0

@prucnalkam i wtedy cyk, Czeczenia za namową Napoleona Najmanarte wjedzie na Rosję, to jest strateg na którego nie zasługujemy

1

@Sau_Ron widzisz, sam wybrał agenta, który mu doradził przyjście do Barcy, a że agentowi chodziło o dojenie Bartka a nie o dobro Dzbanele to inna sprawa, dajmy sobie z nim spokój, on wygląda jakby nie pamiętał gdzie mieszka, a jest tu 5 lat

1

Pique kończ już karierę, Busi usiądź na ławce albo idź graj z Iniestą, nie kupujmy Gayi, może zwyczajnie wymieńmy go z Albą. Jordi grał w Valencii, może by się zgodził, dopłacamy. Pozbądźmy się Dzbanele i Cou i jeszcze kilku zawodników. Będzie dobrze. Okres przygotowawczy będzie mocny, Xavi to poukłada. Jakby się udało wyciągnąć Haalanda, skończyć współpracę z Alvesem, dać Stegen, Dest, Araujo, Garcia, Gaya, Nico, Pedri, Gavi, Ferran, Haaland, Fati ? Ja bym Lengleta zostawił, jako rezerwowy z niską pensją jest ok. Może i młoda kadra, ale nie oszukujemy się już tym mitycznym doświadczeniem naszych emerytów. Oni hamują budowanie nowej Barcelony. Abde, Jutgla, Balde, Mingueza, Umtiti i Roberto z niższymi pensjami. Myślę że pożegnamy Depaya, Luuka, Braithwaite'a, Wague, Collado, Neto, Peñę, Griezmanna (Atletico wykupi), Pjanicia, Puiga, Mają, Trincao. Do środka pola coś się znajdzie za darmo, np. Zakaria, Brozović.

0

@Janiama obrońca ma więcej zadań defensywnych, szok. Nie ma Messiego, Alba nie istnieje z przodu, z tyłu jest słaby, Pique i Busi to człapaki. Bayern był dwa lata temu, my nadal gramy tymi emerytami. Ściągnęliśmy kolejnego - Alvesa. Z Destem, Garcią i Nico gorzej nie będziemy wyglądali, a przynajmniej zaczniemy w końcu budować tą nową Barcelonę. Nic się nie zmieni dopóki oni będą grali w pierwszej 11

0

@Tasde Dest fakt, słabo z tyłu, niech mu rady daje Alves, ale niech gra Amerykanin.

0

Pierwszą 14stkę miał Jordi Cruyff ?

0

@Tasde fajnie że wykreował, mało zawału nie dostał jak go Vini na karuzelę wrzucił w klasyku, on jest przede wszystkim obrońcą. Kreować grę ma środek pola. Dest nadal jest młody i ma talent, by grać w Barcelonie

1

Świetnie ustawiony doświadczony Jordi Alba przy golu. Pique asekuracja kozak. Alves po drugiej stronie ledwo wrócił. 33, 35, 39 rocznikowo... Musimy powoli z nich zrezygnować, grać Garcią, Destem i sprowadzić tanio Gaye.

0

szczyt, Polska ma Najmana, Francja Dembele

1

@Xerox11 nic nie zrozumiałem :D

1

@Xerox11 porównujesz Mbappe to Rabiota ? XD po drugie szejk jak sobie wstanie lewą nogą to każe Pocchettino od lutego i Mbappe posłać na trybuny

5

@Xerox11 PSG tak nie robi ? wygoogluj sytuację Rabiota :)

4

@norbi77 trybuny i nakaz pracy po 12h dziennie w klubie plus kary za spóźnienia i odrobimy szybko ;)

0

@Pilka_jest_okragla trybuny do końca kontraktu

2

Perez !
Co ?
czekaj dalej

0

@Szreko mamy różne zdania. Szanuję Twoje. Niestety mi zabrakło tam wielu rzeczy, możemy podyskutować na priv

0

@Chaoss film tak, ale bo właśnie, kto miałby go nakręcić... I kto miałby ich zagrać... W większości to były ulane prosiaczki. Nie wiem czy jakikolwiek aktor, by tak przytył do roli. Odwróceni nie byli źli, ale dobór aktorów był słaby, brak hawajskich koszul itd ;)

0

@normasubiektywna no ja pamiętam ;) wchodził na tą samą pozycje co Nico teraz, tak samo w Barcy B grał na DM jak Busi. Wg mnie Nico może błysnąć na tej pozycji

0

@normasubiektywna zobacz na jakiej pozycji grał Busquets w sezonie 08-09 :)

10

Nico, wyżej Gavi i Pedri

0

@dafik85 Tyle lat w klubie i nie znamy jego imienia

0

@Batys albo włosy wypadną. Zaoszczędzi na żelu po tylu latach. On w tych spodniach i z tą fryzurą zatrzymał się z modą 10 lat temu ;) Pep i Lucho też to przeszli

0

@IronSanHybrid Ez Abde ;) no offense, ale oczy krwawią ;)

0

Fajnie Xavi zareagował. De Jong stał na boisku, Ferran widać że potrzebuje czasu po kontuzji. Jeszcze tylko Nico mógłby wejść za Busquetsa

0

Albo to chorobą albo komentator zrobiony jest Harnoldem. Ostatni klasyk pamięta na CN i wynik 1:1... Wcześniej o klasyku ostatnim wygranym przez Tatę Martino

1

Ostatni klasyk wygraliśmy wg komentatora za Taty Martino ? ;)

0

@Sztosik mógł to wrzucić pod filmikiem żegnającym Ronalda, troll level hard :D

0

@Bobo25 nr 1 czy nr 2 ? tak :D

0

@rogal478 może i tak, ale to było wypożyczenie, nie transfer łączony, jak w przypadku brazylijczyka, co nie zmienia faktu, że nie był on zawodnikiem Barcy B

3

@rogal478 nie był, miał nr 1 zespołu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?