0

Busi zaczyna już swoje ;)

4

Pique, Alba, Busi - new Barcelona loading

0

@Jestjakjest w futsalu całe koszulki są zalane sponsorami, nie można obu firm wrzucić ?

0

@taris jak wróci to nedzi robił xd 5 lat to słyszymy a jedyne co robi to kiwa sam siebie i strzela na 5 piętro

2

@Worny Suarez w porównaniu do wielu najlepszych napastników świata wypada jak drewno ;) potrafił strzelić i zagrać pięknie, ale jak czasami potrafił zdrewnieć to miałem wrażenie że jego zagrania inne to czysty przypadek

0

@Nightingale Marcin Najman - wiele cech

0

@tbas wiem aż za dobrze, w tych czasach to 3 latek może być prokuratorem :D

0

@tbas żartowałem przecież, jak jest w żłobku to jak miałby podawać cokolwiek :)

1

@Hubsao za transfery tak, ale piłkarzom już całkiem nieźle ;)

0

@gontex jak Cię poda, że miało z Tobą kontakt to tak XD

0

@Rewolucja123 to fajnie nas ratował, tak świetnie pracował z Albą, że aż Xavi musiał Araujo obok Alby wrzucić, Pique przenieść obok Alvesa. Spójrz ile piłek poszło od De Marcosa do Williama Jra za plecy Alby, Pique nie nadążał, aż Araujo musiał to czyścić. Busi dał bardzo dużo od siebie, czyli nic, kwestia czasu jak popełni kolejny błąd jak w klasyku, wczoraj wiecznie spóźniony do pressingu i odbioru piłki, zależeć może zależy, ale bez głodu to może zależeć im dalej, do 20 minuty max jak kol jny raz zdadzą sobie sprawę, że byle Muniain będzie nimi kręcił

3

Xavi musi wjechać na białym koniu na konferencję i powiedzieć: Dembele ? nie powołujemy go, bo powołuję lepszych :) Dembele, by chyba PS-a przez okno wyrzucił, a za nim telewizor i tą mityczną żonę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VbamboeB nie widzę, by zależało im na budowaniu zespołu wokół niego, raczej chodzi o obniżkę pensji, by móc rejestrować lub kupować innych piłkarzy, a jego sprzedać :)

0

@VbamboeB to jest właśnie ta głupota, o której mówię, gdybyś nie pracował w skali roku 6 miesięcy poszedłbyś do szefa o podwyżkę ? np. zarabiasz 3 tysiące i po nieobecności spowodowanej chorobą, ciągłych L4, ba ! w trakcie swojej pracy nie wykonywałeś jej najlepiej i powiedziałeś że chcesz 6 ? XD myślę że z Tobą pojechałby szef szybciej niż Laporta z Dzbanele

1

@VbamboeB ale popatrz w drugą stronę, ten łeb chce podwyżki ;) tu nie chodzi o obniżkę czy taką samą pensję, on chce więcej, co jest po prostu kretynizmem z jego strony, on jest po prostu ograniczony umysłowo, a czemu go nie sprzedali to pytaj Bartka, on na stole miał 60 melonów od PSG za Rakiticia i nie wziął...

0

@hayek myślę że angielskie zespoły nas przebiją za Škriniara, musimy się skupić na niezłych zawodnikach, stosunkowo tanich i wierzyć że nasza młodzież się mega rozwinie

0

@HighestInTheRoom miał niezły sezon, ale teraz to nawet Acuña go wygryzł w repce, on to tylko na ławkę

1

@Ronmes przyszłościowy

0

@VbamboeB no nie było widać że ma problemy z komunikacją, spójrz że on nic nie mówi ;) tu nie ma płaczu, większość chce jego odejścia i końca tej zachłanności nierozgarniętego typa

3

@VbamboeB to może ja Ci powiem. W 3 roku gry nie znał hiszpańskiego, spóźniał się na treningi, nie było go na otwarciu/projekcie Espai, spóźniał się na mecze, jego ślub wywołał zdziwienie, nikt nie wiedział że w ogóle ma kobietę, to że miał 1 skład to o to nie trudno teraz w Barcelonie, za czasów Valdka to wolał grać 4-4-2 niż Dembele w 11, robi wiatr jak mój kolega w a klasie

0

@karci0 musimy się postarać o Zakarię, Kessiego, Brozovicia. Są za darmo do podpisania w lipcu plus do tyłu Christensen/Denayer, Gaya/Grimaldo, Mazraoui

2

@hayek może się uda Christensena przekonać, kontrakty się kończą też Denayerowi i Romagnoliemu, ale nie bardzo wiem jak oni stoją z formą

1

@Pawel13sz jeśli Gaya rzeczywiście przedłuży z Valencią to tak, może wejdzie na poziom Alby, który też kiedyś do nas wrócił

0

@karci0 tutaj też widać brak przygotowania dynamiki i motoryki, zrobi to i zamiast fauli będą odbiory czyściutkie ;)

0

@arasz1819 ja mam wizję 3 wychowanków jak niegdyś Xavi Busi Iniesta, tak Gavi, Nico, Pedri ;) chociaż Frenkiego lubię ;) Gavi pokazał że potrafi zagrać fajną górną piłkę w tempo w pole karne, uderzyć sprzed pola karnego, pograć w trójkącie i zagrać prostopadle ;) ps. czytam Makelele, przed oczami staje Kante ;)

1

@HighestInTheRoom Grimaldo może by był niezłym pomysłem

1

@Criss18Barca bez nich w składzie by było lepiej, grali byśmy w końcu w 11. Nico i Balde gorzej nie zagrają, a co do początku to racja, po odejściu Ronaldo Real dostawał becki od każdego, ale z tą różnicą że Real miał Pereza i pozostałych zawodników w najlepszym wieku dla piłkarza, my mamy emerytów i dzieci, brakuje nam ojców (sukcesu), zawodników 27 letnich

0

@Pawel13sz wiesz, ja też go nie lubię, ale jednak tych pieniędzy nie mamy, a on obskoczy i po i śo. W meczu z Granadą, Alaves czy innymi ekipami można zrobić po jednej zmianie w każdej formacji w wyjściowej 11stce, a Oscar więcej pogra w PK, który od dawna mam wrażenie, że powinniśmy grać głębokimi rezerwami. Ani to opłacalne, ani prestiżowe, tylko zabierające siły względem ligi czy CL. Mamy tych pucharów najwięcej na koncie i 10 lat kolejnych nikt nas nie wyprzedzi. Taki drugi Montoya

0

@arasz1819 Gavi jak najbardziej to jest taki kaliber, nie zapominajmy że on jest rocznik 2004 i brakuje mu fizyczności, w wieku 17 lat ma na to jeszcze trochę czasu, Nico z kolei to pozycja Busiego, trzeba go jak najszybciej z nią oswajać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?