77 albo jak trzeba będzie komuś "zafundować" bloka, on załatwi ;)

2

@Lionel_Messi10 przed okienkiem Christensen, Kessie, Lewy, Kounde, Raphinha też mieli być poza naszym zasięgiem, on Alemany we trust, a przecież jeszcze za chwilę Alonso i Bernardo. Tam w Paryżu coś czuję że powoli już te Nasery mają dość, może by puścili.

0

Co myślicie o Hakimim ? Nadawałby się na PO czy to raczej bardziej wahadło i w defensywie niekoniecznie ?

0

@maroon nie można

0

@Medium że jak ?

1

no to Nazario trenujesz w Barcy Atletic i to indywidualnie lub niech Ci będzie, z jedynką, ale na boku gdzieś żeby nie przeszkadzać i trybuny dostaniesz w najgorszym sektorze, musisz być na każdym meczu od rana już grzać tyłkiem siedzenie i wyjeżdżasz ostatni ze stadionu, o mundialu zapomnij :)

0

@domin682 Pique ma od odroczoną pensję, więc z tego sobie skasują

1

@Pedri16Future no tak. 1, 13 i 25 to numery bramkarzy

0

@Pedri16Future 25 nikt nie będzie miał, oby 12 też nie, ale niestety pewnie MA tu przyjdzie, szkoda bo Balde się dobrze zapowiada

0

@Fabik87 Ferland Mendy, Jose Gaya, Renan Lodi, Robin Gosens, Theo Hernandez, Lucas Hernandez tak na szybko

0

@Fabik87 a to mało jest dobrych lewych obrońców ? :)

0

@Fabik87 Pep nie trzyma nikogo na siłę, wie że może oddać Cancelo i kupić LO z prawdziwego zdarzenia za każde pieniądze :)

1

@Fabik87 Alemany: nierealne mówisz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?